ברוכים הבאים, אורח

לא קל אחרי ניקיון יחסית מתמשך
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לא קל אחרי ניקיון יחסית מתמשך 354 צפיות

לא קל אחרי ניקיון יחסית מתמשך לפני 4 שנים, 10 חודשים #117164

בתקופה של 36 ימי ניקיון הייתה לי מעידה בפורנו אחרי מספר מקרים מורכבים עם שתי.

המעידה השנייה הייתה היום- הייתי בישיבה בעבודה שהייתי צריך להוביל (בעזרת אלוקים), היו צריכים לנכוח עובדים נוספים בישיבה וכל אחד תירץ תירוץ אחר למה הוא לא יכול להיות בישיבה. התוצאה הייתה שנשארתי רק אני, המנהל, הסגנית ועוד איש צוות נוסף שרלוונטי לישיבה.

הרגשתי מושפל, דחוי, מבוזה, איך זה יכול להיות שלא באו לישיבה שלי? מזלזלים בי? שמים עלי פס? לא איכפת לכם? הרגשתי כל כך נורא, תחושת ההשפלה ושזה שאני לא שווה כלום, שאני לא נחשב, הייתה כל כך חזקה שהמסך השחור ירד עד למטה, לא עניין אותי שום דבר. מייד בסיום הישיבה הלכתי לחדר שבו אתמול הורדתי תוכנה שעוקפת את החסימה בעבודה ושם נכנסתי וצפיתי בפורנו.

כמובן שזה לא פתר את התחושות וכו'.

זה מקרה שחזר על עצמו המון עד לא מזמן, ושוב חוזר לאחרונה- יש כל מיני מקרים שבהם אני מרגיש מושפל, לא שווה, דחוי, כמו אוויר, ואז אני מרגיש שאני חייב ללכת לצפות בפורנו כי שם כביכול ארגיש מוערך, שווה, נחשב.

לא הרגשתי מוערך מאשתי, הרגשתי כל כך מושפל, שגם כשבע"ה אני מנסה לעשות את הדברים בצורה הכי טובה, אזי לעיתים קרובות יהיו לאשתי תלונות, טענות, ומענות, ואני ארגיש מושפל כל כך כי הנה היא מבקרת אותי ו'יורה' חיצים שוב ושוב ושוב.

ואם לא מקשיבים לי בעבודה אני מרגיש כל כך מושפל, מרגיש שלא שמים עלי, שאני אוויר, מה זה?

למי שיש מה למסור מניסיונו כוחו ותקוותו אודה לו על כך מאוד. אני מאוד סובל מהפגם הזה של תחושת השפלה, לא שווה, לא מוערך, אפס, מבוזה, דחוי, וברגעים הללו המסך השחור יורד והוא כל כך שחור עד שאני לא מסוגל לשמוע או לקבל שום דבר שאומרים לי, אני כבר מכוון לפורנו, לצ'טים ולשימוש החי.

תודה, מתחיל בדרך. 

תגובה: לא קל אחרי ניקיון יחסית מתמשך לפני 4 שנים, 10 חודשים #117165

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאד מזדהה איתך אחי !
לא כל כך הבנתי איך בפורנו אתה מרגיש שווה מוערך וכו'
אני יודע שהרבה מרגישים כמוך אבל פשוט אצלי ההתמכרות היא יותר בריחה מאשר הרגשת חשיבות וכו'.
אני חושב שהענווה וההבנה על עצמינו שהתכנית נותנת אמורה להוציא אותנו לאט לאט מההרגשות האלו שאתה מתאר ושכולנו בתור מכורים מרגישים. אנחנח חולים בקטע הזה. אם לא באו לישיבה, אדם נורמלי היה מבין שזה לא בגלל שהוא לא שווה אלא מ1000 סיבות אחרות.
אבל מכור מרגיש מיד שזה בגלל שהוא לא שווה ושלא אוהבים אותו וכו'.
חשוב לדעת שההרגשה שלך היא נורמלית לאדם כמונו ושאמנם היא לא מציאות אמיתית אלא רק הרגשה.

אוהב אותך אחי !

תגובה: לא קל אחרי ניקיון יחסית מתמשך לפני 4 שנים, 10 חודשים #117167

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתחיל בדרך כתב on 12 יוני 2019 21:00:

בתקופה של 36 ימי ניקיון הייתה לי מעידה בפורנו אחרי מספר מקרים מורכבים עם שתי.

המעידה השנייה הייתה היום- הייתי בישיבה בעבודה שהייתי צריך להוביל (בעזרת אלוקים), היו צריכים לנכוח עובדים נוספים בישיבה וכל אחד תירץ תירוץ אחר למה הוא לא יכול להיות בישיבה. התוצאה הייתה שנשארתי רק אני, המנהל, הסגנית ועוד איש צוות נוסף שרלוונטי לישיבה.

הרגשתי מושפל, דחוי, מבוזה, איך זה יכול להיות שלא באו לישיבה שלי? מזלזלים בי? שמים עלי פס? לא איכפת לכם? הרגשתי כל כך נורא, תחושת ההשפלה ושזה שאני לא שווה כלום, שאני לא נחשב, הייתה כל כך חזקה שהמסך השחור ירד עד למטה, לא עניין אותי שום דבר. מייד בסיום הישיבה הלכתי לחדר שבו אתמול הורדתי תוכנה שעוקפת את החסימה בעבודה ושם נכנסתי וצפיתי בפורנו.

כמובן שזה לא פתר את התחושות וכו'.

זה מקרה שחזר על עצמו המון עד לא מזמן, ושוב חוזר לאחרונה- יש כל מיני מקרים שבהם אני מרגיש מושפל, לא שווה, דחוי, כמו אוויר, ואז אני מרגיש שאני חייב ללכת לצפות בפורנו כי שם כביכול ארגיש מוערך, שווה, נחשב.

לא הרגשתי מוערך מאשתי, הרגשתי כל כך מושפל, שגם כשבע"ה אני מנסה לעשות את הדברים בצורה הכי טובה, אזי לעיתים קרובות יהיו לאשתי תלונות, טענות, ומענות, ואני ארגיש מושפל כל כך כי הנה היא מבקרת אותי ו'יורה' חיצים שוב ושוב ושוב.

ואם לא מקשיבים לי בעבודה אני מרגיש כל כך מושפל, מרגיש שלא שמים עלי, שאני אוויר, מה זה?

למי שיש מה למסור מניסיונו כוחו ותקוותו אודה לו על כך מאוד. אני מאוד סובל מהפגם הזה של תחושת השפלה, לא שווה, לא מוערך, אפס, מבוזה, דחוי, וברגעים הללו המסך השחור יורד והוא כל כך שחור עד שאני לא מסוגל לשמוע או לקבל שום דבר שאומרים לי, אני כבר מכוון לפורנו, לצ'טים ולשימוש החי.

תודה, מתחיל בדרך.

זה משהו שחשבתי עליו, ואני משתף אותו איתך, זה משהו שמופנה גם אליך וגם אל עצמי:
מה אתה חושב אם מישהו יכתוב פה בפוסט שהוא מרגיש רע מאוד עם זה שהוא לא מצליח להינות מצפייה בפורנו, והוא מרגיש רע מכך ?
אתה תגיד לו - למה אתה נמצא בפורנו מההתחלה ? תצא משם !

אתה כותב שאתה מרגיש רע מאוד מכך שאתה לא מצליח לקבל את מנת הסמים שלך מבני האדם - שאתה לא מצליח לקבל מהם את ההערכה, האישור והתמיכה שאתה רוצה מהם כדי לקבל את ה"היי" הנעים שעוזר לך להרגיש טוב.
ואני שואל אותך - למה אתה מבקש את הסמים האלה מההתחלה ? תצא משם ! אל תבקש את הסמים הללו.

אני בטוח שהיה לך רגעים בהם בני האדם כן נתנו לך אישור והערכה, כן נתנו לך להרגיש נעים, הרי אמרו חכמים "אין אדם שאין לו שעה ואין אדם שאין לו מקום" - כלומר, לכל אדם יהיה רגע או מקום בו אנשים יבקשו את קרבתו או יעריכו אותו - אפילו אם זה רגע אחד ויחיד בחיים שלמים.
ואני בטוח שבאותו רגע הרגשת שלחיות חיים שכל כולם יהיה לחפש ולבקש ולקבל את הערכת בני האדם, זה הדבר הנכון לעשותו.
אבל מי אמר שזה הסם שאתה צריך לבקש ? 
אולי במקום לחפש סמים מבני האדם ואז להתלונן על זה שהסמים דופקים לך את המוח, אל תחפש את הסמים האלה מההתחלה..

אני ואתה, שמבקשים שבני האדם יעריכו אותנו, ממש לא מצטערים על כך כאשר זה קורה, ומאוד מצטערים על כך כאשר זה לא קורה, בדיוק כמו שהגנב לא מצטער על זה שהוא גנב, אלא מאוד מאוד מצטער על כך שהוא נתפס.. 
ואני לא קורא לך ולי גנבים, אני בטוח שאם קיבלת הערכה מבני אדם, הרווחת אותה בזכות ולא בחסד, כמו שאני בטוח שאם אני יעבוד קשה ויקנה בכסף שהרווחתי קוקאין, אני הרווחתי את הקוקאין הזה בזכות ולא בחסד, אבל למה לחפש קוקאין ? ולמה לחפש סמים מהערכת בני אדם ?

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: לא קל אחרי ניקיון יחסית מתמשך לפני 4 שנים, 10 חודשים #117168

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום
היי חבר!

תלות יתר רגשית, הינה אחת הפגמים המרכזיים והחזקים ביותר אצל רוב המכורים.

אני כהיום הולך לסדנא מיוחדת בנושא זה, כדי להחלים מהפגם המרכזי הזה. 

מה שהכי חשוב,

תשאל את עצמך, מה הוא "ההיפך" מתלות יתר רגשית.

ואם יש לך תשובה ברורה - תיישם את זה, ותעשה פעולות פיזיות כדי לחזק את זה.

אוהבים אותך. תמיד.

= = =
גם היום, רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 10 חודשים על ידי מושי.

תגובה: לא קל אחרי ניקיון יחסית מתמשך לפני 4 שנים, 10 חודשים #117171

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

ממזדהה מאוד עם התחושות שלך,
מבין אותך שהמקום שאתה בורח זה תאווה,
כי אנחנו מכורים,

בגלל זה יש חברים בדרך, ומשתפים אותם, ועושים על זה צעד 4,
ואלוהים יעזור.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: לא קל אחרי ניקיון יחסית מתמשך לפני 4 שנים, 10 חודשים #117184

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
הי מתחיל. אתה מתאר אותי ממש ממש יפה. אז תודה לך על הכתיבה.

לי עוזר לעשות צעדים. כל צעד כשהוא רלוונטי לאותו הצעד.

אני לא יודע, אם אתה נמצא בתכנית הצעדים, אם לא, אתה מוזמן.

יום שפוי ונקי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן