ברוכים הבאים, אורח

לא יודע אם יש סיכוי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לא יודע אם יש סיכוי 98 צפיות

לא יודע אם יש סיכוי לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146701

• חזקקק
  • חבר חדש

שלום חברים 
היום לראשונה נתקלתי באתר שמור עיניך האמת שעצם זה שראיתי שאני לא המתמודד היחיד זה כבר נתן לי כוחות 
אך עדיין זה נראה לי כבר אבוד שכבר שנים רבות מאוד אני נופל וקם נופל וקם בלי לראות אור בקצה המנהרה 
גם לאחר הצלחה קטנה מגיע  נפילה ענקית והייאוש להתחיל שוב מחדש  
אשמח לתגובתכם 

תגובה: לא יודע אם יש סיכוי לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146703

ברוך הבא לפורום, חבר יקר ואהוב.
גם אני במשך הרבה מאד שנים לא הצלחתי לראות את האור בקצה המנהרה, אך כשהגעתי כאן לפורום ראיתי שיש הרבה חברים שעשו מה שאני עשיתי או אף יותר ממה שעשיתי, וכיום יש להם נקיון ודרך חיים מופלאה. ואסירות תודה שגם אני מצאתי כאן את הפתרון שלי שעשה לי תחיית המתים כפשוטו כל יום ויום "רק להיום".
מאחל לך שתמצא אף אתה את הפתרון והדרך שלך.

בהצלחה רבה
תמשיך לבא ולשתף

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: לא יודע אם יש סיכוי לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146727

• תשבי
  • דירוג כסף

חזקקק היקר
נדמה לי שכולנו כאן נפלנו וקמנו מאות פעמים, אני עצמי התמודדתי מאז שאני זוכר את עצמי.
כבר שנים שאיבדתי אמון בכל שיטה אפשרית. אבל כמו התודעתי לאתר ואני חושב שיש כאן משהו שונה.
1. התכנים כאן הם מקצועיים ונוסו על אלפי בני אדם, ולאו דוקא דתיים. סביר שעד היום כשהתחזקת זה היה חיזוק עצמי ולא מקצועי.
2. יש כאן הרבה אנשים שתפגוש (אפילו אם רק באנונימיות) שיכולים לכוון אותך לכל תחום, אניגם חדש ומרגיש שהקבוצה כאן מאד תומכת.
בכל אופן בהצלחה רבה
עדכן על הצלחות זה יעודד אותי ועוד רבים

תגובה: לא יודע אם יש סיכוי לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146746

• נדב321
  • חבר חדש

גם אני כמוך אח.. חדש פה לגמרי ועל סף ייאוש טוטאלי. אבל עדיין, מאמין שאפשר, זה רחוק מאוד אולי, אבל אפשר. אני כותב לך בתחושות מעורבות, מצד אחד כואב על הייאוש, מרגיש ככ חלש מול זה, ומצד שני מאמין שאפשר, לאט לאט, בשיטתיות, עם עזרה וכמובן עם תפילה. 
נצליח בעה, נצליח 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן