ברוכים הבאים, אורח

טיפ ממני ומנסיוני
(0 צופה) 

נושא: טיפ ממני ומנסיוני 3085 צפיות

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31718

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
כאוב? מתוק. עוד קצת ואציע לך לשנות את השם שלך ל'המשמח'...
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31752

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
מבלי להיכנס לשאלה של הגדרות, המצב בפועל הוא שכל חברי הפורום הפעילים כאן הם מכורים ולכן זה השיח כאן. אם יש חברים שלא מכורים ומרגישים נפגעים מכך - אין לנו אלא להצטער על כך ואולי לפתוח להם פורום נפרד, אבל המצב כעת הוא כזה ואין טעם להתבכיין על כך.

ולכן, כל זמן שזה המצב, אזי כל הסגולות הנפלאות החל ממלמולים וכלה בהליכה לשירותים לא ממש רלוונטיים (לפחות עד שיבוא מכור ויספר שהוא נגמל בזכות זה).
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31779

נכתב: "מבלי להיכנס לשאלה של הגדרות, המצב בפועל הוא שכל חברי הפורום הפעילים כאן הם מכורים"
כדאי באמת לשאול מדוע מי שלא מכור פחות פעיל - ויתכן שזו היא גופא התשובה - כי יש נטייה לזלזל בהצעות של מי שאינו מכור כבד.
ולגבי פתיחת פורום נפרד - נדמה לי שיש פורום נפרד ל- 12 הצעדים, והאתר עצמו מייעד את עצמו לכל סוגי רמות ההתמכרות.
באהבת יהודי אמיתית - מוטלת עלינו חובה וזכות לעזור לכל הרמות של ההתמכרות והנטייה.
לא לחינם מתפלאים למה שיעור העזיבה של הפורום הוא קצת מאכזב - כי המכורים - לא תמיד מצליחים לעמוד בתוכנית ועוזבים, והפחות מכורים מציעים דברים ומקבלים זלזול בעצותיהם (בלי כווונה כמובן)
כתבתי מתוך איכפתיות ולא מרצון להיות צודק אלא חשוב דיון אמיתי, זה כבר צף כמה פעמים וכדאי לא לברוח מזה.

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31783

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
מצטרף להנ"ל.
אשמח אם מנחי הפורום יחדדו את תפקידו ויעודו של כל מדור.
ניתן להבין שמדור 12 הצעדים זה התכנית למכורים. גם ניתן להבין שזהו מקום רק לנושא הצעדים בפרטות.
מצד אחד, חייב להיות מקום בו השיח על טיפים ומוסר יהיה לגיטימי. כי יש מי שאוחז רק שם.
לפעמים בתוך הפורום עצמו אנחנו רומסים את המסורת של משיכה ולא פרסומת.
מצד שני, דוקא המסר החד שקיבלתי כשבאתי לפה הוא זה שטלטל אותי, ואז ישרתי קו ונכנעתי למסר של התכנית. אז אולי יש מעלה בגישה הקיימת?
אינני יודע בדיוק. אבל אלו שאלות מהותיות. אלוקים גדול, הוא מנהיג את העולם. אני לא מתכוון להתערב. אני כבר לא אקטיביסט.
אבל אשמח אם נחדד את היעוד של כל פורום לחוד.
ואולי צריך גם כמה כללים לפורום של הצג עצמך. זהו מדור רגיש מאין כמוהו. אנשים נחשפים הצורה הכי מביכה בחייהם.
צריך שם המון סבלנות וסובלנות. אסור לכתוש מישהו שהוא חולה כמונו, רק כי הוא עוד לא למד את השפה.
ולסיום, אחד הדברים הנפלאים ביותר בפורום, זה ההתפתחות הטבעית של הדברים.
אין חוקים או כללים, זה ממש חכמת ההמונים. במקום שבו למדתי לא לומר לאף חבר מה לעשות! גם כשהיה ברור לי שהוא טועה! זה המקום שבו קיבלתי הכי הרבה החלמה.
מאחל לכולנו חיים טובים.

נ.ב.
אתמול ראיתי פוסט ישן. אביא בקצרה את דברי אחד מחברינו המגיבים,
הוא מחדד, שכל פעם שאני כועס על משהו אחר אצל מישהו אחר, הכעס נובע כי בעצם אני בעצמי לא מתוקן בדבר הזה. ובמקום לכעוס על עצמי, אני מנתב את הכאב הזה לזולת. נזכור כל פעם שאנו מתפוצצים מכעס על מישהו שטוען שהוא חוטא. אולי עמוק בפנים אנחנו מאמינים לו ולכן כועסים?
אם מישהו אומר שצריך ללמוד מוסר. האם אי שם בעמקי התודעה איננו מרגישים שהוא צודק?
אם היה נכנס מישהו לפורום וטוען שכולנו בגובה 2 מטר. האם זה היה מציק לנו? האם בשם הצדק היינו תוקפים אותו? או אולי רק מרחמים עליו?
נקודה למחשבה.

בהחלמה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31812

אגב,
שמעתי סגולה גדולה מאדמו"ר [מחלים]וצדיק גדול.
שאמר לי באופן אישי את הסגולה.

ולמענכם ורק בגלל שאתם כל כך נחמדים אני אספר לכם אודתיה .

אז כך הולכת הסגולה.

כשאתה פוגש בתאוה, כן כשאתה רק פוגש עוד לפני שלגמת אותה במחשבותיך, רעיוניך ועיניך. כשאתה פוגש אותה במחשבות, או בעיניך או בכל צורה בה התאוה פוקדת אותך.

באותו הרגע תאמר בזה הלשון ג' פעמים "אבא, אני חולה, אני יכול למות היום, כן למות כמו פגר מת, תרחם עלי ותשאיר אותי היום, רק היום בחיים, בבקשה אבא."

ומעולה זו הסגולה אם יאמרה כבר בריש יומא עד השעה עשר בבוקר , כמאתיים פעם.

וראו חברי היקרים זו הסגולה יקרה ומקובלת היא אצל יודעי ח"ן כי היא סגולה מופלאה לאנשים החולים במחלת הנפש הקרויה אצל רופאי הנפש "סקסוהעליזעם".

שמייח בשבילכם :D
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31829

• סוד הכניעה
  • מנהל
יש כאן בלבול גדול ואנסה לעשות מעט סדר בדברים.

ראשית כל, מי שהיה כאן לפני מעט יותר משנה יודע שפורום לכאלו שאינם מכורים ואין להם את דרך הצעדים - דינו סגירה. יעידו על כך כל החברים ששרדו מאז, ואין אף אחד מהם שאינו מכור או שאינו הולך בשיטת הצעדים. למה? ככה. זה לא נוגע אבל אלו העובדות.

לכן ההסבר כאילו עזבו כאן אלו שאינם מכורים בגלל שלא היה להם מקום - הוא פשוט לא נכון מבחינת המציאות. היה כאן פורום ל"אינם מכורים" והחברים האלו העדיפו להמשיך לאונן מפעם לפעם מאשר להיות חברים בפורום. (ואם בכל זאת רוצים הסבר הענין הוא פשוט: מי שמכור - חייב להיות כאן. לעומת זאת מי שלא מכור אז הוא מגיע, מציץ, כותב סגולות וחוזר לחייו הרגילים. אין מה שידביק אותו לכאן).

וכעת ל"פורום 12 הצעדים". הפורום הזה לא נפתח כדי לרוקן את כל שאר הפורומים (שזה מה שהיה מתרחש אם כל החברים העובדים בצעדים היו עוברים לשם) אלא כדי לרכז תוכן שנוגע לעבודת הצעדים עצמה. ברור ופשוט שבכל הפורומים יש שיח על הצעדים וברור שהחברים כאן כותבים לפי מה שאנחנו מכירים מהסיפורים שלנו, הוי אומר: מי שמכור אין לו סיכוי לבד והוא מוזמן להתחיל לצעוד.

אז אם יש חברים שמרגישים שהם לא מוצאים את מקומם בפורום הרגיל, ניתן לפתוח עבורם לשונית נפרדת למתמודדים שאינם מכורים ושם לא יהיו פוסטים או תגובות ברוח הצעדים.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31839

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה סוד.
זה בדיוק הסדר שהייתי צריך.
לכאורה הלשונית תעזור.
תעזור לחדד את מה שכתבת.
ואולי לשונית כזו תהיה רחם למכורים בהכחשה. עד שיוולדו מחדש.
תודה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31870

• צניעות
  • חבר ותיק
  • פה מצאתי ק תומכת שיתקשרו ויענו לך רק כדי שלא תפול
עוד טיפ: לנעוץ את הבהונות של הרגליים חזק בקרקע עד שתרד התאווה. כך מצויין בספרים שהנעיצה של הבהונות בקרקע מורידה את התאווה באמה (ברית קודש)
מודה מאוד להשם שאני נקי מ ו' טבת תשע"ו

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31873

• צניעות
  • חבר ותיק
  • פה מצאתי ק תומכת שיתקשרו ויענו לך רק כדי שלא תפול

נכתב: "מבלי להיכנס לשאלה של הגדרות, המצב בפועל הוא שכל חברי הפורום הפעילים כאן הם מכורים"
כדאי באמת לשאול מדוע מי שלא מכור פחות פעיל - ויתכן שזו היא גופא התשובה - כי יש נטייה לזלזל בהצעות של מי שאינו מכור כבד.
ולגבי פתיחת פורום נפרד - נדמה לי שיש פורום נפרד ל- 12 הצעדים, והאתר עצמו מייעד את עצמו לכל סוגי רמות ההתמכרות.
באהבת יהודי אמיתית - מוטלת עלינו חובה וזכות לעזור לכל הרמות של ההתמכרות והנטייה.
לא לחינם מתפלאים למה שיעור העזיבה של הפורום הוא קצת מאכזב - כי המכורים - לא תמיד מצליחים לעמוד בתוכנית ועוזבים, והפחות מכורים מציעים דברים ומקבלים זלזול בעצותיהם (בלי כווונה כמובן)
כתבתי מתוך איכפתיות ולא מרצון להיות צודק אלא חשוב דיון אמיתי, זה כבר צף כמה פעמים וכדאי לא לברוח מזה.

מצדד ומחזק ותומך בדברי שמואל הלוי והושיעה נא!!!
מודה מאוד להשם שאני נקי מ ו' טבת תשע"ו
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31874

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
תודה עוז
אין מילים
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31892

• סוד הכניעה
  • מנהל
תודה מוטי
אין מילים

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31895

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
אתם צודקים...
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים #32060

ברשות חברי הפורום היקרים.

ארצה להוסיף כאן נקודה קטנה אך מהותית.

בספר הגדול והלבן כאחד, מצויין ומבואר את דרך החיים המתבצעת ב12 הצעדים בשביל להגיע לאותו שינוי פסיכוטי, מנטאלי. שנדרש לאלכוהוליסט \ סקסוהוליסט בשביל להחלים מתאוה.

יעויין בחוות דעת של הרופא, שקבע כקביעה חד משמעית שעד שלא יעבור המכור שינוי כזה יש תקוה מועטה להחלמתו.

ובזה וסביב זה באו דברי החברים לאורך השנים, בביאורם ובשיתופם על אודות אותו השינוי.

אבל, בספר הלבן, בסוף הספר מופיע כמה דרכים כיצד להתמודד עם תאוה, ולא רק זאת, גם לאלכוהליסטים ישנו ספר הנקרא כיצד לחיות בפיכחון המבאר שם כמה עשרות דרכים כיצד להתמודד עם הכמיהה לאלכוהול.

וכאן ישאל השואל,הייתכן? הרי ביארת לנו ביל בספרך הגדול ואתה רועי בספר שהשארתו לבן .. כיצד נעבור שינוי פסיכוטי מנטאלי בשביל להחלים. א"כ כיצד ייתכן שתבואו מהצד או בסוף, להוסיף לנו טיפים שונים ומשונים כיצד להתמודד עם הכמיהה.

ותשובה לשאלה זו באה היא עם השאלה גופא, כי אכן השינוי הנדרש הוא מה שיחלים אותי וייתן לי את האפשרות להיפטר מהעיוות הנפשי שיש בי ומתופעת הכמיהה שלא מאפשרת לכוח הרצון שלי להחליט בשבילי.

אבל הכמיהה אם היא מבקרת אותי, אם אני נפגש בה, אין בצעדים תשובה ופתרון איך אוכל להתמודד מולה!
[כן יהיו כאלו שלא יסכימו עם משפט זה, אבל ברשותם נריב על זה או נדבר על זה בפעם אחרת או במקום אחר]
ולכך באו רועי וחבריו בספר הלבן עם דרכים יפות ומגוונות שבסיסם היוא רעיון רוחני, וביל וחבריו באו עם כמה דרכים משלהם בנסיון הוותיק שלהם מול האלכוהול, שאגב חלק מדרכים אלו אינם רוחניים כלל וכלל למעיין.

ואם צדקו דברי, תרשו לי להצדיק את דברי החברים שמביאים טיפים וסגולות שעובדות עבורם, גם אם הם לא רעיונות רוחניים כי אין הרעיונות בטיפים אלו כיצד אחלים מתאוה, אף אחד לא ממש חושב שפתרון לחיים הוא לסרוט את הרצפה היפפיה בביתי עם ציפורני, ולא עוד כל סוג רעיון כזה או אחר שלא פותר לי את הבעיה בשורשה, משנה לי את האישיות, את הגישה המנטאלית או כפי שכינה זאת ה"רופא" שינוי פסיכוטי"
אלא רק עוד דרך שאפשר להתמודד מול כמיהה כי סגולות למי שיודע הם דרכים טבעיים [רוחניים] לגמרי, בדיוק כמו אקמול לכאבי ראש רק שהם כמו אקמול, ותו לא...

לאקמול ואפילו נורופן, טובים לא רק ביל ורועי, יכולים להיות טובים גם ספרי הקודש.
חיללתי את הקודש כעת?
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים על ידי .

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים #32082

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
חשבתי על זה מעט במשך השבת, ואני יכול להסכים עם כאוב, שטיפים יכולים להועיל כפעולות ביניים נותנות אוויר לנשימה, כמו אכילת שוקלד, רחיצת פנים וכדו'"
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים #32093

• סוד הכניעה
  • מנהל
כאוב,

יתכן שלא הבנתי אותך אבל אני לא ממש מבין מה אתה אומר. ברור שגם במחלקת טיפול נמרץ שמטפלים בהתקפות לב וחולי סרטן יש מורפיום ואפילו אולי אקמול, אבל מי שיציע לחולי הסרטן אקמול במקום הקרנות - הם לא בדיוק יעריכו את הצעותיו.

אתה כותב:

אף אחד לא ממש חושב שפתרון לחיים הוא לסרוט את הרצפה היפפיה בביתי עם ציפורני, ולא עוד כל סוג רעיון כזה או אחר שלא פותר לי את הבעיה בשורשה, משנה לי את האישיות, את הגישה המנטאלית או כפי שכינה זאת ה"רופא" שינוי פסיכוטי"
אלא רק עוד דרך שאפשר להתמודד מול כמיהה כי סגולות למי שיודע הם דרכים טבעיים [רוחניים] לגמרי, בדיוק כמו אקמול לכאבי ראש רק שהם כמו אקמול, ותו לא...

אבל למיטב הבנתי - זה בדיוק מה שהחברים כאן טוענים. היו שטענו שכל הבעיה (שוב: כל הבעיה) היא לטפל בגב, והיו שטענו שכל הבעיה היא שאני לא הולך מספיק לשירותים. ועל זה אני אומר שעבורי זה לא עבד.

נערך לאחרונה: לפני 11 שנים על ידי .
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן