ברוכים הבאים, אורח

ספר מומלץ: הרגלים אטומיים / ג'יימס קליר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ספר מומלץ: הרגלים אטומיים / ג'יימס קליר 224 צפיות

ספר מומלץ: הרגלים אטומיים / ג'יימס קליר לפני 4 חודשים #149629

מתחילים מסורת חדשה - דיונים על ספרים מומלצים!

אני לא יודע אם כולכם עוקבים אחרי החיזוק השבועי שאנחנו שולחים בימי חמישי בבוקר (בדרך כלל),

לאחרונה התחלנו כיוון חדש,
ננסה לאתגר, לסקרן, לחדש ולפתוח את הידע והכלים של הקהילה היקרה שלנו באימיילים השבועיים שנשלח.

בשביל זה כל פעם נשתף בכל אימייל - נקודה אחת מעניינת ומסקרנת מכיוון אחר.
עד עכשיו היה לנו אימייל עם מושג מקצועי מעולם הפסיכולוגיה,
אימייל עם כלי לוויסות ושחרור רגשות קשים,
אימייל עם מסר אישי ומוטיבציה.

והשבוע (מחר) יישלח חיזוק שבועי מסוג חדש של "ספר מומלץ".
אחת לכמה זמן, נציג ספרים שקראנו ואנחנו מאמינים שכל אדם ירוויח מהם!
ובמיוחד שיש להם השפעה חיובית גם לציבור המתמודדים עם פורנוגרפיה.

הפעם המלצנו על הספר - "הרגלים אטומיים" שכתב ג'יימס קליר.
ספר כיפי, יעיל, קל להבנה, עם הרבה מאוד דוגמאות ותרגילים שכל אחד יכול להתחבר אליהם.

ההסבר על הספר יופיע באימייל שיפורסם מחר,
וכאן אתם מוזמנים לכתוב תגובות על הספר,
לנהל דיונים על תכנים מתוך הספר,
ציטוטים אהובים במיוחד,
דוגמאות ושאלות על איך ליישם את הרעיונות של הספר בחיים שלכם.

ככה בעזרת ה', נפתח שרשור חדש לכל ספר מומלץ, 

מחכים כבר לקרוא את התגובות שלכם על הספר,
ניר יוסף,
וצוות GYE

תגובה: ספר מומלץ: הרגלים אטומיים / ג'יימס קליר לפני 4 חודשים #149631

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 335 ימים
  • חבר ותיק

איך נרשמים למייל החיזוק השבועי?
נשמע לי שזה יכול לתת לי הרבה. ואהבתי את הרעיון של המלצות על ספרים.

אני אישית אשמח להמלצה על ספר שעוזר להתמודד עם רגשות חוסר ערך עצמי, שאיבת ערך מאחרים וכו'. אני קורא אנגלית, אז התחלתי לחפש ספרים של הרב טוורסקי ז"ל, אבל מרוב עצים לא רואים את היער... הוא מדבר על זה כל הזמן, אבל יש לו יותר מדי ספרים, ולא הצלחתי לשים את האצבע על ספר ספציפי שנותן דרך טיפול מסודרת לבעיה הזאת.
אשמח לעזרה.

תגובה: ספר מומלץ: הרגלים אטומיים / ג'יימס קליר לפני 4 חודשים #149633

גם אני אשמח לדעת איך מתחברים לקבל המייל השבועי

תודה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: ספר מומלץ: הרגלים אטומיים / ג'יימס קליר לפני 4 חודשים #149634

• 9625
  • דירוג זהב

שלום לך אדון ניר יוסף היקר והנכבד!
אני חושב שכל מילה שאני אכתוב רק תקטין את חובת הכרת הטוב שלי כלפיך. המיילים [חוץ מכל הפעלת האתר] נוגעים בנקודות כל כך אמיתיות. כל כך נעימות לאוזן. כל כך משכנעות. אתה פשוט ענק.
הסיבה שאתה לא רואה את המשוב שלי כי יש לי הודעת סינון על הקישור למשוב. לא עוזר לי להחליף את הסיומת.
לגבי התחושה של "מרוב עצים לא רואים את היער" שהוזכרה, אני רוצה לומר שאני חווה את זה הרבה. 
התחלתי להשתתף בקבוצות לפני שבוע וחצי, וכבר יש לי התלבטויות אם מה שאמר לי המלווה הגיוני או לא. בנקודה הזו הבנתי שאם אני אנסה לקבל חוות דעת נוספות אני לא אצא מזה אף פעם. ולכן החלטתי לנסות להחליט בעצמי.
אבל עדיין הנושא הזה של בליל דעות ועצות מאוד מקשה עלי. לא רק בתחום התמכרויות אלא בתחומים נוספים.
אם ינתן דגש על הנאמר בפרשת השבוע [שמות ג, כא] "והיה כי תלכון לא תלכו ריקם" אני חושב שזה יוכל להועיל לי רבות ואולי לעוד כמה חבר'ה.
בינתיים הכנסת אותי למתח של המתנה להסבר על הספר של ג'יימס קליר. [קוראים לו קליר כי הוא עושה אותי נקי???:grinning:]

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן