ברוכים הבאים, אורח

כאב שאין לו תרופה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: כאב שאין לו תרופה 2083 צפיות

בעניין: כאב שאין לו תרופה לפני 11 שנים #31974

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
כאוב יקר, אני מכיר אותך שנים. ראיתיך עושה פעולות החלמה משובחות. אכן נקיון ומופכחות הם מתנה מאבל'ה אוהב. אני מרגיש את הכאב שלך - הגם שאיני מבין את זה עד הסוף באמת כמי שחווה את זה בעצמו - אין לי הרבה מה לומר לך מעבר ל - תמשיך לעשות את החלק שלך. יש לך מסלול. צעד בו. א ני רוצה להיות איתך שם.

אני לא יודע למה זה כך, למה אחד מקבל מתנות והאחר ללא, אני כן יודע שזה לא יעזור לי להתבונן באחרים בקנאה ולהצטער על המתנות שאני לא קיבלתי, אני מתפלל שלעולם לא תלקח ממני המתנה מתשתדל להודות עליה ולעשות את שביכולתי לשמור עליה.

אני מכיר אותך. גם לך יש כמה מתנות... כדאי לך להתבונן בהן.

בהחלמה.
אוהב.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: כאב שאין לו תרופה לפני 11 שנים #31978

כן אסירותודה, אחת המתנות שיש לי, זה אתה..

ואני דוקא מתבונן במתנה הזו מידי פעם

בעניין: כאב שאין לו תרופה לפני 11 שנים #32026

כובש לשעבר..

ראיתי כעת את תגובתך, אני אכן לא חייב להגיב לדבריך וגם לא נחכים אם אגיב, אבל אני אגיב כי בא לי..

אתחיל מסוף דבריך בהם איחלת לי להאמין שמגיע לי לחיות חיים שפויים.
ואילו אני מתחנן לאלוקים כאן שלעולם לא אאמין שמגיע לי. כי מעולם ולעולם לא יהיה מגיע לי  ואני רק מתפלל שלא אשכח את זה שלא מגיע לי כלום. כי כל מה שהוא אבא אוהב וחסיד ייתן לי יהיה כי כי הוא יתברך רוצה ואוהב להיטיב..

אמשיך ואנסה להביר את דברי שהיה נשמע מדבריך כי הובנתי כמתרעם על מידותיו של הא-ל הגדול והנורא. וחלילה לי זאת. אם הובנתי כך זו כנראה טעות בכתיבה שלי ואשמח אם תצביע לי על איזור המילים המטעות והלא מכוונות.

ואסיים רק בכך שלא הבנתי את דבריך, כי פתחת בשאלה " מה זה נקרא הכל"?
ואני הקטן והחמוד לא מבין למה אתה שואל מה זה נקרא הכל, הרי כבר כתבתי וציטטת אותי שלא, לא עשיתי הכל ואני גם לא יעשה הכל. כי אדם באשר הוא אדם, תחילתו וסופו קרוץ מעפר וטיפה סרוחה ,לעולם יטעה.

ואם לאלפני בינה במה צריך לעשות בשביל להחלים כתבת את מה שכתבת, אז תודה. כי אכן הבנתי שאכן עשיתי את דבריך ודברי הספונסר שלך ובכל זאת...

כי לתפיסתי את אלוקים כפי שאני מבין אותו, הוא לא חייב לי כלום ולא מגיע לי ממנו כלום, ובטח ובטח הוא גם לא מתייעץ עם הספונסר שלי ואפילו למרבה הפלא לא עם הספונסר שלך. 
הוא ידרוש ממני לעשות את מה שאוכל בשביל להחלים אבל הוא יחלים אותי בזמן שהוא ירצה. וגם את זה אני צריך לקבל בענוה ובכניעה, רק שזה קשה, קשה מאד...

זה הניסיון שלי ורק עליו אוכל לספר ולצעוק ולכאוב..

בעניין: כאב שאין לו תרופה לפני 11 שנים #32143

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
אוהב אותך כאוב!
ובא לי קצת להתנצל על שהתערבתי בנושא שבינך לבין אלוקים,
חשבתי שאני 'אעלה על הבעיה שלך', וזה לא כך...
הרבה החלמה
אינאונימי
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: כאב שאין לו תרופה לפני 11 שנים #32155

• מלא2תקווה
  • רצף ניקיון נוכחי: 29 ימים
  • חבר ותיק
כאוב יקר,

אכתוב לו לך ווארט חסידי מאחד מאבות החסידות שיתן לך אולי קצת חבישה לכאב , כתוב בפרשת אמור : אמור אל בני אהרן ואמרת אליהם ,מביא רש"י הקדוש את דברי המדרש ,אמור ואמרת להזהיר גדולים על הקטנים ,אז ידוע הפירוש לזהיר גדולים זה ימי הגדלות על הקטנים זה ימי הקטנות, ואז בא הקדוש מוויטעפסק ומסביר בדיוק הפוך (הוא היה המרכבה של הכניעה ממש) להזהיר גדולים הימים הגדולים הם שלא מרגישים כחלום והכל הולך הפוך מלא נפילות ואז מרגיש הבן אדם את האפסיות שבו , על הקטנים אלו הימים שהכל הולך טוב והאדם חושב לעצמו איזה הישגים השגתי תראו לא ן הגעתי ,אומרת התורה תזכרו בימים האלו הקטנים עם ההארות וכל זה שאתם אפסיים כמו שהרגשת בימים הקטנים עם כל הנפילות

אין לי מה להוסיף רק שהק"ה יחבוש את כאבך

בעניין: כאב שאין לו תרופה לפני 11 שנים #32436

• pini30
  • חבר חדש
בוקר טוב אצלי בנוא יארק

אח יקר {כאוב}

אני חדש בפורום אבל ישן במלחמה, לא עברתי עדיין על הפורום מדי הרבה אבל הרגשתי מחובר להודעה שכתבת, כואב לי שכואב לך אני מרגיש את היאוש ואת ההרגשה כאילו אין שום סיבה שתמשיך הלאה כי במילא אתה לא עומד במשימה, ועדיף לך שיתן לך תפקיד אחר כי אתה רק מאכזב אותו.

כאוב יקר

אין שום ביזנעס בעולם שמשאיר עובד בחנות שמפשל כל היום ומפסיד כסף לביזנעס , הבעל הבית יושב כל יום ומסתכל על העובדים, אם הם עובדים טוב או שהם מבריזים לו, ומפסידים לו כסף, כל שבוע כשהוא נותן להם את הטשעק את המשכורת הוא מחליט מי נשאר בביזנעס ומי שלא עושה את התפקיד שלו עף החוצה. אין שום בעל הבית שנותן משכורת לעובד שמפשל כל היום והורס לו את הביזנעס.

חבר יקר ומתוק!!!
אם התעוררת היום בבוקר זאת אומרת שאבא בשמים מרוויח ממך שהוא עושה עליך כסף, שהוא אוהב את העבודה שלך, שהוא רוצה שתיכנס למשרד עוד יום ותעבוד בשבילו, כן כן אל תאמין למה שמספרים לך, שאתה לא שוה, שנפלת והכל נפל כמו בנין של קלפים,
זה שקר!!!
זה כפירה!!!

אם הוא הכניס אותך למשרד היום בבוקר זאת אומרת שהוא מבסוט מהעבודה שלך הוא עושה עליך הרבה רווחים !!!!

תתחזק בנקודות הטובות שלך כי אתה הרי רואה שהוא הכניס אותך היום לעבודה אז כנראה שאתה עובד טוב

באהבה
פיני

בעניין: כאב שאין לו תרופה לפני 11 שנים #32437

ניורקר יקירי

תודה לך על המילים, על ההבנה, ועל המסר המעודד.
מילים חמות שאכן גם אם לא מרפאות את הכאב, הם בהחלט מקלות ונותנות כוח.

אגב, אין לי מושג איך אפשר לעשות על עובד כמוני כסף.. אבל שיהיה..

בעניין: כאב שאין לו תרופה לפני 11 שנים #32450

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ברוך הבא פיני, אתה אולי חדש בפורום אבל את ההודעה הראשונה שלך כתבת 'כביזנעסמאן' ותיק...  אהבתי. מאוד.
כאוב, אני מרויח ממך המון...
בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: כאב שאין לו תרופה לפני 11 שנים #32502

פיני היקר.

המסר שלך אכן היה כמים קרים לנפש עייפה, ולכך הגם שהיתה לי הסתייגות מסויימת מדבריך היא לא נרשמה, העדפתי לחוש את הנועם שהתפשט לו בנפשי מדבריך היקרים .

אך, לגופם של דברים, ארשום כי התיאור והביאור שלך אינו מדוייקת בשבילי, בשל התפיסה של הכוח העליון כפי שאני מבין אותו.
וזאת מכיון  שאצל הכוח העליון שלי, בביזנעס שלו, העובדה שהעובד נכנס למשרד היום בבוקר היא לא מהווה הוכחה שיש מישהו שמרוצה מהעבודה שלו, היא לא מכריחה שמישהו עושה עליו כסף. הכוח העליון כפי שאני מבין אותו, מאריך אף, מחכה וממתין הוא לשבים אליו. הוא לא מרוצה! הוא לא עושה עליו כסף, הוא בעצם היה צריך לפטר אותו. רק מרחם הוא, מאריך אף, ממתין ליום שישוב. אך בינתיים ההפסדים גדלים ותופחים. החשיבה של אלוקים בהקשר הזה, היא לא של ביזנעסמאן היא חשיבה של אחד שיש איתו י"ג מידות של רחמים. ביזנעס לא מנהלים ברחמים אף ביזנעסמאן לא יכול להצליח אם הוא יהיה "חנון" ויחלק מתנות חינם. אבל עולם של אלוקים מתנהל אחרת מניהול של ביזנעס כנראה, המנהל הוא אחר, הוא כן יכול להיות "חנון"

ובשביל שלא יתקיפו אותי, אציין כי לא דיברתי על חטא ותשובה  בהקשר של המחלה.. חלילה... 

אבל תסכימו איתי שגם חולה ששוכב במחלקה ורק מעלה פצעי לחץ בגופו, מטריח הוא את האחיות וכו' וכו' לא ממש עושה רווחים...

בעניין: כאב שאין לו תרופה לפני 11 שנים #32503

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
הוא ביזנעסמאן
רק שהוא לא קשוח
אלא מאריך אף, ויש לו הרבה סבלנות
אבל ביזנעס זה ביזנעס
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: כאב שאין לו תרופה לפני 11 שנים #32516

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שמעתי פעם שהמילה 'רחמים' נגזרת מהמילה 'רחם'.
הרחמים זה המקום הרחם, שבו נותנים לגדול למי שאין לו מקום בעולם.
מידת הרחמים תכיל אותו כל זמן שיש לו תקנה.
אבל מי שנמלאה סאתו, לא יעזרו לו רחמים. כי אין לו אופק.
אלוקים הוא לא 'ביזנעסמאן'. אבל גם לא 'לוזר'.
אם אני חי וקיים, ואפילו אם הנני מתקיים בתוך הרחם של הרחמים כפוטנציאל בלבד להיות מגלה כבוד שמים, זה מכריח שלאבא יש תוכנית עבורי, ובסוף אכן כבודו יתגלה דרכי. אלוקים לא מפשל בתוכניות.
וכיוון שלו יתברך עתיד כעבר, עבר כהווה, והווה כיהיה, נמצא שהחבר הכאוב כבר היום מרוויח לאלוקים.
וכל זה בהבנה רעיונית ומתמטית. אבל לא צריכים להגיע לזה.
כי אני ועוד חברים מודים בפה מלא שאנו מרוויחים מהשיח ומהתגובות של החבר הכאוב. ואם כן הרווחים הם לא רק אופציות למניות, אלא קעש געלט!
אז אל נא יקטין עצמו כבודו.
ובל נשכח, כי האחיות היו שמחות להתפטר מאותו חולה בעל פצעי הלחץ..
רק מה יעשו ואביו של החולה הוא בעל בית החולים, וגם ראש המחלקה, וראש העיר, ונשיא המדינה....
וגם אם היה הווא אמינא שאין רווח בחולה מסכן זה,
ישנה אהבת אב לבנו, אהבה שאינה תלויה ברווח...
כאוב אהוב, בבקשה תמשיך.
אנחנו מחכים ומצפים ליום שבו תהיה לא רק שומע! אלא גם ובעיקר משמיע!
אוהב
הושיעה נא - שייעה - הושענה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: כאב שאין לו תרופה לפני 11 שנים #32523

• מנחם
  • דירוג כסף
סליחה אם אני נשמע כמו אחד שבא לתת עצות, אני באמת חדש בתכנית, (נקי 95 יום) אבל באמת דווקא כוותיק הייתי שמח לשמוע את דעתך על מה שאני חווה, כי אולי אני טועה.
אני בימים האחרונים, בעקבות שיתוף אשתי חוויתי את צעד כ3 כמסירה לאלוקים שאין לי שום ציפיות ממנו ולו אין שום ציפיות ממני. אני לא מתפלל אליו ולא מבקש ממנו כלום, לא מבקש שאשתי תקבל את הדברים בטוב ולא מבקש שהכל יסתדר לטובה, כי אז זה מכניס אותי למתח מה יקרה. אני מכיר בכך שהוא זה שקובע פה את הענינים, שהוא שולט על חיי באופן מוחלט, ולא מעניין אותי ולא מעסיק אותי אם הכוונות שלו טובות או לא, כי אז עולות לי טינות על כל הצרות שאני מרגיש שהוא הכניס אותי אליהם, אז אני פשוט לא מצפה ממנו לכלום, שיעשה איתי מה שהוא רוצה, יזרוק אותי לאשפתות או יגביה אותי להרים, אשתי תגיב ככה או תגיב אחרת, אני בכל מקרה  יקשיב לספונסר, יצעד את הצעדים, וחוץ מזה כלום לא מעניין אותי. (אולי זה נשמע שאני כותב מתוך רחמים עצמיים או עצבים אבל אני מקווה שאני מספיק כנה עם עצמי בכך שאני חש שלווה גדולה כרגע)

זה נשמע חריף, אבל אם אני בטוח שאלוקים רוצה להיטיב איתי זה מכניס אותי לטינות ולרגשות שליליים כלפיו, ואם אני משאיר את זה בסימן שאלה או בחוסר התייחסות, כלומר מבחינתי אני לא יודע וזה לא מעסיק אותי אם אלוקים רוצה לעשות לי טוב או רע, לא יודע, אולי הוא החליט ברגע זה להציק לי, ואם כן זה זכותו ובין כך אין לי מה לעשות מול זה, הגישה הזו מאד מרגיעה אותי ונותנת לי שלווה, כי היא מורידה ממני את האחריות על מה שקורה.

אם מבקשים ממני להתפלל או לצפות לטוב זה גם סוג של לקחת אחריות, לפחות כך אני חווה את הדברים כרגע, ולכן אם אני רוצה למסור את הכל לגמרי ולהוריד ממני את האחריות לגמרי אני לא יכול לצפות למשהו או לבקש משהו או להתפלל למשהו, כי זה מתפרש אצלי מייד כלקיחת אחריות.  לא יודע אם זה השלווה מול פורענות שמוזכרת בספר הגדול, יכול להיות שיש בגישה הזו הרבה מחלה, יכול להיות שזה ענין של ניסוח, ויכול להיות שזה יגרום לי לנפילה אם כי התחושה שלי היא הפוכה. כשאני שורה בתחושה הזו התאווה פשוט לא מעניינת אותי.

אולי בהמשך אלמד להתפלל ולבקש ולצפות ולחוש שאלוקים רוצה בשבילי רק טוב, בלי שזה יתפרש אצלי כלקיחת אחריות, אבל כרגע אם אני רוצה למסור את חיי לאלוקים באמת זו הדרך היחידה שיש לי.

בכל מקרה הגעתי למקום הזה מחוסר ברירה כי הכאב של שיתוף אשתי היה מאד גדול, והייתי חייב למצוא שלווה כלשהי ומצאתי אותה ברגש הזה שאני מסכם אותו שוב: אין לי ציפיות מאלוקים, אין לי גם כוח להתפלל אליו, (אז את התפילות אני מתפלל בלי הלב ) אין לי גם כוח לחשוב על הציפיות שלי ממני ולנסות להגשים אותם. מה כן יש לי? מצאתי אחרי הרבה שנים איזושהי דרך, ואני פשוט ילך בה, כמו טמבל, כמו חסר דעת, בלי לחשוב על הסתירה שבה לגישות אחרות בחיי, פשוט כי ברמה היומיומית ויותר נכון השניה-שנייתית הדרך הזו של 12 הצעדים והספונסר עושה טוב לי ולמשפחתי. מתוך אגואיזם מוחלט, לא מתוך ערכים ולא מתוך אמונה אלא כי פשוט אין לי ברירה. 

מעניין אותי האם אתה כחבר וותיק חווית פעם משהו בסגנון הזה, האם זה קידם אותך אותך או הסיג אותך, אולי זה רק שלב בחיבור אמיתי ונכון יותר לאלוקים.

(יש לי קצת זמן עכשיו אני יעשה איזו רשימה של אסירות תודה אני בטוח שזה ייצור קצת פיוס)
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים על ידי .

בעניין: כאב שאין לו תרופה לפני 11 שנים #32533

"רוצה לחיות" יקר  הרעיון הובן המסר גם נקלט.
רק אומר כי אני אישית לא מכיר ביזנעסמאן שפותח עסק בשביל להיטיב.....

כך שדברי "הושעיה" יקירנו בהקשר הזה צדקו בעיני יותר. הרוו הם את צמאוני ועודדו את רוחי. ובפרט המשפטים המחמאים
ותודה לך שעיה על כך ועל עוד הרבה מכך.

מנחם יקר, לא הפנית את שאלתך אלי מן הסתם ולכן אשאיר את התשובה לשאלתך לאחרים החכמים ממני.

אוכל רק לאמר שריגשת אותי בדבריך, וחוויותיך.
ריגשת, כי הבהרת לי יותר מכל כי הציפיה שאלוקים יהיה מיטיב דוקא. היא הגבלה והסתייגות, וחוסר קבלה לרצונותיו כשאני לא נמצא במצב שמאפשר לי להרגיש שהוא טוב ומיטיב.

[בעיני ובלי שום קשר לנאמר, היא גם הגבלה בו ית' שאינו מוגבל. כי בשבילי, אלוקים הוא סיבת כל הסיבות מהווה הכל, אינו מוגבל ואינו מוכרח לנוהל כזה או אחר. הוא טוב ומטיב לא כי הוא כזה אלא רק בגלל שלמותו, והרע הוא חסרון. ואכ"מ] 

בדבריך גם הנעמת והמתקת לי אישית את השהיה כאן בפורום. דווקא בגישה שלך פגשתי שוב את הסיבה להימצאותי בפורום ,מקום בו אוכל לפגוש מגוון חוויות, ריבוי דעות, והיבטים. תודה לך על כך.

בעניין: כאב שאין לו תרופה לפני 11 שנים #32536

• pini30
  • חבר חדש
בוקר טוב מניו יארק לאח יקר (כאוב)

קודם כל תודה רבה על המילים הטובות שכתבת לי,  זה עושה לי כל כך טוב על הלב.

האור החיים הקדוש מביא מאמר חזל על פרשת השבוע קדושים תהיו כי קדוש אני הדם אלוקיכם, איך יכול להיות שאנחנו צריכים להיות קדושים כמו הקדוש ברוך הוא זה הרי לא שייך אז למה כתוב בתורה כי קדוש אני? רק הכוונה בזה שהקדוש ברוך הוא האבא בשמיים מבקש מאיתנו מכל אחד ואחד מהבנים המתוקים שלו בבקשה ממך תהיה קדוש כי על ידי שאתה קדוש אתה עושה אותי יותר קדוש.

כאוב חבר יקר.  כמו שאי אפשר למחוק את הפסוק מהתורה כך אי אפשר למחוק מאמר חזל,  אבא בשמיים אומר לנו שכל פעם שאנחנו מתקדשים זה מקדש אותו,  הוא לא אומר את זה למי שכבר קדוש כי זה ברור,  הוא אומר את זה לנו,  לאנשים שחושבים שאין להם מה לעשות כאן כי כבר הרימו ידים מהם ואין חהם סיכוי.

כתבתי מהר בלי לעבור על החומר בצורה מסודרת וסליחה מראש
אעהב אותכם

פיני

בעניין: כאב שאין לו תרופה לפני 11 שנים #32537

פיני "מניו יארק "היקר.
אנא, ובכל לשון של בקשה, אבקש שתמשיך לכתוב כאן עוד ועוד..
אתה בדבריך מפיח חיות בעצמות יבשות, משיב את הרוח למשכנה, ומיקל את כאב הנפש.
תודה, ותודה מראש..
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.79 שניות

Are you sure?

כן