ברוכים הבאים, אורח

מוות קליני
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: מוות קליני 3293 צפיות

מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16144

• tharlibeno
  • חבר חדש
זה דבר שמאוד מעניין אותי, נגיד והניסיון לעמוד נגד היצר הוא אותו ניסיון האם אחרי מוות קליני ח"ו הבן אדם יודע שהוא יוכל להתגבר
כי אם כן, אז לכאורה, אין סיבה גם עכשיו לא להצליח לעמוד נגד זה
ואולי רק צריך להמחיש לנו שנפנים את החומרה ואת ההשלכות של המעשים ונוכל לעמוד בעצמנו?

בתור מכור ששום דבר לא עוזר לו, למעט האתר בע"ה, זה אולי עוד נקודת אור שתעזור נגד המחלה

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16146

• סברס
  • רצף ניקיון נוכחי: 248 ימים
  • דירוג כסף
אני באופן אישי לא חושב שזה יעזור לי, כי חוויתי דברים שבדרך הטבע היו אמורים לגרום לי להפסיק, והם לא עזרו...

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16158

טהר ליבנו,
לדעתי, ומנסיוני, הפתרון למצב שלנו הוא הפנמה ברורה וחזקה, תקיפה ואמיצה, מה אנחנו רוצים באמת מעצמנו.
כל אירוע שנעבור, אפילו מוות קליני, לא יתפוס יותר מכמה שנים, ולאחר מכן עלול להתפוגג, כמו שראינו שאפילו גויים חוו מוות קליני, ולא כולם נהיו אנשים יותר מוסריים וטובים.

אולי השאלה שצריכים אנו לשאול את עצמנו, כאשר אני מסתכל בפורנו מה הדבר הזה מעורר אצלי עמוק בלב, איזו מחשבה איזו הרגשה מתעוררת ומחילה לצפצף בתוכנו,
ואת אותה הרגשה ותחושה, לתפוס אותה בזמן, ולדעת לקחת עליה אחריות.
לדעתי, זו חכמה גדולה, שצריך ללמדה מהיסוד.

בכל אופן, שאלה יפה.
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16159

מחזק את משוש חיי.
היו לי מספר אירועים בשנים האחרונות, החל ממספר
בעיות באיזורים המוצנעים, ועד לפציעה בתאונה שכמעט
נגמרה במוות.
כל פעם מחדש חשבתי שקיבלתי סימן. אבל זה לא עזר
להרבה זמן...
צריך להפסיק כי זה כואב, זה שקר וכו‘, ולא בגלל משהו
שקרה, כי זה לא יחזיק כמעט אף פעם.
בחסדי ה', נקי מיז' באדר התשע"ד.
בשם ה' נעשה ונצליח.

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16161

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
לטהר ליבנו, ידעתי גם ידעתי על חומרת מעשי זה עידן ועידנים, המסתור היחיד שהיה לי מפני העונש הנורא היה חלעשות אותם שוב ושוב... רק שינוי - טרנספורמציה מוחלטת של מבנה האישיות - על ידי הבורא יכולה היתה לעשות ממני את מי שאני היום, אלו הם דברי אשתי ומכרי.

ולמשוש היקר, מבלי לתת לך ציונים, אהבתי באמת את מה שכתבת, הייתי חותם על כל מילה. דומה היה שהנך ותיק מקבוצת S.A. עד שהגעתי למילים - 'ולקחת עליה אחריות', ואם זה חזק ממני, כי ההרגשה והתחושה חלק מהאישיות שלי במשך עשרות שנים -  מה אז?

התואיל להרחיב?
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16173

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
האמת שבצהריים התחלתי לכתוב תגובה בסגנון כל התגובות שמעליי אבל אז נפל ספק בליבי ומחקתי אותה.

הרי כל הענין הוא חוויה רוחנית שמשנה את כל סדר החיים, ואני חושב שיש סיכוי רציני שאדם שעבר מוות קליני ל"ע יחווה חוויה שכזו.

נזכרתי במה שמסופר בספר הגדול כיצד הפסיכולוג בעל השם אמר שישנם בודדים שכן נגמלו מההתמכרות כאשר עברו חוויה רוחנית - סתם ולא פירש.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16176

• גד
  • דירוג זהב
שאפו זלמן .
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16182

אסירותודה,
אגיד לך בקצרה את מה שאני מאמין ובוטח בו, אפשר לשנות הרגלים, אפשר לשבור הרגלים, לשמוט מתחת ההרגל והתחושה הלא נעימה שהצטברה עמוק בתוכנו,
אחת מהדרכים לכך, שאני נוקט בהם ביחד עם היועץ שלי, היא להסתכל אחורה בזמן, מהזמן הכי מוקדם שהתחלתי בעצם את תהליך ההדרדרות שלי בכל הנוגע לתאווה,
ולראות, אילו פעולות הייתי צריך לבצע אז, כדי להמנע ממצב פעולה בו הייתי נתון בזמן ההדרדרות להתמכרות.
היכולת להסתכל אחורה בזמן, ולתקן את הדברים, לפחות מבחינה מחשבתית אם לא מעשית, משפיעה חזק מאוד על ההווה, מכיוון שדפוסי הפעולה חוזרים על עצמם גם בהווה, והם נמשכים מהעבר. בזמן שאצליח לפתור את הבעיה מהשורש, ואמצא לכך פתרון מספיק טוב, אדע להשתמש בכל זמן שארגיש צורך ליפול.

בכל אופן, האמונה החזקה שאפשר להחלים מההתמכרות, וכמה שיותר מהר, בשביל היא עובדה מציאותית בשטח.
שוב, זה נוגד עקרונות של הצועדים ב12 הצעדים, לכן אני נמנע מלפרט, אתה בטוח מבין זאת...

שיהיה בהצלחה...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 8 חודשים על ידי .

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16188

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
משוש היקר,

בפרק יש פתרון בספר הגדול מסופר על איש העסקים אמריקאי מסויים שהיה אלכוהוליסט.
הוא הלך לד"ר יונג ושאל אותו אם יש לו סיכוי להחלים.
הרופא אמר לו: "יש לך מוח של אלכוהוליסט כרוני. אף פעם לא ראיתי חולה שהיה במצבך שהחלים".
אז הוא שאל את הרופא: "האם אין יוצאים מן הכלל?"
והרופא ענה: "כן ישנם. מאז ראשית ההסטוריה קרו יוצאים מן הכלל. פה ושם, מפעם לפעם היו לאלכוהוליסטים מה שאנו קוראים חוויות רוחניות חיוניות..."

ישנה ידיעה ברורה שרק אבל רק לתוכנית 12 הצעדים יש יכולת ליצור בי את החוויה הרוחנית החיונית כדי לגרום לי להחלים ממחלתי.
וזאת מנסיוני ונסיונם של רבים מחברי הותיקים בתוכנית.

בהצלחה
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16191

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שמואל יקירי
ד"ר קארל יונג הנודע לא הכיר את השיטות החדשניות של ימינו,
האימון התת הכרתי עדיין לא היה מפותח לפני 80 שנה,
סביר להניח שאם היה חי היום הוא היה מכיר יותר מדרך אחת לטרסנפורמציה.
ראש פתוח
בברכה
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16193

שמואל ידידי,
קארל יונג הוציא ספר בשם "סינכרוניות", שבו הוא בעצם מביא דברים שכתובים גם במקורות שלנו על ההשפעה של המחשבה על נסיבות החיים ממש ועל תזוזה בעולם הפיזי ממש.
למשל, הוא הביא דוגמאות לכך שאם אדם מחפש לקנות רכב מדגם מסויים ומשקיע על כך מחשבה רבה, הוא ימצא את המכונית הזו יותר ויותר על הכביש,
כך שהמחשבה של האדם איננה רק רוחנית מופשטת, אלא היא ממש ממשית עד כדי כך שאפשר לגעת בה ולהרגיש אותה באחת מחמשת חושינו.

לעניינו, כל עוד אהיה מרוכז בכך שאני חולה, ושאין לי ברירה אלא לחיות כך למשך מרבית חיי, זאת המציאות המוחשית והפיזית שתלווה אותי כל הזמן להיכן שרק אלך.
במשך רוב חיי האמנתי שאינני יכול לצאת מההתמכרות לתאווה שלי, וזה באמת מה שהיה בפועל, כל פעם מחדש נפלתי אל זרועות התאווה שוב ושוב, כאשר התחלתי לאט לאט להרים את הראש ולהאמין בכך שיש לי את הכח לשנות דברים אפילו ברמות הפיזיות במוח, התחלתי להרגיש הרגשה נהדרת ונפלאה ממש, שמלווה אותי כבר 3 שבועות שלמים.

למוטי ידידי,
המקורות שלנו מוצפים בדברים האלו, בכח המחשבה, בכח הדמיון, ובכח הציור, הזוהר הקדוש מדבר על כך, האר"י הקדוש מדבר על כך, הרמח"ל מדבר על כך, רבי נחמן מברסלב מדבר על כך,
למשל רבי נחמן הביא אם לא טועה, בספרו ליקוטי הלכות, שאם אדם יתרכז בכל כח מחשבתו ורצונותיו שיהיה לו משהו מסויים בחייו ובשפע, הוא יוכל להשיג שיהיה כך ממש, ואפילו אם האדם יחשוב שיהיה לו ממון ובשפע, באמת יוכל להשפיע שיהיה כך.

כך שגם המקורות שלנו מוצפים בשיטת האימון התת הכרתי, וגם המחקר והמדע מתחיל לאט לאט לגלות את האמת שמסתתרת מאחרי הטבע, כמו למשל אלברט אינשטיין שגילה את האטום ואת תורת הקוואנטים, שמעתי שיש אומרים שתלמידו דיווד באום, גילה את תורת הווקאנטים, שהוא בעצם כמין נוזל המקיף את כל האטום, ושבעצם כל הדברים המוצקים לכאורה, עשויים כולם מנוזל וניתנים לשינוי בכל זמן נתון באמצעות כח המחשבה.

בכל אופן, צדיק באמונתו יחיה, וכל אחד יעשה מה שטוב לו ומקדם אותו,
אני מרגיש לאט לאט שחברים נעשים יותר ויותר פתוחים לרעיונות חדשים, וזה ממש משמח אותי. ;D

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16196

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
מוטי יקירי,

המטרה שהבאתי את הקטע מהספר הגדול לגבי ד"ר יונג היתה כדי להראות שאין דרך לצאת מהמחלה הזו, אלא ע"י חוויה רוחנית.
לדעתי דבר זה נכון גם לגבי ההתמכרות למין וגם כיום.
אני לא מכיר שיטה או תוכנית אחרת שעושה את שינוי הרוחני כמו שתוכנית 12 הצעדים עושה, מה שנצרך כדי להתרפאות.
כמובן, שאם מישהו יבואויוכיח לי שיש שיטה אחרת שגם כן עובדת - אני אקבל, אבל עד אז אני דבק במה שעובד !!!

משוש יקירי,

אני מעדיף להביא את מקורות חז"ל רק בתור חיזוק לתוכנית 12 הצעדים.
ואפילו אם לא אמצא אפילו מקור אחד בחז"ל שמצדד בתוכנית 12 הצעדים, אני בכל זאת ארוץ ליישם את 12 הצעדים.
וזאת מהסיבה הפשוטה שכשאני חולה אני הולך לרופא עובד האלילים ולא לרב וכשאני צריך לעבור ניתוח אני הולך למנתח הגוי ולא לספרות חז"ל.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 8 חודשים על ידי .

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16198

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
ר' שמואל היקר!
כאן לא מדובר בניתוח גופני אלא רוחני ולכן זה בכל זאת קצת שונה!
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16199

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
כנוע היקר,

זה כלל לא משנה.
אני חולה.
זה לא משנה אם המחלה שלי היא גופנית, נפשית או רוחנית.
אני חולה והתרופה למחלה שלי לא חייבת להיות קשורה לדת בכלל !!!

בעניין: מוות קליני לפני 11 שנים, 8 חודשים #16203

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
התרופה לא חייבת להיות קשורה לדת אך צריך להזהר שהיא לא תהיה מנוגדת לה.
אני מתכוון לומר שבטיפול רוחני אני לא יכול ללכת  לרופא עובד אלילים כמו כאשר מדובר בטיפול גופני.
זה דורש זהירות והתאמה לאמונה שלי.
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.66 שניות

Are you sure?

כן