ברוכים הבאים, אורח

אוי ריגושים ריגושים, בואו, בואו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אוי ריגושים ריגושים, בואו, בואו 221 צפיות

אוי ריגושים ריגושים, בואו, בואו לפני 3 שנים, 4 חודשים #130872

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג פלטיניום

עזבו עכשיו את הריגוש שנקרא "מין", בואו נדבר על חיפוש ריגושים בכלל, אוכל, צחוקים, פוליטיקה, אקשן, מחשב, סיגריה, טיולים, ועוד ועוד. האם אפשר בלי זה? למה אני מונע כל הזמן ע"י ריגושים (גם לכתוב פה זה אצלי כרגע "ריגוש"), אני מסתכל על הבן אדם שם בכביש עם הפראק והעניבה רץ לכולל, מהכולל, למכולת, מהמכולת, לגן, מהגן, לרופא מהרופא, לחתונה מהחתונה, וחוזר חלילה ולא נראה לי שהוא כל הזמן מחפש "להרגיש" משהו עם עצמו, הוא לא כל הזמן מחפש לרגש את עצמו. בקיצור למחלה שלי גם קוראים "מחלת הריגושים"

תגובה: אוי ריגושים ריגושים, בואו, בואו לפני 3 שנים, 4 חודשים #130885

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

אולם הוא מחפש להרגיש את הפרומקייט. זה גם סוג של ריגוש...

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: אוי ריגושים ריגושים, בואו, בואו לפני 3 שנים, 4 חודשים #130887

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג פלטיניום

אתה יודע מה, אם כך אז הוא מתמלא מהפרומקייט של ה"מעריב" בכוונה. ואנחנו מהפרומקייט של "אין אוננות" בלי כוונה.

תגובה: אוי ריגושים ריגושים, בואו, בואו לפני 3 שנים, 4 חודשים #130894

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
יהודה מ כתב on 26 דצמ' 2020 21:37:

עזבו עכשיו את הריגוש שנקרא "מין", בואו נדבר על חיפוש ריגושים בכלל, אוכל, צחוקים, פוליטיקה, אקשן, מחשב, סיגריה, טיולים, ועוד ועוד. האם אפשר בלי זה? למה אני מונע כל הזמן ע"י ריגושים (גם לכתוב פה זה אצלי כרגע "ריגוש"), אני מסתכל על הבן אדם שם בכביש עם הפראק והעניבה רץ לכולל, מהכולל, למכולת, מהמכולת, לגן, מהגן, לרופא מהרופא, לחתונה מהחתונה, וחוזר חלילה ולא נראה לי שהוא כל הזמן מחפש "להרגיש" משהו עם עצמו, הוא לא כל הזמן מחפש לרגש את עצמו. בקיצור למחלה שלי גם קוראים "מחלת הריגושים"

אי אפשר, מהדופמין באת ואל הדופמין תשוב.

אבל אתה יכול לבחור ממה אתה מתענג: מי שבריא מקבל את הדופמין שלו מסרט נחמד בערב עם המשפחה, טיול במדבר, משחק מחשב וכדומה ומי שלא בריא מקבל את הדופמין שלו מצפייה בסרטון פוי' בשתיים בלילה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן