ברוכים הבאים, אורח

תקלה בכניסה לדף הבית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תקלה בכניסה לדף הבית 127 צפיות

תקלה בכניסה לדף הבית לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148666

זה רק אצלי שדף הבית לא עובד או שזו תקלה כללית?

תגובה: תקלה לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148667

יש לך סינון של נטפרי?
אצלי זה גם לא עובד, רק יתכן שזה קשור לסינון.
בכל אופן, כנראה ששינו משהו בדף הבית ולכן זה גורם לתקלות.
אני גם שולח מייל למתכנתים לברר זאת.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: תקלה לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148668

יש לי נטסמארט

תגובה: תקלה בכניסה לדף הבית לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148706

אצלי כעת אין תקלה.
איך אצלך?

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: תקלה בכניסה לדף הבית לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148709

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

אצלי גם הייתה תקלה במשך כמה ימים.. אבל מהיום אני יכול להיכנס..

תגובה: תקלה בכניסה לדף הבית לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148711

כנ"ל

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן