ברוכים הבאים, אורח

שידוכים.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שידוכים. 173 צפיות

שידוכים. לפני 3 חודשים, 2 שבועות #149813

• mose
  • חבר ותיק
היי חברים.
אני בשמור עיניך כבר 9 חודשים,
ב5 חודשים הראשונים היה לי הצלחה ולאחר מכן בעקבות המלחמה נפלתי 
ולאחר מכן עוד הרבה 
אני משתדל תמיד לקום ולהיות עם הראש למעלה וגם מצליח ב״ה
השאלה שלי לגבי שידוכים אני יודע שאני לא יכול לפתוח את זה בפגישות מצד אחד מצד שני אני לא יכול לעמוד מול בחורה שאני יודע שאני עדיין בתוך בנפילות… אמנם הרבה פחות מפעם ועם יותר מודעת ורצון אבל עדיין. 
אני שואל אולי נכון לצאת לשידוכים אחרי תקופה של החלמה יותר רצינית או שפשוט להמשיך את הכל כרגיל???
בברכת הצלחה לכל החברה פה

תגובה: שידוכים. לפני 3 חודשים, 2 שבועות #149817

לא הייתי שואל אם לצאת לשידוכים  בשביל זה צריך להכיר אותך האם תרגיש נחות עם עצמך ולא תכיר מספיק את המעלות שלך בשביל לחתור לשידוך הנכון (עקרוני לא רואה בעיה). 
 אבל כן הייתי שואל אותך האם תטפל בעצמך נכון לפני נשואים האם תהיה מודע לצורך לחשוף את עצמך למדריך למה נחשפת כדי שיוכל לכוון אותך נכון שהחיים זה לא פורנו החיים יותר טובים מפורנו או יותר נכון פורנו לא קשור למציאות זה כמו הדם שאתה רואה בסרט אימה ושלא תבין שחסר משהוא בנישואין שעל פי תורה תורתינו הקדושה דאגה לך למקסימום סיפוק
בעוד שלויתי בחורים בעבר. בעצמי לא טיפלתי ובעוד אני נשוי לא מעט שנים רק כעת התוועדתי לאתר המדהים הזה בקיצור זה לא נעלם לבד

תגובה: שידוכים. לפני 3 חודשים, 2 שבועות #149821

mose היקר

יש כאן בפורום כמה וכמה שרשורים על הנושא.
אני עצמי כשהתחלתי 'שידוכים' לא שאלתי את השאלה הזאת, לא חשבתי על זה בכלל.
אך כשהגעתי ל'תוכנית הצעדים' הפסקתי לזמן מה את ה'שידוכים' עד שבס"ד עליתי על דרך טובה של החלמה ונקיון אמיתי ואיכותי, ואז חזרתי ל'שידוכים', כמובן שהשידוך הגיע לבסוף בעיתו ובזמנו לא מעט זמן אחרי ששוב פעם התחלתי שידוכים.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: שידוכים. לפני 3 חודשים, 2 שבועות #149823

• mose
  • חבר ותיק

וואו ממש הארת את עייני אני באמת יחשוב על זה 
כי לא חשבתי לפתוח את זה עם המדריך כיוון שזה לא נעים אבל עכשיו אני חושב פעמיים 
תודה רבה

תגובה: שידוכים. לפני 3 חודשים, 2 שבועות #149825

זה כרגע לא עומד בפניך רק כדי שלא תהיה לחוץ מהעניין . בבוא היום תברר על מדריך רלוונטי . וגם לא תצטרך להתפשט לפניו רק לשתף אותו שפעם בעבר וכו' והוא כבר יבין ויעזור לך להתקדם
ודע לך אתה לא בן יחיד.
בישיבות הליטאיות במצב הניסיונות היום המדריכים מודעים לחשיפה של הבחורים מי יותר ומי פחות  ( בעוד אצל הבנות פחות  )אני לא יודע לאיזה מגזר אתה שייך
ההבדל בינך לאחרים שאתה עם מודעות עוזר אומץ ודואג לעצמך רק חזק ואמץ

תגובה: שידוכים. לפני 3 חודשים, 2 שבועות #149828

• mose
  • חבר ותיק

תודה רבה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן