ברוכים הבאים, אורח

האשכול שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: האשכול שלי 1248 צפיות

בעניין: האשכול שלי לפני 11 שנים #32272

• Ihope
  • דירוג זהב
והיום לא קל.

אני פשוט מדוכא. אין לי חשק להתפלל רק בשביל לצאת ידי חובה. שונא את זה. זה הורס את כל הרעיון של התפילה שאני מאמין בה.

אני מחכה לתשובות מכל מיני אנשים בענייני עבודה ועדיין לא קיבלתי.

גם יום הזכרון לא עושה אותי שמח מדאי.

היום יש לי תור אצל הפסיכילוגית ואני לא יודע בכלל מה אני רוצה ממנה היום. אני חושב שפגישה באורך של 45 דקות זה קצר מדאי.

בקיצור, המקום הכי הכי הכי שמושך אותי כרגע זה נשים יפות שישכיחו ממני את כל הנ"ל. אם אני רוצה אני יכול לפתוח את המחשב ולהתמכר לכמה שעות טובות.

אני חסר אונים. אני לבד לא מסוגל להתמודד עם המשיכה הזאת. אני פונה אליך אלוקים תקבל בבקשה את תפילתי ותעזור לי. אני חסר אונים לגמרי.

שלך באהבה

IHOPE

ושוב תודה לך על כל יום של נקיות ואי בריחה מעצמי מאז החמישי בנובמבר 2012

בעניין: האשכול שלי לפני 11 שנים #32308

• דובי
  • דירוג פלטיניום
[quote=Ihope link=topic=2668.msg32272#msg32272 date=1366022217]
והיום לא קל.

אני פשוט מדוכא. לא היה לי חשק  להתפלל רק בשביל לצאת ידי חובה. שונא את זה. זה הורס את כל הרעיון של התפילה שאני מאמין בה.

אני מחכה לתשובות מכל מיני אנשים בענייני עבודה ועדיין לא קיבלתי.

בקיצור, המקום הכי הכי הכי שמושך אותי כרגע זה נשים יפות שישכיחו ממני את כל הנ"ל. אם אני רוצה אני יכול לפתוח את המחשב ולהתמכר לכמה שעות טובות.

אני חסר אונים. אני לבד לא מסוגל להתמודד עם המשיכה הזאת. אני פונה אליך אלוקים תקבל בבקשה את תפילתי ותעזור לי. אני חסר אונים לגמרי.

שלום אחי היקר ,
מצבינו די תואם ,
אתפלל עליי ועליך "א-לי תן בנו את השלווה לקבל ... אומץ לשנות את הדברים ...אמן
אוהב
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים על ידי .

בעניין: האשכול שלי לפני 11 שנים #32321

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
אוהבים אותך IHOPE,
מקווה בשבילך שהיום יעבור בשלום ובשפיות.
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: האשכול שלי לפני 11 שנים #32433

• Ihope
  • דירוג זהב
שוב געגועים בתוכי לפורנו ופלירטוטים.

הספקות של חיוב התפילה ודברים אחרים בהלכה מטרידים אותי קשות.

חבר שהוא רב שלח לי מייל שכותרתו "לשון הרע" ובתוכו לשון רע ו/או הוצאת שם רע על יהודי ששנינו מכירים. וחשבתי לעצמי למה אין לנו שום בעיה לעבור עבירות מסויימות כמו לשון הרע? ואילו דברים אחרים שהם אפילו לא חיוב אלא מנהגים של עדות או חצרות נחשבים לדבר חמור ביותר כאשר מישהו לא עומד בהם.
תארו לעצמיכם שרב יכתוב בדרך אגב ראיתי אתמול אשה כל כך יפה שנמכשכתי אליה? או תארו לכם שיאמר אדם דתי בשבת האחרונה בערב החלטתי לדבר בטלפון למשך חצי שעה...

כרגע אני צופה בחידון התנ"ך וממש נהנה. זה מרגיע אותי.

בעניין: האשכול שלי לפני 11 שנים #32435

• Ihope
  • דירוג זהב
אני יודע שאני צריך להתקשר לשתף מישהו ואני פשוט לא מצליח לעשות את הצעד הזה וגם מתבייששששששששששש

בעניין: האשכול שלי לפני 11 שנים #32521

• Ihope
  • דירוג זהב
הבוקר פתאום קלטתי! התכנית של SA פשוט מצליחה.
זה ברכה עצומה מאלוקים לאדם כמוני.
אני נקי ב"ה מהחמישי בנובמבר 2012 וההרגשה היא פשוט מדהימה.

אין ספק שיש קשיים ואתגרים, אבל הקשיים והאתגרים הם לא המלחמה עם התאווה אלא ההכרה והקבלה של מי שאני באמת!
בינתיים, בתחומים מסויימים זה גורם לי לירידה בהנהגה דתית לפי החינוך שקיבלתי (שאני מאוד מסופק האם זאת הדרך הנכונה לעבוד את ה'), אבל בדברים אחרים אני הרבה יותר דתי מלפני זה.

ייקח לי עוד הרבה זמן לגלות עוד יותר מי שאני ,אבל אין ספק שאני שמח ומאושר היום ואסיר תודה לבורא העולם שמאיר את פניו אליו ואני בטוח שהוא מבין אותי.

אני יודע שאני בפורום דתי, אבל אני לפעמים מרגיש יותר קרוב אליו כאשר אני לא מתפלל וקורא את כל הפסוקי דזמרה וברכות ק"ש. אם אדם חילוני לגמרי היה אומר לי שהוא החליט כל יום להתפלל בכוונה (רק) ק"ש ותפילת עמידה, הרי שהייתי שמח ומאושר לשמוע את זה. ובכן, אני גם יהודי וגם אני מחפש קרבת אלוקים. וגם לי יש את הזכות שיש לו להתקרב לאלוקים.

אלוקים אני אוהב אותך ורוצה בקרבתך. ולא רוצה שאנשים בשר ודם יקבעו לי מה לעשות בחיים!

IHOPE

בעניין: האשכול שלי לפני 11 שנים #33060

• Ihope
  • דירוג זהב
שוב אני מרגיש רצון עצום להתענג על אתרי שיראו לי נשים יפות ומושכות ובכך אשכח מהכאבים והפגמים שלי.

אז זה מה שיש לי על הלב כרגע:

1. אתמול הייתה לי שיחה עם אמא שלי ויש לי כך כך הרבה טינה על ההורים שלי שאני לא מצליח עדיין להשתחרר ועוד חזון למועד אבל בכל אופן אני מרגיש איזה גוש רגשי בתוכי שחוסם אותי מהקשר הבריא עם ההורים וזה קשה וכואב.

2. אני מחכה להודעה ממישהו לענין שמאוד משמעותי לעבודה שלי. הוא מושך אותי כבר הרבה זמן ואני לחוץ מיזה.

3. יש לי פגישה חשובה ביותר ביום חמישי הקרוב ואני מאוד חושש ממנה מכל מיני סיבות. אני יודע שרק כוח עליון יחליט ויקבע מה יהיו תוצאות הפגישה ואני בסך הכל שחקן קטן על חוטים במקרה הטוב.

4. ההרגשה התמידית שיש משהו שאני צריך לעשות ועדיין לא עשיתי או שכחתי. אם זה משהו בעבודה, במשפחה, או לתת תשומת לב למישהו שמחכה שאתן לו.

תודה חברים שקראתם את זה.

שלכם

IHOPE

ב"ה נקי מהחמישי בנובמבר 2012 אבל מרגיש היום סקסהוליסט יותר מתמיד!

בעניין: האשכול שלי לפני 11 שנים #33073

• Ihope
  • דירוג זהב
בדרך כלל אני לא כותב פעמיים ביום... בקושי פעם בים אני מצליח

אבל משהו חשוב לי לשתף הוא שהרגע קיבלתי טלפון עם הודעה משמחת בשביל חבר וגם בשבילי אבל כחלק מהתוצאה יש בתוכי תחושה שאני לא מקבל את הכבוד המגיע לי בסיפור ההצלחה הזה.
זה סיפור מורכב שקשור גם לעניינים של פוליטיקות וענייני פנים של עבודתי אבל זהו תחושתי.

עכשיו מה שאני אומר לעצמי זה, שאני ממש אבל ממש בסדר גמור. לא עשיתי שום דבר רע ולהיפך אני יודע שעזרתי ואני שמח על כך.
מכאן ואילך כל מה שקורה זה בידיו של אלוקים שיעשה את מה שטוב ונכון בשבילי ובשביל החיים שלי.
אין לי כוח להתעצבן על החלטות שהם ממש לא בידים שלי.

מה גם אני קטן מדאי בשביל לדעת מה באמת טוב בשבילי.

ה' אני אוהב אותך וחש עוד יותר את האהבה שלך אלי כאשר השמש זורחת.

שלך,

IHOPE
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן