ברוכים הבאים, אורח

אנונימיות!!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אנונימיות!!!! 1331 צפיות

אנונימיות!!!! לפני 6 שנים, 3 חודשים #110615

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים אהובים.

יש לפעמים, בלי כוונה ובלי רצון לפגוע, שחברים רושמים את האנשי קשר שלהם משמור עיניך, בתור "פלוני משמור עיניך",
היות ומי שמחובר לאפליקציה me כל ה"אנשי קשר" שלו מזוהים ע"י האפליקציה, החברים מתבקשים לשמור על האנונימיות/הדיסקרטיות הזאת. אף אחד מאיתנו לא מעוניין שקרובי המשפחה שלו ייראו את השם שלו בצירוף "שמור עיניך" או בצירוף "קבוצה" וכדומה.

אפשר לרשום בצורות אחרות באופן שזה לא יגרום לאי נעימות לאחרים.

מקווה.

אוהב

תגובה: אנונימיות!!!! לפני 2 שנים #141988

תודה על ההקפצה.
גם אני מצטרף לזה.
כשבדקתי בקו טלפון "מי זה פון" לשמוע מה אומרים שם על המספר שלי, שמעתי שם גם את השם של הניק שלי כאן, גם את השם שלי בקבוצות, ועוד היד נטויה.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן