ברוכים הבאים, אורח

מוות קליני
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: מוות קליני 3294 צפיות

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16204

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
זה נכון מאוד.
אך המקרה שלנו זה בדיוק כמו שאחד שנשברה לו הרגל יכול בשקט ללכת לבית חולים של גויים.

זכור את מה שסוד הכניעה שיתף לגבי הבית חולים שבו ילדה אשתו. (בית חולים של גויים עם צלבים ופסלים בכל מקום)
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16206

שמואל ידידי,
אין הרבה מה להוסיף על דבריך מפאת שאני לא רוצה להגיד שאינך יודע להבדיל בין מחלה רוחנית לגופנית, ואני נמנע מאוד מלומר דבר שעלול לפגוע בהולכי תכנית 12 הצעדים.
אך לדעתי, החכמה של תורת הנפש והנשמה, מחשבותיו של האדם ופעולותיו, מניעיו ודחפיו, ידועים לרבותינו הקדושים, שמתורתם אנו חיים, בין שנלמד בהם בין שלא נלמד בהם.
לאט לאט גם המחקרים מאששים זאת, ומראים שחוץ מפיזיקה, קיים דבר שנקרא "מטאפיזיקה" מעל לפיזיקה, מעל לכוחות הטבע, דברים פלאיים ממש.
אלברט אינשטיין היה הפורץ הראשון של הדרך הזאת וכן ממשיכו דיויד באום, ועוד רבים אחרים, להראות לנו שכל העולם הוא בעצם אשליה אחת גדולה, ושברגע אחד קטן הכל יכול להעלם לנגד עינינו.

שוב, אני לא בא לשכנע אף אחד לסטות מדרך הצעדים ובטח שלא אותך, אך אני מקווה שתדע לא לראות אותי כאדם שלא התחיל להחלים ולכאורה לא נפקחו עיניי.

מוטי היקר, ציין בפנינו שצריך קצת לפתוח את המחשבה והדעה לרעיונות חדשים. כי זה שאנחנו לא מודעים להם, לא אומר שהם לא קיימים.

האדם המצליח, לדעתי, הוא האדם שתמיד מחפש דרכים לייעל את דרכיו, ולהגיע למקסימום ביצועים במינימום זמן.

אני רוצה להצליח, ואני לא רואה עושה זאת דרך שיטת 12 הצעדים.

בהצלחה לכולנו בכל דרך שנבחר...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16208

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שוב פעם?

אולי מספיק עם הסטת נושאי הדיון כאן כל פעם? זה עבר את הגבול.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16209

פותח הפוסט היקר,
האם הינך מרגיש שהנושא שפתחת הוסט מהקשרו ויצא מתוכנו עקב התגובות שלי?
אם כן, אשמח אם תאמר לי זאת...

בתודה מראש,
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16210

• סוד הכניעה
  • מנהל
לא צריך שפותח הפוסט יאמר, כיון שזה כבר בגדר ההזיה. כל פוסט ולא משנה במה הוא עוסק, יהיה כאן מי שידאג להסיט אותו לנושא צדדי וטפשי בו במילא אף אחד לא משכנע ולא משתכנע. סתם הוצאת קיטור על חשבון פוסטים חשובים שיכלו להיות דיונים שיועילו לחברים כאן.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16214

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
סוד היקר, הפעם השגגה שלי היא, אני הרמתי למשוש להנחתה, ראיתי משפט שכתב בתגובתו, ולתומי  חשבתי שהוא יחבר זאת לפוסט, נתבדיתי. הייתי צריך לפנות אליו בפרטי.

עמכם הסליחה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16216

אסירותודה,
צרלי לאכזב אותך אבל,
לא הבאת לי להנחתה, אל תרגיש כל כך גבר בהרגשה הזו 8)

לא קישרתי זאת לפוסט, מכיוון שלדעתי זה היה ברור מאליו, שחיפוש הדרך הנכונה אל הרגע הראשון בו התחלנו לפעול על התאווה ויצירת פעולה שתתקן את העבר במחשבתנו,
תביא למקפצה רוחנית גדולה מאוד, יותר מאשר מוות קליני, עליו דיבר פותח הפוסט, שתוכל למנוע מאתנו בצורה חזקה מאוד מלפעול התאווה בהווה ובעתיד.

מקווה שכעת ירדת לסוף דבריי, והצלחת להבין כיצד דבריי כן קשורים לפותח הפוסט.

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16218

• חבר ותיק
כל הסיפורים הללו על מוות קליני אני לא מחזיק מזה כלומר אני יודע שזה קיים ואנשים חוו את זה אבל זה כמו לחזור בתשובה בדרך של הפחדה שזה (יחסית) דבר נמוך ובעיקר לא מחזיק מעמד לאורך זמן כך שלפתור את הבעיה זה לא יפתור לך.

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16221

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
הבנתי, מההתחלה, אך עדיין שים לב 'להתכתשות' שלך עם מוטי ושמואל... בלי תגובתי יש סיכוי שזה לא היה מתרחש כאן אלא בפוסט אחר של מישהו אחר... היה עלי ללמוד מההיסטוריה איתך ולהבין שגם הפעם זה מה שהולך להתרחש. ולכן אני לוקח אחריות על שגגתי.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16223

• סוד הכניעה
  • מנהל
לא כל כך משנה מי הרים למי להנחתה, דבר ברור הוא שאי אפשר לנהל פורום שמנסה לעזור לחברים להפסיק התמכרות כאשר כל הזמן ישנה כאן הסטה מהנושאים הנידונים ולקיחת הדיונים למחוזות אחרים. אם מישהו רוצה לשכנע שיש לו שיטה שעובדת - שיפתח פוסט משלו ויכתוב מה שהוא רוצה, אבל זה לא מקובל ומוציא את החשק מהפורום כשכולו הופך לאותו ויכוח עקר.

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16258

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים

מוטי היקר, ציין בפנינו שצריך קצת לפתוח את המחשבה והדעה לרעיונות חדשים. כי זה שאנחנו לא מודעים להם, לא אומר שהם לא קיימים.
אני רוצה להצליח, ואני לא רואה עושה זאת דרך שיטת 12 הצעדים.

מוטי היקר רציני מידי בציניות שלו, והוא מצפה שיבינו שהוא ציני,
מוטי היקר רוצה להצליח ורואה את עצמו עושה זאת דרך 12 הצעדים,
מוטי היקר רואה לכבוד לצעוד במשעולי קודמיו, ואינו שש לפרוץ דרך תת ההכרה.
מוטי היקר קיבל על עצמו להמנע מפעולות תגמול וויכוחים מכאן ולהבא ולמפרע,
מוטי היקר רוצה לחוות חוויה רוחנית, פתאומית או נרכשת.
מוטי היקר הפסיק להיות יקר...
בברכה
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 8 חודשים על ידי .

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16259

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
אהבתי !!!

וברכותי להעלאה בדרגה ;-)
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16273

מוטי ידידי,
יהי רצון שבעזרת התכנית בה הינך בחרת לצעוד, בזכות רצונך הטוב והאמיתי להדבק בבורא עולם בדיבוק אמיתי חזק ותקיף,
שתחווה חוויה רוחנית מלאת השראה שתמלא אותך בבטחון עצום ובשמחה תמידית, בין שתבוא אליך בפתאום בין שתבוא אליך באמצעות שרכשת אותה בכוחות עצמך.

מאחל לך שתמיד תשמח ויהיה לך אושר בחייך, שתדע להרחיק מעליך דברים רעים, ולקרב אליך דברים טובים, בעזרת עצה תבונה ותושיה מבורא כל העולמים.

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16298

• סוד הכניעה
  • מנהל
אחרי דברי הסיכום של כל הצדדים, אחזור ברשותכם לנושא שלשמו התכנסו כאן - מוות קליני.

בסוף הספר הגדול מופיע נספח שמדבר על המושג חוויה רוחנית. הם כותבים שמקריאת המהדורה הראשונה ניתן היה לחשוב שחייבים לעבור איזה התעוררות עצומה (כמו שביל עצמו מתאר) שבתוך רגע אחד תהפוך אותנו לאנשים אחרים, אבל בפועל רוב החברים המצטרפים לתכנית עוברים חוויה רוחנית לא ברגע אלא מתוך צעידה מתמשכת בדרך חיים רוחנית.

אני לא מכיר באופן אישי אף אדם שחווה מוות קליני וייתכן שכמו הרבה דברים גם חוויה כזאת תיעלם ורישומה יתמסס בתוך זמן, אבל לא מופרך לי גם מקרים הפוכים. אני מכיר באופן אישי חבר קרוב מאוד שעבר נס מדהים לפי כל קנה מידה וחייו השתנו באותו רגע וכבר כמעט עשרים שנים שהוא פשוט אדם אחר. כל הדברים שתופסים אצלי מקום - לא תופסים אצלו, ואותה הבטחה שהוא הבטיח כאשר חווה את הנס מקויימת על ידו בכל רגע מחייו. אני יודע שישנם גם מקרים אחרים, אבל בפירוש ישנה אפשרות לחוות חוויה רוחנית בעקבות נגיעה בכח עליון.

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16299

לדעתי, הליכה בדרך רוחנית, וחוויה רוחנית כמו מוות קליני או נס מעל הטבע כמו שסוד הכניעה תיאר כאן שקרה לחברו, הם דברים שונים בבסיסם, אנסה להסביר,
חוויה רוחנית מעוררת השראה ורבת עוצמה איננה מתרחשת כל יום, וגם אם התרחשה פעם אחת בחיים והאדם בעקבות כך שינה את דרכיו, אין זו ערבות שבערוב ימיו יצליח לשמור על דרכו הרוחנית החדשה, מכיוון שהתהליך וההליכה בשביל הרוחניות הוא הקובע בסופו של דבר.
לעומת זאת, אימוץ של דרך חיים רוחנית, כמו 12 הצעדים למשל, או כל דרך רוחנית אחרת שאבחר, וההליכה בה והעקשות להדבק בדרך הזאת ולא לזוז ממנה, למרות שלא חוויתי שום חוויה רוחנית מהדרך בה אני צועד, אלא רק הידיעה עצמה שאני נמצא בדרך בה אני בחרתי, שהיא זו שתוביל אותי לחויות, לרגשות, לתחושות שאני בחרתי בהם ורוצה בהם בחיי, היא לדעתי בסופו של דבר תוביל אותי לחויה הרוחנית, האמיתית והנכונה, הבונה והמשלימה את חיי.
כי דווקא מתוך המאמץ בהליכה בדרך הרוחנית למרות כל המפריעים והמסיטים, אוכל להגיע לחויה הרוחנית המותאמת בשבילי מבורא העולם.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן