ברוכים הבאים, אורח

בעיות בקשב וריכוז
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: בעיות בקשב וריכוז 1990 צפיות

בעניין: בעיות בקשב וריכוז לפני 11 שנים, 9 חודשים #12774

לנתן היקר,
אינני משלה את עצמי שהבעיות החברתיות והחרדות שיש בתוכי יעברו מאליהם,
אני כן מאמין, שבאמצעות כלים וחוויות שלעולם לא חוויתי בצורה הנכונה, ולא התנסיתי בהם בדרך הטובה, יעזרו לי להתרומם מעל הבעיות ולעבוד על עצמי.

בכל אופן, אשתדל לא להרחיב לבנתיים את היריעה מכיוון שאני מתחיל בעזרת השם בלי נדר, טיפול אלטרנטיבי לפסיכיאטריה,
אני רוצה לראות את הדברים שהם מציעים, ולשמוע מאנשים בלתי משוחדים מדעית, כנים וישרים ללא מטרות רווח אישיות מוגזמות יתר על המידה,
מה להם יש להציע לאדם כמוני.

אם תרצו אביא רשמים מהטיפול הראשון, ובכל אופן אצטרך לכתוב על כך משהו כחלק מתהליך ההחלמה והריפוי שלי...

תהיו חזקים, תשמרו על עצמכם, והעיקר הוא שנהיה בריאים ונצא מהחלואים הרעים שנדבקו בנו ברבות השנים.

הכל נאמר כאן מלב אוהב, פצוע וכואב, אשר רוצה רק בטובתם האישית של החברים, ללא שום כוונות אחרות...

בהצלחה... :-*
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: בעיות בקשב וריכוז לפני 11 שנים, 9 חודשים #12782

• גד
  • דירוג זהב

אני רוצה לראות את הדברים שהם מציעים, ולשמוע מאנשים בלתי משוחדים מדעית, כנים וישרים ללא מטרות רווח אישיות מוגזמות יתר על המידה

וואלה! אתה משתבח!
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן