ברוכים הבאים, אורח

סיפורי אלפיים יום ויום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: סיפורי אלפיים יום ויום 851 צפיות

סיפורי אלפיים יום ויום לפני 6 שנים, 10 חודשים #105076

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

אלפיים ימים של נקיות זה אלפיים ניסים. כל יום הוא נס בפני עצמו, וכולם ביחד נס אחד גדול. לפעמים הנס כבר הופך להיות דבר טבעי ושוכחים להתפעל ממנו, ולכן מספר עגול הוא ציון דרך, תזכורת להודות לאלוקים על הנס. לא מובן מאליו בכלל.

ישנה תופעה מעניינת בנוגע לרגשות. אנשים מתרגלים לכל מצב וכאשר החידוש נעלם אז גם הרגש יורד. למשל רכב חדש גורר התרגשות גדולה, אבל ההתרגשות נעלמת כאשר מתרגלים לכך. בדומה גם אסונות גדולים גורמים לכאב עצום אבל עם הזמן הכאב נשכח. למרות זאת, יש הבדל בין רגשות שליליים לרגשות חיוביים, כי למרות שאין רגש חיובי שיכול להמשיך כל הזמן, רגשות שליליים יכולים גם יכולים. אנשים שחווים כאב פיזי לא מתרגלים לזה, ובכלל סבל הוא דבר שלא מתרגלים אליו. אנשים שהיו ל"ע במחנות ריכוז מספרים שהכאב התרחש כל יום אבל השחרור התרחש רק פעם אחת. 

בגלל התופעה הזאת אנחנו סובלים הרבה אבל נהנים קצת... אאוצ', זה כואב (הרבה).

לפני שהגעתי להחלמה, כל נפילה כאבה. כל יום הביא איתו כאב שלא נעלם, למרות שניסית להשכיח אותו, להדחיק, לברוח או להתכחש אליו. ואז הגעת להחלמה ומצאתי פיתרון וכמובן התרגשתי ושמחתי מאוד, אבל לאט לאט התרגלתי לנקיות ולכל המתנות שמגיעות עם ההחלמה, וזה הפך להיות טבעי. הסבל של הנפילות הגיע עם כל נפילה, אבל השמחה של הנקיות לא מגיעה עם כל יום של נקיות. הסבל הגיע בלי שנעשה כלום, אבל כדי לשמוח צריך לעבוד ולהזכיר לעצמנו את הנס הזה.

כשנרשמתי לשמור עיניך בהתחלה לא עדכנתי בכלל את הטבלה של התשעים יום כי לא חשבתי שיש לי סיכוי בכלל והיה חבל לי לפתח ציפיות. אחר כך כשראיתי שיש סיכוי הייתי מעדכן כל יום בקביעות, אבל כשהזמן עבר התחלתי לעדכן רק מפעם לפעם, כל כמה שבועות. היום עדכנתי את הטבלה אחרי שלושה שבועות ופתאום ראיתי את המספר העגול: 2,000 ימי נקיות!

הנסיכה מסיפורי אלף לילה ולילה היתה צריכה להמשיך לעבוד כל לילה כדי שהיא תישאר בחיים למחרת. במילים אחרות, היא חיה "רק להלילה", וכאשר היא סיפרה למלך סיפור שלא היה לו סיום, היא קיבלה יום אחד נוסף. למחרת היא היתה צריכה לעשות את אותו דבר פעם נוספת. זה קצת כמו הסיפור שלנו שבו אנחנו לא ממש מקבלים ריפוי מוחלט אלא עובדים כל יום ביומו, וכל זמן שאנחנו ממשיכים לעשות את הפעולות הנכונות - אנחנו נשארים נקיים.

רק להיום אני צריך להמשיך את הסיפור. רק להיום אני צריך להודות לאלוקים על הנס הזה ולדעת שההודאה על התודה היא חלק מההחלמה. להודות לאלוקים זה פעולה של יציאה מהריכוז העצמי, פעולה של ענווה שהיא ההיפך מהמחשבה שאני יכול הכל לבד, והיא גם תזכורת לכך שאני צריך להמשיך להתמקד בהווה, בלי לברוח מהעבר ובלי לנסות לנהל את העתיד, ולתת לאלוקים את האחריות על כל השאר.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: סיפורי אלפיים יום ויום לפני 6 שנים, 10 חודשים #105084

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
תאמין לי, חתונה היינו צריכים לעשות,
תודה על השירות בפורום.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: סיפורי אלפיים יום ויום לפני 6 שנים, 10 חודשים #105089

• אחד2
  • רצף ניקיון נוכחי: 580 ימים
  • דירוג כסף

ברכות. איך אמרת לי פעם? שההפרש בינינו ישמר.
אלוהים אוהב את מה שאתה עושה למען ילדיו. 

יש תקוה נשיר כולנו יחד, יש אמונה חזקה מכל הפחד
לא נפול, לא נרעד, כי אנחנו לא לבד
יש לנו ד' אחד.

ליצירת קשר: 0529992@gmail.com

תגובה: סיפורי אלפיים יום ויום לפני 6 שנים, 10 חודשים #105103

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

שתיקה בתרי... 
תודה רבה על הכלללל! 
אוהב וצריך!

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: סיפורי אלפיים יום ויום לפני 6 שנים, 10 חודשים #105110

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום

מלאך השם צבאות ממש! אשריך אחי!

ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.

תגובה: סיפורי אלפיים יום ויום לפני 6 שנים, 10 חודשים #105112

כמה מחזק

תודה לך

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: סיפורי אלפיים יום ויום לפני 6 שנים, 10 חודשים #105126

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
שכויח גדול על כל השרות כאן,
זה לא מובן מאליו....
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: סיפורי אלפיים יום ויום לפני 6 שנים, 10 חודשים #105127

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

או הו הו, מה נהיה פה..

לא. "סוד" ידידי היקר, אתה לא מלאך. לא שרף. לא אופן, וגם לא כרוב.. אתה אדם טוב. איש יקר עם לב מקסים, אבל לטעמי.. (ואתה זוכר שאני אוהב אותך), אין כל קשר בינך לבין הסופרלטיבים יוצאי הדופן שנקשרו כאן לראשך. ההפך, יש מצב שזה אפילו מזיק לך ולאחרים מאוד..

אני מכיר כאלה שמיד אחרי ציון הדרך (!) שלהם הלכו להשתמש. הם קנו את כל סוגי הקוגלים שיש. הפציצו עם צ'ולנט בשרי וקישק'ע וכו'.. ומיד אחר כך הלכו ועשו דברים שהפכו להם ולמשפחותיהם את הקישק'ע...

בואו נשמור על צניעות. ענווה. נשאיר את זה פשוט..

חיבוק.

נ.ב.
לא פעם כתבתי בפורום אודות התופעה (אפשר לקרוא - כאן וגם - כאן וגם כאן).

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: סיפורי אלפיים יום ויום לפני 6 שנים, 10 חודשים #105129

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

תודה רבה לך על הדברים. אכן, לא לחינם אנחנו צריכים להיזהר כל כך בנוגע לאנונימיות (לא סודיות) כדי להזכיר לנו "להעמיד עקרונות לפני אישיות".

בעבר כתבתי על כך בעצמי, ואני משתדל לזכור ולהזכיר את זה גם היום.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: סיפורי אלפיים יום ויום לפני 6 שנים, 10 חודשים #105146

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה

סוד תעשה לי ילד! 
סתם. 
אני מכיר אותך. אני יודע שאתה גם קצת שרוט. כמוני. 
זה החדשות הרעות.
החדשות הטובות, ( מלבד האלפיים...), זה שיש לנו מה לעשות עם זה. לצמוח מזה. להגיע למקומות שמעולם לא חשבנו. ביחד.
תודה סוד, אתה השראה עבורי. מזל טוב. 
תודה אלוקים, ששלית את כולנו מבור ביבים, לאט לאט, יחד. 
שנזכה להמשיך יחד, בחברותא של כנות ופתיחות, לעשות את רצונו יתברך,יותר ויותר 

את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

תגובה: סיפורי אלפיים יום ויום לפני 6 שנים, 10 חודשים #105194

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

״להוביל עם החולשות שלנו״... 
חיבוקים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: סיפורי אלפיים יום ויום לפני 3 שנים, 3 חודשים #132125

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

ישנה תופעה מעניינת בנוגע לרגשות. אנשים מתרגלים לכל מצב וכאשר החידוש נעלם אז גם הרגש יורד. למשל רכב חדש גורר התרגשות גדולה, אבל ההתרגשות נעלמת כאשר מתרגלים לכך. בדומה גם אסונות גדולים גורמים לכאב עצום אבל עם הזמן הכאב נשכח. למרות זאת, יש הבדל בין רגשות שליליים לרגשות חיוביים, כי למרות שאין רגש חיובי שיכול להמשיך כל הזמן, רגשות שליליים יכולים גם יכולים. אנשים שחווים כאב פיזי לא מתרגלים לזה, ובכלל סבל הוא דבר שלא מתרגלים אליו. אנשים שהיו ל"ע במחנות ריכוז מספרים שהכאב התרחש כל יום אבל השחרור התרחש רק פעם אחת.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.74 שניות

Are you sure?

כן