ברוכים הבאים, אורח

משיכה למין הנשי מה לעשות???
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: משיכה למין הנשי מה לעשות??? 2947 צפיות

בעניין: משיכה למין הנשי מה לעשות??? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15926

• גד
  • דירוג זהב
קצת בידור באלול...
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."
The topic has been locked.

בעניין: משיכה למין הנשי מה לעשות??? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15929

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
מוטי יקירי,

כל עוד יש קהל - ההצגה נמשכת !

כשראיתי לראשונה את הפוסט המגוחך הזה ועוד באותיות קידוש לבנה, היה לי ברור שיש כאן עוד אחד שמחפש צומי.
פשוט חיכיתי שהבדיחה תסתיים ואני אוכל להתחיל לצחוק.

כשהילדה שלי מתחילה להשתולל אני מחכה שהיא תרגע ועד אז אני פשוט מתעלם,
אחרת היא תשים לב שיש צופים בהצגה שלה וההצגה תימשך.

בבקשה מוטי חסוך זאת מעצמך.

באהבה רבה
שמואל.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: משיכה למין הנשי מה לעשות??? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15936

שלום לכם

האמת שאני לא קשור לפורום שלכם חשבתי שבתור אחד שעזר לחברים אמצא לעצמי במה ראוייה להציג משנת הדברים
אבל המסקנא היא כשם שראוי לומר דבר הנשמע כך ראוי שלא לומר דבר הלא נשמע ..
מתוכן התגובות כאן ראיתי שאין לאנשים  מטרה  אמיתי לצאת מהאוננות ומהפורנו ושאר מרעין בישין
בחרתם לקרוא לזה התמכרות וחלק מכם חושב שכבר זו מחלה עד כדי כך שראיתי באחד הפוסטים דיון האם לבקש בהשיבינו או ברפאינו
צודק אותו אחד שכתב שלא קראתי את הפוסטים כאן כי אחרי רפרוף קצר אני חושב שטעיתי בכתובת ..
אני חושב שהבעיה המרכזית שלכם היא שאתם "מכורים להתמכרות" ולא יעזור כל שם שתיתנו לזה.
(אנשים נהנים מעצם ההתמכרות למרות שייתכן ולא נהנים מעצם המעשה)
עיצה טובה מי שבאמת גבר אמיתי ודואג לעתיד לעצמו אשמח לעזור במייל שלי hartkzaiat@gmail.com אנא ממכם תפסיקו להיות בחורות ולספור נקיים..
כי הדרך הזו נועדה לכישלון גם אם תספרו 70 או 700 נקיים
מאחל לכולם הצלחה ופקיחת עיני השכל שנה טובה -

בעניין: משיכה למין הנשי מה לעשות??? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15938

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום ולא להתראות ילד
נראה אותך גבר ולא נכנס לכאן יותר,
נפרד בברכת:

שנזכה לזמר עריצים
ולהכרית את החוחים
ולחבר שושנת העמקים
עם דודה באהבה...

ע"י תיקון רחל או תיקון לאה
ובלי לקצץ בנטיעות
כי את זה כבר עשית אתה....

מאחלים
כלל חברי אתרא קדישא הדין
רברביא עם זעיריא
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 8 חודשים על ידי .

בעניין: משיכה למין הנשי מה לעשות??? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15953

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
יופי, אחרי שקישקשת לנו כאן שוב ושוב על פתרון הקסם שלך, אולי אתה רוצה גם לשמוע ולא רק להשמיע?

עם כל הכבוד אליך, ישנם כאן חברים שנקיים שנים ארוכות, אנשים שיכולים להיות אבא שלך הן בחכמה והן במנין, ולפני שאתה מרביץ בכולם את ההברקות שלך, היה מן הראוי שתהיה לך מינימום ענווה כדי לשמוע מה יש לאנשים כאן לומר. יפה שחיפשת במה להשמיע את הדברים שלך, אבל כאן יש חברים וותיקים ולפני שאתה צורח - אתה צריך להקשיב לוותיקים ממך.

אז בלי להיכנס בכלל לכל ערימת המלל שגיבבת כאן אומר רק בקצרה: אכן ישנה התמכרות למין וזה לא נושא שנתון לויכוח. מי שטוען שאין כזאת התמכרות הוא פשוט חי בהכחשה. לא שאני צריך את זה, אבל טופלתי אצל פסיכולוג חצי שנה והוא יודע מה שהוא מדבר. אבל חשוב מזה: יש גם דרך החוצה. ישנם כאן מספיק חברים שמאז שהגיעו והתחילו בדרך של הצעדים הם נקיים וזה חסד אלוקי לגמרי לא מובן מאליו. אם אתה רוצה גם לשמוע - אתה מוזמן.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: משיכה למין הנשי מה לעשות??? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15959

חבר יקר חבר מאוהב,
כשם שבאת כך תלך, כי כך לא משפיעים על חברים ללכת בדרכך, אם באמת ובתמים רצית להשפיע, היה עליך להטות אוזן קשבת לחברים כאן, לפתוח ברגל ימין ולהתחבר לזרם, למרות שהינך מתנגד לו, וגם אני מתנגד, וזה לגיטימי, אך צריך לדעת את הנוסחא כיצד להשפיע על לבבות של אנשים. והדרך שבה אתה בחרת איננה הדרך הרצויה והנכונה.
אינני בא לך לתת לך עצות כיצד לסחוף אחריך חברים לדרך שלך, אך זכור, בשביל להשפיע צריך לעשות זאת בחכמה ובתבונה.

בכל אופן, דע לך, שהנני מתנגד מושבע למונח "התמכרות למין", ויכול להיות שזאת דיעה יחידאית כאן בפורום, אך למדתי בעזרת חברים יקרים הנמצאים כאן בפורום,
לאט לאט, כיצד להעביר את המסרים האישיים שלי, ואת הדרך בה אני הולך, ללא פגיעה בשאר חברי הקבוצה.

אני חושב, ויסכימו איתי מנהלי הפורום, שיש וצריך לומר דעות שונות אך אמיתיות וכנות, באם יש דרך נוספת לצאת מההתמכרות.

אך לבוא ולהתריס כנגד החברים שהם טועים ובוחרים בכוונה תחילה להשאר בהתמכרות שלהם ואינם רוצים לצאת מזה, ועוד לקרוא להם "ילדים", במחילה ממך, אך אני מקווה שתמצא לך דרכים אחרות להביע את רגשותיך, כמו שאני מצאתי את הדרכים שלי.

שיהיה לך בהצלחה בהמשך דרכך, ושרק טוב יהיה לך.
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: משיכה למין הנשי מה לעשות??? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15960

• משה "חפץ-חיים"
סוד הכניעה היקר!
אני לא יכול לדבר בשם מישהו אבל אני כאן [בפורום ] בגלל שההתמכרות היא עבירה ובגלל שזה עבירה רע לי,
לא כולם סבלו בחיים הגשמיים בגלל ההתמכרות, לא כולם התעסקו עם נשים אלא הם "רק" אוננו מעת לעת וצרכו חומר פורנו...  החיים שלהם לא נדפקו והם התייחסו לאשה בצורה יפה וכו'  אבל הם מרגישים רע שהם עוברים על רצון בוראם והם שואפים להגמל כדי להפסיק לעשות עבירות.
אני לא רוצה לוותר על התאווה, אני רוצה לוותר על התאווה האסורה!
[ידועים דברי המדרש מה קרה שרצו לחסל את יצר העריות לגמרי]

בעניין: משיכה למין הנשי מה לעשות??? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15961

נופל וקם,
לפי דעתי, כל עוד האדם איננו יכול לחדול ממעשים שהוא עושה, והוא רוצה באמת ובתמים להפסק אותם, ובמקרה שלנו זאת התאווה לדברים שאנחנו הגדרנו אותם כאסורים עלינו ולא טובים בשבילנו, אזי האדם נמצא במצב שהוא צריך למצוא דרך כן לשלוט בדחפיו המובילים אותו למעשים הלא טובים.

אם זאת עבירה, או מחלה, זה כבר סוגיה אחרת, העיקר הוא שנוכל להשיג שליטה על המעשים שנכפים עלינו מבלי רצוננו, שלפי דעתי אפשר להשיג שליטה כזאת,
אך צריך לדעת איך וכיצד.

חוץ מזה, כולנו רוצים את אותו דבר, לחדול ממעשים הורסים ולהתחיל לעשות מעשים בונים. לפי דעתי, כולנו מסכימים לכך.
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: משיכה למין הנשי מה לעשות??? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15966

• סוד הכניעה
  • מנהל

סוד הכניעה היקר!
אני לא יכול לדבר בשם מישהו אבל אני כאן [בפורום ] בגלל שההתמכרות היא עבירה ובגלל שזה עבירה רע לי,
לא כולם סבלו בחיים הגשמיים בגלל ההתמכרות, לא כולם התעסקו עם נשים אלא הם "רק" אוננו מעת לעת וצרכו חומר פורנו...  החיים שלהם לא נדפקו והם התייחסו לאשה בצורה יפה וכו'  אבל הם מרגישים רע שהם עוברים על רצון בוראם והם שואפים להגמל כדי להפסיק לעשות עבירות.
אני לא רוצה לוותר על התאווה, אני רוצה לוותר על התאווה האסורה!
[ידועים דברי המדרש מה קרה שרצו לחסל את יצר העריות לגמרי]

ידידי היקר,

אינני מכירך אבל אני יכול לספר לך מה שראיתי על חברים אחרים שטענו בדיוק כמוך. כן, גם אני עם העבר הלא מפואר שלי, הייתי בטוח שהכל בסדר ואני רק קצת סובל מתאווה. הסתבר שלא דובים ולא יער. כל אחד מאיתנו שכתב את הצעד הראשון שלו גילה לחרדתו שהמצב הוא לא כמו שהוא סיפר לעצמו. אתה מוזמן לשאול את עובד ואדם יסודו ושמואל ונועם ה' וכן הלאה.

המחלה מספרת לי סיפורי סבתא ואני מאמין להם. היא מספרת לי שהכל טוב וזה בעיה רק בגלל שזה אסור... איזה שטות. אז אחזור שוב: בקבוצה שבה אני משתתף רוב מוחלט של החברים הם גויים ומותר להם לאונן ובכל זאת הם צועקים הצילו כי החיים התאווה הפכה אותם לעבדים.

גם אני רציתי להיפטר רק מהתאווה האסורה ולא הבנתי שאני אלרגי לתאווה בלי קשר לשאלה האם היא כשרה או אסורה, בדיוק כפי שהאלכוהוליסט מכור לאלכוהול אפילו אם זה בכשרות מהודרת.

הייתי מרחיב בנושא אבל זה מאוד לא קשור לנושא (ההזוי) של הדיון כאן, ולכן אם אתה רוצה הסברים מפורטים בנושא - פנה אליי באישי ואכתוב על כך פוסט בשמחה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: משיכה למין הנשי מה לעשות??? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15968

לסוד הכניעה היקר,
הייתי אומר על דבריך האחרונים, שהאדם מונהג על פי אמונות שהוא יצר אותם,
אפשר להאמין בכל דבר, השאלה היא כיצד ניתן לייצר אמונה חזקה במינימום זמן שתקפיץ אותנו אל מעבר להתמכרות הכפייתית.

בעניין: משיכה למין הנשי מה לעשות??? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15969

• סוד הכניעה
  • מנהל
חברים יקרים,

הדיון כאן הפך לא מועיל לאף אחד ולכן הוא ננעל.

בתקווה להבנה.

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן