ברוכים הבאים, אורח

שאלות טכניות - מי שיכול לעזור תבוא עליו הברכה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שאלות טכניות - מי שיכול לעזור תבוא עליו הברכה 197 צפיות

שאלות טכניות - מי שיכול לעזור תבוא עליו הברכה לפני 10 חודשים #147338

שלום אחים אהובים
יש לי 2 שאלות על התפעול של האתר והפורום ולא ראיתי בשום מקום הסבר (כולל חיפוש בפוסטים):
1. אני לא מצליח לראות היכן מגדירים שרצף הניקיון הנוכחי שלי יהיה גלוי, חפרתי בכל ההגדרות של המשתמש שלי בפורום ובהגדרות שבאתר וגם באזור שמעדכנים את הניצחונות והנפילות ולא מצאתי היכן...
2. כיצד שולחים הודעה פרטית לחבר אחר דרך האתר? 

אשרי מי שיוכל להסביר לי ואבין
תודה רבה 

"אמר רבי יוחנן: אבר קטן יש לו לאדם, מרעיבו - שבע, משביעו - רעב"

"לב טהור ברא לי אלוקים ורוח נכון חדש בקרבי"

תודה השם הטוב שאתה שומר עליי בטהרת הגוף והנשמה בזכות שאיפה מתמדת לטהרת העיניים

תגובה: שאלות טכניות - מי שיכול לעזור תבוא עליו הברכה לפני 10 חודשים #147348

1. אני באמצע לבדוק את זה עם המתכנתים.
2. לעת עתה אין הודעות פרטיות באתר, בעז"ה בהמשך יהיה.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: שאלות טכניות - מי שיכול לעזור תבוא עליו הברכה לפני 9 חודשים, 4 שבועות #147351

1. בטבלת ה90 יום/היכל התהילה. בשורה שלך יש אפשרות 'הצג את הרצף בפורום'

תגובה: שאלות טכניות - מי שיכול לעזור תבוא עליו הברכה לפני 9 חודשים, 4 שבועות #147358

אם לא עכשיו אימתי כתב on 09 יולי 2023 21:41:

כך זה גם בשם משתמש שלי, אך כיון שעבד ה' שאל, בדקתי את זה על שם משתמש חדש וראיתי שלמרות שאני עושה כן זה לא מציג את הרצף בפורום. לכן שלחתי שאלה למתכנתים.

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: שאלות טכניות - מי שיכול לעזור תבוא עליו הברכה לפני 9 חודשים, 4 שבועות #147367

אם לא עכשיו אימתי כתב on 09 יולי 2023 21:41:

כשאני נכנס לשם יש לי רק אפשרות ללחוץ על "אל תציג את הרצף בפורום" לכן אני מניח שהמשתמש שלי מוגדר כן להציג..

תגובה: שאלות טכניות - מי שיכול לעזור תבוא עליו הברכה לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147488

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 09 יולי 2023 20:18:
1. אני באמצע לבדוק את זה עם המתכנתים.
2. לעת עתה אין הודעות פרטיות באתר, בעז"ה בהמשך יהיה.

שלום מתחיל שוב, 
האם יש חדש מהמתכנתים? 
שמתי לב גם שכבר בערך שבוע ספירת ימי הניקיון לא עובדת באתר.. הבעיה הזו ידועה?
יש לי צורך גדול בפיצ'ר הזה לצורך ההחלמה שלי... 
תודה רבה אחי שאתה עוזר בנושא

תגובה: שאלות טכניות - מי שיכול לעזור תבוא עליו הברכה לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147492

אין לי תשובה מהמתכנתים, אבל אצלי עובד הכל תקין, לפני כמה רגעים עדכנתי וזה עובד מצויין. 
אני לא יודע לומר לך מה קורה אצלך.
אולי תנסה לנקות עוגיות בדפדפן, או לפתוח בדף אנונימי ולבדוק מה קורה.

בהצלחה רבה
אם יהיה חדש עם המתכנתים אעדכן בעז"ה.

תגובה: שאלות טכניות - מי שיכול לעזור תבוא עליו הברכה לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147518

תודה רבה מתחיל שוב
ניסיתי את הצעותיך ולא עזר... כנראה שיש תקלה נקודתית במשתמש שלי..
יש לך אולי מייל של המתכנתים שאפשר לפרסם כאן? יש דרך שאני יכול ליצור איתם קשר?
תודה רבה

תגובה: שאלות טכניות - מי שיכול לעזור תבוא עליו הברכה לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147521

ערב טוב
לא נראה לי שאוכל לפרסם כאן.
אשלח להם שוב שאלה, ואכתוב להם באופן ספציפי עליך שיש לך איזו תקלה.

תגובה: שאלות טכניות - מי שיכול לעזור תבוא עליו הברכה לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147530

• din123
  • דירוג זהב

אולי תכנס ליומן ותראה אם יש לך ימים לא מעודכנים

תגובה: שאלות טכניות - מי שיכול לעזור תבוא עליו הברכה לפני 9 חודשים, 2 שבועות #147550

תודה רבה אחי! אתה צודק זה באמת פתר את הבעיה של הספירה!
עכשיו אמתין לתשובה של מתחיל שוב היקר מהמתכנתים לגבי הצגת רצף הניקיון שלי בפורום אולי יש בעיה במשתמש שלי..
תודה רבה לכם על העזרה!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.79 שניות

Are you sure?

כן