ברוכים הבאים, אורח

משיכה לבדסמ ויחסי שליטה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: משיכה לבדסמ ויחסי שליטה 206 צפיות

משיכה לבדסמ ויחסי שליטה לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150098

• dididi
  • משתמש

היי אני בן 19, כבר כמה שנים טובות אני נמשך לסרטוני בדסמ, ובגדול כמעט כל מה שקשור לזה
ב''ה על התאווה והנפילות התגברתי יחסית ואני גם לא נמשך לדבר אסור הלכתית אך בכל זאת אני לא ממש יודע איך להתייחס לזה, האם להתעלם? לטפל? לפרוק? זה לא מאוד מפריע ליומיום שלי(פעם זה היה מאוד) אבל אני לא רוצה להגיע לקשר עוד כמה שנים טלגלות שהשארתי משקעים בעייתיים
אם יש מישהו עם ניסיון בתחום ה'בדסמ' אשמח לשוחח איתו

תגובה: משיכה לבדסמ ויחסי שליטה לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150105

• hersh
  • משתמש

לא ברור לי האם המשיכה שלך היא לצפיה,
או שיש לך גם רצון אישי לעשות את זה,
כי אם היית שואל אותי, 
הייתי תולה את התשובה לשאלה שלך בתשובה על השאלה שלי.

תגובה: משיכה לבדסמ ויחסי שליטה לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150106

• nbym
  • דירוג זהב

הי חבר יקר, תודה על השיתוף. 
קודם כל ישר כוח שהצלחת לגמד את ההפרעה לרמה נמוכה. זה כבר הישג.
אני לא יודע מדבריך אם ישר נמשכת לסרטונים הללו מיד או בהדרגה.
לרוב יש לסרטונים הללו כמה אלמנטים:
1. רצון לשליטה.
2. ריגוש מחודש - גם באופן כללי, וגם אם הסרטונים "הרגילים" כבר לא מרגשים.
אני באופן אישי סולד מזה, ואפילו לא נמשך לזה אבל יכול להיות אולי שהתחושות לעיל הן הגורמות לך להימשך?
לצערי אני מאמין שכל מי שנחשף לסרטונים באופן כללי מכיל בתוכו משקעים, יש כאלו שהם ממש בולטים ויש כאלה שהם כמעט ולא מורגשים. אז חשוב לציין שאתה לא היחיד
אני חושב שעצם הרצון לתקן הוא חלק מהרפואה עצמה, מאמין שאין צורך להימנע מקשר אלא אם כן זה ממש מפריע למהלך התקין (אם יש תקשורת טובה, והכל הולך בסדר - גם אם יש מחשבות שצצות מדי פעם, לעניות דעתי זה בסדר. יש הבדל גדול בין פנטזיה לבין מימוש - חשוב לשים לב להבדל). מאמין שזה אצלך יותר בתחום הפנטזיה (תקן אותי אם אני טועה).

יכול להיות שכאשר יהיה קשר טוב בעז"ה הוא יוכל להחליף את הרצון לשלוט או להימשך לסרטונים הללו, אולי אני יכול להישמע תמים, אבל מכיר אנשים שהתאהבו ברגש של הנתינה והענקה לאחר (אף אחד לא אוהב ששולטים בו) וזה גרם להם לאט לאט להבין שהם לא מעוניינים בזה כלל. שליטה הפכה לנתינה.

אתה יכול להתבונן בעצמך ולשאול, מדוע אני מרגיש רצון לשלוט? (אם קיים רצון כזה)
מדוע אני נמשך לסרטונים האלה? יכול להיות שהריגוש כבר לא קיים ואני מחפש אותו במקומות יותר קיצוניים?
מה זה גורם לי להרגיש? איך זה משפיע/ עלול להשפיע עלי ביום יום?
האם זה נשאר אצלי רק בתחום הפנטזיה או שאני מרגיש דחף לממש זאת גם בחיים האמיתיים?
מה אני יכול לעשות על מנת לצמצם את החשיפה לסרטונים כאלו?
וכדו' 
אולי תוכל להגיע לתובנה שתעזור לך
בהצלחה רבה! 

תגובה: משיכה לבדסמ ויחסי שליטה לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150113

• dididi
  • משתמש

יש כמובן גם פנטזיה לעשות את זה, דווקא על הצפייה יחסית התגברתי. פשוט זה לא נמצא רק בסרטונים, לראות למשל מעיל עור זה משהו שמעורר קצת או דברים כאלה, אבל מתגברים
כבר הייתי בקשר וזה לא באמת הפריע, אבל זה לא באמת היה קשר מיני, ואני מרגיש שמה שמעורר אצלי את המיניות הוא משהו 'לא תקין' וזה כן יכול לפגוע בקשר מיני בעתיד

תגובה: משיכה לבדסמ ויחסי שליטה לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150114

• dididi
  • משתמש

היי, קודם כל תודה רבה על התגובה המפרגנת, כיף לדעת שיש פה אנשים לעזור
נמשכתי לסרטונים האלה מיד בגיל ההתבגרות, לשמחתי לסרטונים ''הרגילים'' אף פעם לא נחשפתי דווקא בגלל שזה משהו שלא הוגדר אצלי(לפחות אז בגיל קטן) כ''אסור'' או ''לא צנוע'' כי לעירום ב''ה לא נחשפתי - אז לשם כן הגעתי עם הזמן

אצלי זה רק בגדר פנטזיה ואף פעם לא מימשתי, אך אני לא יודע אם אני באמת רוצה להיפטר ממנו, יכול להיות שחלק מקשר זוגי זה לא דבר רע, הלכתית הוא לא אסור

בגדול מה שאני מחפש זה מישהו עם ''ניסיון'' בתחום, אם מישהו גם נמשך לדברים כאלה שאני יכול לדבר איתו קצת ולהבין את הנושא קצת יותר
תודה רבה לעוזרים

תגובה: משיכה לבדסמ ויחסי שליטה לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150115

• nbym
  • דירוג זהב

הי, שמח לשמוע. מקווה שתמצא מישהו כזה שיכול לעזור כאן. לגבי מימוש הפנטזיה יש הרבה דברים שבקשר זוגי ניתן לממש אבל תזכור תמיד שלכל דבר צריך שניים.
במילים אחרות, "צריך 2 לטנגו". יש עוד מישהי שצריך להתחשב בה ותאמין לי שרוב הנשים שמכבדות את עצמן לא ילכו למקום הזה בכלל. כמו שאמרתי לך, אף אחד לא אוהב ששולטים בו.
הקשר הזוגי הוא עדין ומתוך רצון להעניק ולתת אהבה ולא מכות בשוט. מיותר לציין שכל מה שקיים שם הוא רק משחק של שחקנים, לכן הכל עבודה בעיניים. 
קח את זה בחשבון.
מאחל לך המון בהצלחה!

נערך לאחרונה: לפני 2 חודשים, 2 שבועות על ידי nbym.

תגובה: משיכה לבדסמ ויחסי שליטה לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150116

חברים יקרים,
שימו לב לא להיגרר לתיאורים מפורטים וכדו'.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: משיכה לבדסמ ויחסי שליטה לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150120

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

עוד כיוון מחשבה - 
מרגיש נחיתות, משהו של חוסר ביטחון, והסרטונים האלה נותנים צד של כח שאתה מחפש להתמלא ממנו.

תגובה: משיכה לבדסמ ויחסי שליטה לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150129

• dididi
  • משתמש

היי תודה
לא המצב ממש, אני באמת ב''ה כבר לא במקום של צריך את זה, אני לא רואה את הסרטונים תקופה, זה לא מצב של התמכרות, זו פשוט נטיה שיש בי, לדעתי זה משהו מולד אני זוכר קצת דפוסים יחסית מגיל קטן, אני פשוט מחפש עוד מישהו שמכיר את התופעה באופן אישי 'לחלוק מידע' רגשות וכו' 

תגובה: משיכה לבדסמ ויחסי שליטה לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150130

לגמרי מזדהה איתך חי נושם את זה
רק אני חושב בשורה התחתונה שלכולם יש מחשבות
ומי שנחשף אז להרהורים שלו יש גם צבע כי טיבעי שעולה לך מחשבה שזה יתפס למציאות שראית בחיים
אז בהחלט אתה יוצא עם תחושה שאצלך זה אקטיבי יותר מאחרים ובהחלט יש בזה משהו
אבל זה מחיר שמשלמים בחיים עם האתגרים
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן