ברוכים הבאים, אורח

לספר להורים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לספר להורים 164 צפיות

לספר להורים לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146724

משהו מכם סיפר להורים שהוא מכור? ואם כן איך הוא סיפר את זה? זה מאוד מביך
האם יש ענין לספר להורים?

נערך לאחרונה: לפני 10 חודשים, 3 שבועות על ידי אברהם איש.

תגובה: לספר להורים לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146741

יש אזהרה שמופיעה כמה פעמים בספר הלבן של SA, והוא שלא לספר סתם לבן משפחה על ההתמכרות. אם אתה חושב שיש צורך כדאי להתייעץ על כך היטב עם חבר שיש לו נסיון.
אני סיפרתי להורים שלי, רק מחמת שהם כבר הבינו שאני בקבוצות, והם כבר תפסו אותי כמה פעמים עם סרטי פורנו וכיוצ"ב.
לא הייתי ממליץ כלל לספר להם.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: לספר להורים לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146742

ברוב המקרים זה לא יועיל ורק יצער אותם. לעיתים הם עלולים 'לנסות לעזור' בדרכים לא יעילות ואפילו מזיקות ולעשות דברים שיגרמו לך להתחרט שסיפרת להם.
אא"כ יש לכם קשר ממש חברי ופתוח ואתה סומך עליהם ב100%.
ואתה יודע שהם לא יקחו את זה קשה.

תגובה: לספר להורים לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146743

אני הולך לספר רק לאמא שלי, ויש לנו קשר ממש טוב כך שאני לא חושש, הסיבה שאני מגלה לה זה בגלל שאני גר אצל ההורים ואמא שלי תרצה לדעת לאן אני הולך אם אני אלך לפגישות של 12 צעדים, כל עוד אני לא מחליט שאלך לפגישות אני עדיין לא מספר

תגובה: לספר להורים לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146744

כדאי לחשוב הרבה לפני שמספרים. גם עם הקשר עם ההורים טוב, זה לא אומר שהם יקבלו את זה בצורה רגילה.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: לספר להורים לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146745

• din123
  • דירוג זהב

אני סיפרתי להורים בעדינות...
ויש לי הורים מדהימים מקבלים ועם חשיבה פתוחה...
דעתי שרוב הפעמים קורה אחת מהשנים 
או שהם לא מבינים כמה המהמצב גרוע... (בהנחה שהוא כזה) ואז הם חושבים לעצמם אוקי מיניות זה דבר נורמלי... (ואם אתה מכור כבד הבעיה היא לא המיניות אלא הבריחה)
או שהם מבינים את המצב ואז רוב האנשים לא באמת יודעים איך להתמודד נכון.
לכן ההסתכלות שלי אומרת שאם אתה חושב שאתה לא במצב של מכור כבד אלא רק התחלת ואתה צריך תמיכה ואהבה או מה שזה לא יהיה ואתה חושב שיכילו אותך זה דבר אחד... 
אבל אם אתה בשלב שאתה יותר עמוק בתאווה - זה סיכון מסויים כי רוב האנשים בעולם לא יבינו אותך (אלא אם כן הם מכורים או אנשי מקצוע)
תחשוב על זה ואם החלטת שאתה מספר תיקח בחשבון שלא בטוח שהתמיכה תגיע משם!
דבר נוסף אם החלטת לספר... אין עניין להכנס לפרטי פרטים... אתה יכול לדבר בכלליות ולהגיד שיש לך קשיים להתמודד עם זה עם שליטה על עצמך וכו'
הפרטים לא יעזרו להם יותר 

נ.ב. אני באמת חושב שאין כאן תשובה אחת הכל תלוי בבן אדם ובסיטואציה 
רק ההעלתי את הצדדים כפי שאני רואה אותם בנסיבות אם אני הייתי מתמודד כרגע עם השאלה הזאת

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן