ברוכים הבאים, אורח

לגבי קבוצות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לגבי קבוצות 188 צפיות

לגבי קבוצות לפני 5 חודשים, 1 שבוע #149213

פעם היה באתר קישור לקבוצות חיות, האם זה ירד מהפרק?

תגובה: לגבי קבוצות לפני 5 חודשים, 1 שבוע #149214

אם אתה רוצה לקבל מידע על הקבוצות החיות, תוכל לפנות אליי בהודעות הפרטיות.
בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: לגבי קבוצות לפני 5 חודשים, 1 שבוע #149219

אני כותב לך פה ולא בפרטי משום שזה יועיל גם לאחרים
גם אם אקבל ממך את הקבוצה החיה וכו'... 
עדיין יש לי בעיה:
אני גר אצל אמא שלי אני רווק, אין מצב שאמא שלי לא תדע שאני הולך לקבוצה כזו, אני לא מסוגל לספר לאמא שלי שאני מכור ועוד הולך להשתתף בקבוצה של מכורים אין לי מושג איך לצאת מהפלונטר הזה

נערך לאחרונה: לפני 5 חודשים, 1 שבוע על ידי אברהם איש.

תגובה: לגבי קבוצות לפני 5 חודשים, 1 שבוע #149227

לאברהם איש
אני לא יכול לתת יותר מדי פרטים כאן בפומבי על גבי האתר,
באופן פרטי אוכל אם תרצה לתת לך את המספר שלי, ואעזור לך בזה.
הדבר היחיד שאני יכול לפרסם כאן, זה הקו החם של SA: 0722401190
תוכל דרך שם להיעזר גם כן.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: לגבי קבוצות לפני 5 חודשים, 1 שבוע #149232

תודה רבה לכם

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן