ברוכים הבאים, אורח

שמור עיניך בנטפרי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שמור עיניך בנטפרי 217 צפיות

שמור עיניך בנטפרי לפני 1 שנה, 2 חודשים #145592

יש אפשרות להיכנס עם אינטרנט של נטפרי לאתר שמור עיניך
ניסיתי ולא הצלחתי, אבל הבנתי שיש אפשרות
תודה רבה

תגובה: שמור עיניך בנטפרי לפני 1 שנה, 2 חודשים #145593

בודאי שאפשר להיכנס לאתר גם בנטפרי, וכך אני נכנס בס"ד כבר שנים רבות.
בהצלחה רבה

חברות האינטרנט הכשרות פתחו את האתר והפורום שלנו לגלישה בכתובת ייעודית חילופית, גם בסינון ברמות הגבוהות.

ניתן לקבל פרטים אצלי בהודעה פרטית, או במייל: matchilgye@gmail.com

בכניסה יוצג לפניך המסך הבא, בו תצטרך להכניס את שם המשתמש והסיסמא:

.jpg

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 5 חודשים, 2 שבועות על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: שמור עיניך בנטפרי לפני 1 שנה, 2 חודשים #145596

תודה רבה
נכנסתי דרך נטפרי, אבל הסרטונים של יחזקאל נחסמים לי כל הזמן, יש לך מושג למה ואיך אפשר לפתור את זה?
וגם gye+ נחסם לי

תגובה: שמור עיניך בנטפרי לפני 1 שנה, 2 חודשים #145597

חיים אמיתיים כתב on 21 פבר' 2023 04:52:

תודה רבה
נכנסתי דרך נטפרי, אבל הסרטונים של יחזקאל נחסמים לי כל הזמן, יש לך מושג למה ואיך אפשר לפתור את זה?
וגם gye+ נחסם לי

זה בטיפול.
בוקר טוב וחודש טוב

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.61 שניות

Are you sure?

כן