ברוכים הבאים, אורח

תורה היא וללמוד אני צריך
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תורה היא וללמוד אני צריך 667 צפיות

תורה היא וללמוד אני צריך לפני 6 שנים, 10 חודשים #105565

אסירות יקירי

איך המרגש?

איך זה מרגיש ממרומי השנים עשר שנה בקירוב? (עיגלתי. ואם נוסיף את כל חודשי העיבור כבר חצית את השנים-עשר) האם אתה נמצא במקום יותר סטירילי? בטוח?

או שמא...

זה מקום ממנו כל סטיה - ולו הקלה ביותר - מביאה לנפילה כואבת ביותר ומסוכנת יותר. יותר סיכון לשבירת עצמות?

ובמילים אחרות,

האם נשארת פה למרות שכבר אין לך צורך. ע"מ לסייע בידינו להגיע גם למחוזות שלך? או שעדיין יש חשש כבד גם לגביך?

ולסיכום -

האם כשמתרחקים מהתאווה היא יורדת ופוחתת  או שמא כל מה שלא עשית 12 שנה יתנקם בך בגדול אם רק תזוז קצת הצידה ממחוזותינו?

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 10 חודשים על ידי סתם עוד מישהו.

תגובה: תורה היא וללמוד אני צריך לפני 6 שנים, 10 חודשים #105579

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

תודה על השאלה.
אני לא סבור שזו תורה, (גם לא דרך ארץ...), אבל, כן, אני מתרגש.

בכנות אכתוב שהתאריך המתקרב של השנה ה 12 מעסיק אותי. יש לי אפשרות לתזמן אירוע משמעותי ליום הזה, ואני עם הבומבסטיות שלי כבר רץ עם זה קדימה... כמובן שאלך להתייעץ על זה. אני כן ייודע שלא נכון לי להתעסק בתאריך הזה באופן הזה.. (כל חיי עיגלתי פינות וייצרתי קיצורי דרך, והארכתי אותה מאוד. מאוד). אתאפק איתך יחד ונתכתב על זה פה סמוך ונראה ליום.. ב"ה. אמן.

ולגבי החלק האחר של השאלה, מה המצב היום: אין לי חיסון או חסינות. יום בו אני לא מחובר, מרגיש כמו יום לא מחובר. ואין קשר לשנים. רעל שנכנס למערכת מחולל את אותה התגובה במערכת. ייתכן אפילו שהרגישות תגבר, זאת אומרת שההשפעה תהיה חדה יותר. אני רואה בזה את "הפרס" הגדול שקיבלתי ממתי שעליתי על רכבת ההחלמה. למרות שאין לי שום ביטוח, נראה לי שההבדל בין "אסירותודה" של תחילת דרך או כמה שנים לאחור לבין אסירותודה של היום, שכיום אני מזהה תאווה, ממרחק ובמהירות רבה יותר. יש לי גם ניסיון ומיומנות בהפעלת הכלים הרוחניים. אני פשוט יותר מתורגל בפעולות. ושוב, זה ייפעל עליי רק אפעיל אותם.

וכן, אני נמצא במקום אחר לגמריי. שנים שאין לי "חשש כבד" או דומה לו.. לא מתאווה ולא ממשהו אחר.. ולא, אני גם לא מפחד "מסטייה כזו אחרת".. לא ממכה כואבת ולא מריסוק עצמות.. אני חי בידיעה ובהרגשה שאני מושגח. באמת. על ידי כוח אוהב שלא רוצה לסגור איתי חשבונות. הוויתור על התאווה הרבה יותר קל ומהיר, וכשאני מוותר באמת אני משתחרר במהירות. גם בשאר חלקי חיי. אני נמצא במחוזות שלא ידעתי על קיומם מבחינת החיבור למציאות. ומודעות של "כאן ועכשיו" ברמה גוברת והולכת. אני הרבה יותר בעל ואבא ממה שידעתי שאפשר להיות.

אכתוב על זה ב"ה בעתיד, כתבתי על זה בעבר, אתה יכול לקרוא עוד - כאן.

בהחלמה. 

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: תורה היא וללמוד אני צריך לפני 6 שנים, 9 חודשים #105896

אסירותודה כתב on 26 יוני 2017 18:45:

יש לי אפשרות לתזמן אירוע משמעותי ליום הזה, ואני עם הבומבסטיות שלי כבר רץ עם זה קדימה... כמובן שאלך להתייעץ על זה....

אתאפק איתך יחד ונתכתב על זה פה סמוך ונראה ליום.. ב"ה. אמן

קשה לי לאמר שאני מתאפק... עכ"פ תעשה לנו טובה. תודיע מראש. שלח את כל הפרטים. (תאריך שעה מקום) ברגע שיהיה לך. שנוכל להתכונן כראוי למעמד חשוב זה.

מתרגשים יחד איתך

חברי "שמור-עיניך"

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן