ברוכים הבאים, אורח

כנס חורף ארצי תשפ"ג
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כנס חורף ארצי תשפ"ג 138 צפיות

כנס חורף ארצי תשפ"ג לפני 1 שנה, 3 חודשים #145289

"אתה כל פעם חוזר כל כך מרוצה מכנס, רואים שמאד מאד נהנית וחווית חוויות טובות וגדולות".
זה בערך מה שאשתי אמרה לי אתמול כשחזרתי מהכנס חורף הארצי של SA.
כל פעם שאני חוזר מקבוצה היא רואה כמה זה עושה לי טוב, וכשאני חוזר מכנס, היא בכלל רואה כמה אני בעננים....

לכן אני רוצה להיות אסיר תודה על עוד כנס שזכיתי להשתתף בו, ובפרט כשבשבוע האחרון לא חשתי בטוב וכבר ניסיתי למכור את הכרטיס שלי, אבל ב"ה ובס"ד החלטתי שלמרות שאני עדיין לא מרגיש טוב לגמרי בכל זאת לא אפספס את הכנס, וכמדומני שהכנס עצמו החזיר אותי לכוחותיי, ומאמצע הכנס והלאה הרגשתי שהחולי כולו מאחוריי.
זה היה כיף שוב פעם להיפגש יחד, לראות את הנסים המתמשכים של כולנו, את הישנים מהעבר הרחוק, ואת החדשים שזה עתה זכו להיבחר בפינצטה של אלוקים ולהיכנס לחדרים.
תודה לכל אחד שנתן שירות בכנס, ולכל אחד שהיה שם ואמר שלום, וחייך, או סתם היה שם, ונתן לי ולכולם עוד כח ועוד נסיון ותקוה, להמשיך הלאה בדרך, לצעוד ולקבל את המתנות של אבא אוהב.
גם שמחתי לראות עם כמה ומכמה מחברי הפורום כאן, הישנים והחדשים.

אני מתפלל לזכות לקחת איתי הלאה מהכוחות, התקוה והנכונות שראיתי ושמעתי אתמול בכנס.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 3 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: כנס חורף ארצי תשפ"ג לפני 1 שנה, 3 חודשים #145291

אני כ"כ שמח בשבילך!
באמת היה כיף לראות את חברי הפורום ולהרגיש מחובר
מחכה לכנס הבא!

תגובה: כנס חורף ארצי תשפ"ג לפני 1 שנה, 3 חודשים #145295

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאד מזדהה עם דברי מתחיל שוב

אני קם ליום של הכנס חולה, אחרי לילה של סרטים, קור, צמרמורות, שיעול - בקיצור שפעת.

האמת שכבר ניסתי למכור את הכרטיס ובסוף חבר אמר לי תבוא ואלוקים גדול.

האמת שבהתחלה הרגשתי רע. הגעתי באיחור, היה לי קשה לשמוע את התרגום של אחד המסרים באנגלית, אחרי ארוחת הצהריים חשבתי שאני כבר הולך לבית וזהו...

בסוף קפצתי לחבר - לקחתי אופטלגין וכוס לימון סחוט חם, ואחרי קצת זמן חל שינוי במערכת לטובה...

הספקתי עוד ללכת לאירוסין של חבר תוכנית, ולקפוץ לבקר חולה, ולהעביר לחבר ספרים. בקיצור נס.

אני רוצה לציין שצחקתי בכנס במופע בידור כמו שלא צחקתי הרבה זמן. וזה עשה לי מאד טוב...

היה גם מסרים חזקים. 3 מסרים על הצעדים מחברים מיוחדים. וגם שמעתי חצי מהמסר זוגי שזה גם חוויה רוחנית בפני עצמה.  

תודה לאלוהים על הדרך המדהימה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן