ברוכים הבאים, אורח

טיפ ממני ומנסיוני
(0 צופה) 

נושא: טיפ ממני ומנסיוני 3087 צפיות

טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31213

• צניעות
  • חבר ותיק
  • פה מצאתי ק תומכת שיתקשרו ויענו לך רק כדי שלא תפול
כשיש לך תאווה גדולה לפגום בברית או בעיינים? אמור שלוש פעמים תוך כדי שפשוף ידך במצח "לישועתך קוויתי אדו-ני" ולאחר מכן אמור גם בפיך (אפשר גם ממש בלחש): "השם קח את התוואה ממני, אני אוהב אותך, אני לא רוצה לפגום".

מתוך המדריך www.gye.org.il/images/stories/downloads/hebrew-handbook.pdf  של אתר שמור עינייך  www.gye.org.il/  דף 25 במדריך.

המדריך מומלץ מאוד!! ובו 20 כלים שלב אחרי שלב!

בהצלחה!

**טיפ ממני:

אני רציתי להוסיף מנסיוני שאם פתאום אתה מרגיש דחף לפגום (זה יכול להיות לחץ על הערמונית גם אם אתה שומר עיניים וגם אם באותו זמן לא ראיתי אף אחת) לך תעשה קטנים וזה מאוד יעזור, בגלל הלחץ שיש על בלוטת הערמונית וגורם ליצר מאוד להתגבר.

טיפ זה גם טוב כמובן עם האשה כאשר היא נידה.
מודה מאוד להשם שאני נקי מ ו' טבת תשע"ו

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31216

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
תודה רבה אח יקר על הטיפים.
בהצלחה
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31223

תודה לך צניעות יקר.
הידעת שפורום זה הוא הפורום של האתר שהזכרת?
אני שואל מפני שכבר מישהו שאל אותי מה הקשר בין הפורום לבין האתר GYE.
אולי צריך להביא את זה לתשומת לב מנהלי האתר, שיהיה ברור יותר הקשר בין השניים.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31225

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ד"ר יקר,

אני לא רוצה לקבוע דברים אבל אם זה היה תלוי בי - הייתי מפריד בין הדבקים.

הפורום כאן הוא של החברים, והדעות הקובעות הן הדעות של החברים המשתתפים. לעומת זאת המדריך נכתב על ידי עלומי שם (אני מעריך שהם חברי שמור עיניך באנגלית), ובחלק גדול (אם לא מכריע) של הדברים - הם בסתירה לדעה הרווחת כאן בפורום.

מהסיבה הזאת הקריאה במדריך ואחר כך הכניסה לפורום (וראייתם כמקשה אחת) יכולה לגרום לבלבול רב.

דוגמא טובה היא הפוסט הזה עצמו. הרי הדבר הזה של לשפשף במצח וללחוש או ללכת לשירותים הוא בעיניי (אני מדגיש: בעייניי האישיות בלבד) חסר תועלת (ובפרט כאשר מדברים על מכור אמיתי) ובודאי כאשר מדובר.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31226

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אולי זה משלים אחד את השני,
מי שמספיק לו הכלים לא צריך את הפורום.
מי שצריך את הפורום לא מספיק לו הכללים...
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31228

• יוסף (יהודה)
סוד, אין ספק שאתה צודק, ובכל זאת, כשם שאכילת שוקולד מומלצת בזמן התקף אני חושב שהליכה לשירותים יכולה להיות מומלצת (מצד שני היא גם מסוכנת...).
לי באופן אישי זה גם עוזר. כמובן שאני לא חושב שזה יציל אותי, אני חסר אונים לגמרי, אבל זה מקל עליי ועוזר לי.

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31230

סוד, אני מתחבט הרבה בשאלות האלה. נראה לי שלמרות כל ההכחשה שיש בעולם, עדיין יש אנשים שבאים לפה והם לא מכורים. לאנשים כאלה העצות הנ"ל יכולות לעזור. כאן הם מקבלים את הרושם שהם מוכרחים להודות בהתמכרות שאין להם כדי לשפר את המצב.
אומרים שמי שיש לו פטיש חושב שכולם מסמרים... אני שמח שהאתר לא בנוי כך, אלא נלחם בכל החזיתות האפשריות.
וכמובן, סביר שאני טועה. בכל זאת - חולה וכו'.

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31232

• סוד הכניעה
  • מנהל
ד"ר, אני לא חושב שאנחנו חולקים אלא מסכימים במאה אחוז. דווקא בגלל שלא כולם מכורים, צריך לדעתי להפריד בין הדבקים.

מי שרק מתמודד עם בעיה קלה של תאווה - שיקרא במדריך ויילך לשירותים. מי שמכור - יבוא לאתר ויקבל עזרה (במילא בפורום כעת אין כלים לעזרה למי שאינו מכור).
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31234

סוד, היא הנותנת. אולי בפורום צריכה להיות הפניה לכלים הללו?
החלום שלי הוא שבכל מייל יומי, ומעוגן בראש כל פורום, יהיה קישור עם הכותרת "האם אתה חסר אונים?" שיפנה לשאלון 20 השאלות.
בסוף השאלון תהיה הדרכה פשוטה. חסר אונים - בוא לפורום, לתכנית 12 הצעדים. לא חסר אונים - קבל 20 כלים שיעזרו לך בהתמודדות. זה יכול לעזור מאוד לאלפים שמגיעים לכאן ואפילו לא נרשמים.

(אגב, אני מעדיף למתג מחדש את "מכור" בתור "חסר אונים". נ"ל שלאדם קל יותר להודות שהוא חסר אונים מאשר שהוא מכור, כי "מכור" נושא קונוטציות שליליות. יתרה מזו, יכול להיות שאדם יחשוב שהוא מכור, אבל לא יבין שהמשמעות היא שהוא חסר אונים. כמו שחשבתי אני כל השנים)

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31235

• סוד הכניעה
  • מנהל
הענין הוא שיש כאן בלבול גדול.

הפורום של שמור עיניך הוא פלטפורמה נטו. הוי אומר: גם כאשר ישנם אשכולות נעוצים עם הודעות מההנהלה (איזה הנהלה זה ענין אחר), עדיין רוב מוחלט של החברים יחפשו את התשובות בתוך הפורום, ובפורום הם יקבלו מענה לפי החברים הפעילים בו שהם מכורים.

לעומת זאת האימייל והאתר - זה כבר ענין אחר לגמרי כי הם בעצם ארגון של אנשים אחרים מאשר החברים בפורום.

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31383

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים

כשיש לך תאווה גדולה לפגום בברית או בעיינים? אמור שלוש פעמים תוך כדי שפשוף ידך במצח "לישועתך קוויתי אדו-ני" ולאחר מכן אמור גם בפיך (אפשר גם ממש בלחש): "השם קח את התוואה ממני, אני אוהב אותך, אני לא רוצה לפגום".

*טיפ ממני:

אני רציתי להוסיף מנסיוני שאם פתאום אתה מרגיש דחף לפגום (זה יכול להיות לחץ על הערמונית גם אם אתה שומר עיניים וגם אם באותו זמן לא ראיתי אף אחת) לך תעשה קטנים וזה מאוד יעזור, בגלל הלחץ שיש על בלוטת הערמונית וגורם ליצר מאוד להתגבר.

טיפ זה גם טוב כמובן עם האשה כאשר היא נידה.

טיפ נוסף:
עצום עיניך וראה הראשך את ארבעת האלמנטים הטהורים, אותיות הוי"ה ב"ה המרמזות את כוחו השולט בעליונים ובתחתונים,
בארבעת היסודות ובארבעת העולמות ובארבע רוחות, ובחמשת היסודות, במוח ובלב , ואם יזכה ויראה אותיות אלו בוערות באש ,
מובטח לו כי יסור ממנו כל מראה רז מזו"נ ומחשבה אשר איננה טהורה, כי טיהר מחשבתו במראות האלוקים...
טייפ נוסף:
נקה גופך מכל פסולת וירווח לך( מומלץ בחום ע"י חבר).
בהצלחה
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31384

טיפים?!בשבילי טיפים זה רק לעיצוב הבית.. לא לעיצוב פגמי האופי שלי... לעיצוב התאווה שלי...
שום דבר לא עוזר לי..
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31387

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
נראה לי שזה טיפים לבריאים..
אני טועה?
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31390

• מלא2תקווה
  • רצף ניקיון נוכחי: 29 ימים
  • חבר ותיק
שלום לכולם !
אני חדש כאן באתר !
אבל מה שאני יכול להגיד לכם , זה קצת זוית שונה על הדברים, הרי כל אחד יש לו דברים שעוזרים לו ,(בסך הכל הטיפ הזה מובא בספרים הקדושים) ,אמנם זה יכול להיות שזה עוזר רק לאלו שיש להם התגברות קלה ולא למכורים, אבל גם המכורים (כמוני) צריכים לשמוח, אם הצליחו למנוע לקצת זמן (על אף שזה לא התכנית של ה12 צעדים)
וממילא אני לא חושב שלא כדאי לנסות ,אם הצלחת לקצת זמן זה גם המון
דרך אגב אוסיף סיפור לחיזוק דברי, אחד הגיע לאדמו"ר גדול מהדור הקודם ובכה מאוד שהוא נפל( כן ההוא היה מכור ,לא אחד שנופל פעם ב...) האדמו"ר ענה לו , ומה עם השעתיים של לפני הנפילה שהתגברת עד שנפלת ,למה אתה לא מסתכל על זה?!
שיהיה לכולכם יום נקי ושלם

בעניין: טיפ ממני ומנסיוני לפני 11 שנים, 1 חודש #31397

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
יש עוד דרך מופלאה, ידליק נר נשמה, ויאמר זה לעילוי נשמת... ויזכיר את שמו ושם אביו, אחר יכניס ידו לתוך האש עד שיקלף העור המקיף, וירמז על התאווה המקיפה אותו, ויאמר ג"פ אש תמיד תוקד... וא ראה כמין שור של אש בוקע, ידע שנפטר מהתאווה לכל ימיו.
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן