ברוכים הבאים, אורח

פנטזיה של החלמה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: פנטזיה של החלמה 1486 צפיות

בעניין: פנטזיה של החלמה לפני 11 שנים, 1 חודש #30995

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר יקר

היו על כך כמה דיונים לאחרונה ונראה שהקו הזה יהיה צריך להיות נעול בקוד שרק החברים בקבוצות יוכלו להתקשר אליו.

אם אתה (וכן יעקב של אבא) מוכנים להתחיל להרים את העסק - אנא פנה אליי באישי וננסה לגלגל את זה.

בהצלחה
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: פנטזיה של החלמה לפני 11 שנים, 1 חודש #31009

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אני מכיר איש שמתעסק עם זה, יש תוכנה פשוטה דרכה ניתן להגביר ולהחליש עוצמה קולית (אוקטבה) למהר או להאט את קצב הדיבור ולמעשה הטון כולו משתנה. לבלי היכר.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: פנטזיה של החלמה לפני 11 שנים, 1 חודש #31019

• מנחם
  • דירוג כסף
סוד לא הבנתי אותך. אם  יהיה צורך בקוד זה יהיה מיותר כי קו עם קוד יש כבר לsa.
אני חשבתי, ואתה בעצמך כתבת את זה לפני כמה תגובות קודם, שטוב שיהיה קו שחברה חדשים לגמרי לגמרי, שטמונים בתוך פחדיהם, כפי שאני הייתי לפני מספר חודשים, יוכלו להאזין ו"לטעום מהתכנית". אני חושב בכלל שהגדרת היעד של קו כזה צריכה להיות הרבה יותר למען חברים חדשים חדשים מאשר למען הקיימים, וכשבונים את המערכת צריך לבנות אותה באופן שיהיה הכי נוח ומחלים דווקא לחדשים חדשים ממש.  הקיימים בין כך מגיעים בסוף ל sa ויכולים להיעזר בקו שלהם.
את הבעיה של האנונימיות אולי אפשר לפתור באמצעות תוכנות כאלה ואחרות.
זו רק דעתי אולי אני טועה ואם כן אין לי בעיה להודות בזה.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: פנטזיה של החלמה לפני 11 שנים, 1 חודש #31021

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
מנחם היקר,

אני מבין היטב את השאלות שלך, אבל לדעתי כדאי שנשאיר את הדיונים (הן הכלליים והן הטכניים) לאחר כך.

בשלב זה השאלה היא אחרת: האם יש מישהו שמוכן להיות האבא של העסק הזה? אם התשובה חיובית - נערוך את כל הדיונים בהקדם. אם לא - למה אנחנו מתדיינים כעת?
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: פנטזיה של החלמה לפני 11 שנים, 1 חודש #31101

• דבוק בה'
אני בעד לגמרי, ומאד זקוק לזה!!

לא יודע מה אוכל לתרום שזה יתחיל לזוז, אבל מה שכן אעשה בשמחה!

נ.ב. לחברים החדשים ממש יש את הפורום, לעניות דעתי צריך שיהיה קוד גישה, אם כי לא להיות קשוח איתו..
לחברים הממש חדשים יש את הפורום.

בעניין: פנטזיה של החלמה לפני 11 שנים, 1 חודש #31251

• בן אהוב!
  • דירוג כסף
  • כן אני יכול!!! לשעבר
רעיון נפלא!
אשמח לעמוד לעזר...
מתפלל להיות נקי רק להיום! תודה אלוקים על הדרך ותן לי את הכוח להמשיך לצעוד!

בעניין: פנטזיה של החלמה לפני 11 שנים, 1 חודש #31356

• מנחם
  • דירוג כסף
אם התחלתי, אז אסכם את הדיון.

יום יבוא, ולשמור עיניך יהיה קו טלפוני שיכיל תכנים רבים ושונים של החלמה. שיהיה ברור, זה ענין של זמן, אבל בסוף זה יקרה, כי זה פשוט מחויב המציאות, וזה יאפשר לחברים חדשים להתחבר לתכנית בצורה הרבה יותר חזקה.

הפרטים לא חשובים. לגבי סוגיית הסיסמה לדוגמה, ניתן לחלק בין התכנים, לחלק יכולה להיות גישה חופשית, לחלק תידרש סיסמה.

רק לדוגמה קטנטונת, ותאמינו לי שהיא שולית ביחס לפוטנציאל, תארו לכם שכל חבר חדש שמתקשר, יכול להקיש מספר ולשמוע את השאלון למכור שבספר הלבן.

זה החזון. לגבי המציאות, שהיא המהירות והצורה שבה יתגשם החזון, זה כבר תלוי בכולנו.

מה שבטוח שאנחנו חייבים בתור הכרת תודה לאלו שהראו לנו את הדרך והצילו לנו את החיים בגשמיות וברוחניות, להיות מעורבים בהצלה של חברים חדשים. חובה עלינו לפחות לבדוק אם אנחנו היחידים או שיש עוד אלפים שמסתובבים שם בחוץ...

אני מצטרף לחברים השונים ומצהיר בזאת שבבוא העת ועל פי הכוונת הספונסר אשמח להיות שותף לעניין.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן