ברוכים הבאים, אורח

כאב שאין לו תרופה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: כאב שאין לו תרופה 2082 צפיות

בעניין: כאב שאין לו תרופה לפני 11 שנים #32560

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
כאוב מתוק, טעות במקלדתך, כמוני גם אתה מכיר ביזנעסמאן שפתח עסק כדי להייטיב, הוא טוב מוחלט שמטרתו להיטיב עם בריותיו. מהות הביזנע'ס שלו היא להרבות רווחים, לכל ילדיו, כל אחות מוטרחת מורווחת היא, ולא אל תחשוב שזו חובה המחייבת. זו זכות שגולגלה על ידי זכאי לזכות.

אוהב.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: כאב שאין לו תרופה לפני 11 שנים #32696

• brother
  • דירוג פלטיניום
כאוב וכל הכותבים לו שלום!
אני קורא את כל הכתוב ופשוט(סליחה על האירוניה) בא לי לבכות...
דיייייייייייייייייייייייייייי נמאס לי!!!!!!!!! (סליחה על הצעקה)
כל ההודעות כאן כל כך בדיכאון אני לא יכול יותר.
איפה השמחה
איפה הצחוק ;D ;D ;D
איפה ההתלוצצות

אנחנו בעולם תתעוררו ה' נמצא בכל מקום, כן גם איתך, תאמין לי! הוא איתך כל הזמן! כל היום! גם כשאתה נופל הוא שם!
אנא קבל זאת כחיזוק ועלה עצמך למעלה כי ה' כבר מחכה לך, זה היצר שמנסה עוד להשאיר אותך למטה!
עצם זה שאתה יודע שאתה רוצה לעלות זה כבר אומר שה' איתך, עכשיו הכול בידיך! כן זה תלוי בך אני מבטיח. גם אני נמצא במקום שלך..
אתה רוצה עצות יש לי המון.
הדבר הראשון והכי חשוב לא לשקוע בדיכאון, לשמוח ולא להסתכל על העבר, העבר היה ולא בוכים עליו הוא היה צריך לקרות כנראה, למה את זה אני גם לא יודע, אבל יש דברים שבאמת לא נדע, וזה לא צריך להפריע לנו! המשך הלאה והתחזק! הכול אצלך הכוח זה אתה ותפילות אין ספק שיעזרו.
אנא קח זאת ועלה למעלה.
כנראה שאינך רוצה מספיק (ואם אתה חושב שכן אז תאמין לי שלא... נכון זה נשמע מהכתוב שלך שכן אבל לא מצטער, אם כן הייתה רוצה הייתה מפסיק ודואג שלא תחזור לזה) נכון בהתחלה זה קשה, אבל אם תמלא את יומך ולא תשב מול המחשב, כן אפילו להכנס לאתר הקדוש הזה! אתה לא תיפול!
קשה כן, אבל לא בלתי אפשרי
תשמח! אתה קדוש!
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: כאב שאין לו תרופה לפני 11 שנים #32705

בשונה ממני, אתה כנראה נכנסת פה לאתר בשביל לשמייייח אותי ואת חברי פה, ואני מודה לך על כך.

כי עכשיו, אחרי הדברים המשמחים שלך אני באמת שמייח
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן