ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: עזרה 59 צפיות

עזרה לפני 1 חודש #150418

אני באמת לא יודע מה לעשות כבר באמת... בימים האחרונים מאז שנרשמתי לאתר לקחתי על עצמי כמה דברים כדי להתחיל לנסות לצאת מזה - אני עמוק בלופ הזה כבר כמה שנים ומנסה לצאת מזה ולא מצליח... מה לא ניסיתי - התחלתי לשמור שבת , תפילין קבוע , שיעורי תורה , פלאפון כשר ואפילו שברתי פלאפון חלופי שהייתי צופה בו (בזמן שכבר קניתי פלאפון כשר) ברגע אחד של ייאוש שכבר לא הצלחתי להכיל... אמרתי לעצמי לפני כמה ימים שכל יום אחרי הלימודים והעיסוקים אני אשב באתר ואראה תכנים , אקרא קצת בפורום ואשקיע בעצמי... ברור לי שזה תהליך וזה לא קסם... אבל הייאוש פשוט בלתי נמנע כל פעם מחדש - אני אפרט בדיוק את הבעיה שלי בתקווה שאולי אקבל עצה או תבונה טובה מאחד האנשים הטובים פה... אני מאונן על בסיס יומי לצערי הרב... היו תקופות שהצלחתי להוריד אבל לצערי לא להרבה זמן (היו תקופות גם של יותר מפעם ביום...) אני סטודנט נשוי וכל הזמן נתון בלחץ אדיר במיוחד עכשיו בתקופת מבחנים... אני לוקח כדור אטנט שעוזר לבעיות קשב וריכוז אך גם גורם לצערי הרב לגירוי יתר (גם בלי הכדור אני מאונן אבל אין ספק שהכדור מחמיר את המצב) אני כל כך הרבה שנים בלופ הבלתי נגמר הזה שהתגבר מאז שהתחלתי ללמוד ולקחת את הכדור בפרט ברגע שהבנתי שיש לי בעיות קשב וריכוז... לצערי הרב אני לא יכול להפסיק לקחת את הכדור אחרת אני לא אלמד בכלל ואני לא יכול להרשות את זה לעצמי... וכן ניסיתי כדורים אחרים (כמעט כל סוג שיש) והתופעות לוואי היו יותר קשות ובפרט העוררות המינית (מעבר לחוסר תיאבון , דיכאון ובעיות שינה...). הבעיה העיקרית שלי היא לפני שינה - אני באופן קבוע פשוט מוריד את הציצית והבגדים עולה לישון ומתחיל להשתמש - אני מתבייש לספר את זה ואני מתבייש בעצמי , אני רואה פורנו כל כך הרבה זמן וזה פשוט הרגל מגונה שהתפתח עם התאווה הבלתי פוסקת שכל פעם דורשת דברים חדשים וסטיות חדשות... תוך כדי אני צופה בתכנים בפלאפון של אשתי (לידה) יוצא שאני כל יום עולה למיטה בערך ב12 וחצי בלילה והולך לישון ב4 - 5 בבוקר שאני גמור מכל היום וצריך לקום מוקדם יום אחרי אבל בפועל אני קם מאוחר מרגיש סמרטוט , מבטיח לעצמי שהיום יהיה אחרת , מנסה להציב מחסומים , לישון יותר מוקדם... אבל כלום לא עובד ואני יום אחרי יום חוזר על אותו דבר ומרגיש שהחיים שלי זה לא חיים... אשתי יודעת שאני צופה בפורנו וסיפרתי לה על הבעיה שלי אבל לא סיפרתי לה על זה שאני כל יום משתמש במטה ולא מצליח להירדם בלי פורנו ... אני ואשתי כמעט לא ביחד בגלל הדבר הזה... אני מרגיש שאני הורס את החיים שלנו - אשתי אפילו הסכימה לטבול במקווה ולשמור נידה למרות שהיא אנטי דת וכל זה רק בשבילי ובסוף זה מה שאני נותן לה חזרה... היא אמרה לי שזה מגעיל אותה יום אחד והרגשתי שקיבלתי סתירת התעוררות אבל חזרתי לסורי מהר...
חברים יקרים אני באמת פונה לעזרה - כמו שהבנתם אני חי בשגרה מאוד קשה , אני מדוכא מהמצב ולא רואה נקודת אור... היום לפני שעליתי לישון אמרתי לעצמי שאשמע מדיטציה באחד הסרטונים באתר פה בנושא של "לגלוש מעל הדחף" אמרתי לעצמי שאני אשמע את הסרטון למרות שידעתי בוודאות שאני אפול - זה לא היה שאלה בכלל... אבל לפחות אחד לעצמי שניסתי לעשות משהו...
אני נתון עם כמה בעיות שאני לא יודע איזה פתרון אפשר לתת להם וזה שם אותי במצב בלתי אפשרי: 1) הפלאפון של אשתי לא כשר ואני נופל איתו , מה לעשות ???
2)  אני לא מצליח לעלות למיטה בלי להשתמש בדרכים שלי - אני פשוט לא מצליח לשלוט על זה ולא מצליח להרדם בלי זה - זה פשוט מזעזע אותי שאני עושה דברים כאלה ואני מרגיש גועל ובושה - לא מוצא לזה פתרון 
תודה רבה לכל מי שקרא מעריך מאוד
נערך לאחרונה: לפני 1 חודש על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים. סיבה: ערכתי כדי שיהיה עדין יותר. אוהבים

תגובה: עזרה לפני 1 חודש #150419

• 9625
  • דירוג זהב

נוגע ללב.
מעריך את הנוכנות שלך לפרוץ את גבולות בית הסוהר הפרטי שלך.
אני לא נמצא בסיטואציה שלך. אבל אולי יש סיכוי שאשתך תבין שהטלפון שלה מרחיק אותך מהמקום שבו היא היתה רוצה שתהיה?
זה לא פשוט. צריך הרבה שימת לב איך לומר את זה. אני רק זורק רעיון.
עוטף אותך באהבה ובחום ובהרבה איחולי הצלחה
אפי
9625fe@gmail.com
נ.ב. יש לנו מכנה משותף קטן. אני בוגר תואר אקדמי ואולי אוכל לזרוק לך עוד כמה רעיונות אם תרצה......

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

תגובה: עזרה לפני 1 חודש #150420

progressiveelephant23 היקראני אוהב אותך מאד.
כפי איך שנשמע מהסיפור שלך, לדעתי הפתרון צריך להיות מהכיוון שלך ולא בהכרח מהכיוון של אשתך. הפלאפון שלה זה לא הבעיה. הבעיה היא אני.
אני ניסיתי במשך שנים רבות שלא יהיו לי חומרים של תאווה, שבלאו הכי לא היו אמורים להיות לי בתור חרדי. ובכל זאת שוב ושוב קניתי סמארטפון באותו זמן והייתי מתחבר דרכו לויי פיי, ובאותו זמן אפילו פלאפון רגיל כשר לשיחות לא היה לי, כי אני בחור ישיבה שלא צריך פלאפון...
ולמעשה, לא עזר לי שום דבר, וכיום בס"ד אני נקי בחסדי ה' בזכות עבודת הצעדים.
זה הפתרון שעובד בשבילי, אולי גם זה מה שאתה צריך לעשות.
בהצלחה רבה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.61 שניות

Are you sure?

כן