ברוכים הבאים, אורח

איך מרפים? ממה שלא מרפה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך מרפים? ממה שלא מרפה? 2244 צפיות

איך מרפים? ממה שלא מרפה? לפני 7 שנים, 7 חודשים #94908

• וטהר
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • חבר חדש

שלום.
אני נשוי+3.
הלילה נפלתי אחרי 32 יום.
לכן החלטתי לכתוב משהו עלי סוף סוף. אני פה כבר 4-5 חודש.
נאבקתי בזה כל הלילה, והרגשתי שזה פשוט לא מרפה.

אחרי כמה לילות בלי שינה כמעט, פשוט כמעט קרסתי. אמרתי לאלוקים שאני מבקש סליחה אבל אני לא מסוגל יותר.
נפלתי באוננות ותמונות לא צנועות, הפעם לא פורנו.

היום הייתי מדוכא ושפוך משעת שינה בודדת בלילה. לבד בבית. כמעט כמעט כמעט צפיתי בפורנו.
כל היום זה היה מאבק מזעזע. ברוך השם לא נפלתי בכלל. אבל באמת שיש גבול כמה לילות ברצף אפשר לא לישון.

איך מקבלים יומיים שקט בשביל המשך המאבק??
אשמח לעצות איך מקבלים הרפיה בשביל לצבור כוח!

אותי נורא מחזק לענות לאחרים, אבל זה לא נותן נקודת שיחרור. רגע הרפיה.
ואם אחליט שיומיים אני נופל ולא מעניין כלום. זה להחליט במודע שאני עושה איסור, ואין מצב.

לצערי אני לא חבר בקבוצה הטלפונית, איך אפשר באמצע העבודה להתקשר לחצי שעה? אולי אם הייתה קבוצה ב-1 בלילה..

תגובה: איך מרפים? ממה שלא מרפה? לפני 7 שנים, 7 חודשים #94914

אחי היקר!! 
אנכי הקטן עדיין בשלבים הראשונים של ההחלמה,  אז עצות לטווח ארוך אין לי כלכך,  נחכה ל"כלים הכבדים" שיגיבו:wink:​
רק אומר שאני אוהב אותך ומאמין בך עד אינסוף ויודע שבסופו של דבר יגיע לך רק טוב! 

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: איך מרפים? ממה שלא מרפה? לפני 7 שנים, 7 חודשים #94921

שלום חבר
אישית הייתי מאונן כל יום, ולפעמים יותר. הייתי צופה בפורנו כשהיה יוצא לי, שזה לפחות פעם בשבוע.
ניסיתי כל מה שיכלתי כדי להפסיק. ניסיתי מוסר, תפילה, ספורט, ועוד...
אחרי שאישתי עלתה עלי, וסיפרה לרב שלי (שאגב אני עדיין לא מדבר איתו מרוב בושה), היא בנוסף גם התחילה לישקול אם להישאר בזוגיות עם מכור למין. מי יודע, אולי אבגוד בה ? ולמען האמת, פינטזתי על בגידה כל יום. אם רק היה לי הזדמנות, זה היה קורה. היא החליטה ללכת איתי ליעוץ זוגי, והציעה לי, אם מתחשק לי, להצטרף לאתר שהיא שמעה עליו "שמור עיניך". כשניכנסתי לאתר פשוט בכיתי למשך יותר משעה. ראיתי שאני לא לבד, יש עוד כמוני. החלטתי להיות נקי מכאן ולהבא. שרדתי שבוע, זה היה יותר ממה שציפיתי, אבל לא מספיק. אז אחרי שאזרתי אומץ התחלתי להתכתב בפורום. נישארתי נקי 38 ימים. זה היה שיא של כל הזמנים. אבל עדיין הייתי בסיכון שאישתי תגלה שצפיתי בפורנו בנפילה הזאת, ואז.... אז בלית ברירה, החלטתי שבמצבי, סדר העדיפות הראשונה שלי זה להיות נקי. הכל היה טפל. אז מצאתי זמן בסדר יום העמוס שלי להגיע לקבוצה חיה. ואחרי חודשיים של התלבטויות ונפילות הלכתי לקבוצה, מיד הסגתי ספונסר והתחלתי את הצעדים. אחרי חודש של נפילות למרות הקבוצה, הצלחתי להיות נקי עד היום. אישתי כבר ממש לא רוצה לעזוב אותי, אני כבר לא חושב על עצמי כאדם מסריח ודוחה. אני בכנות אוהב את עצמי (דבר שלא יכולתי לומר לפני כמה חודשים). 
תמיד יש לי דברים חשובים במקום קבוצה. אבל כרגע אין לי משהו יותר חשוב מקבוצה. עדיף לי לא להתפלל, וללכת לקבוצה. מה לדעתך יותר חמור ? תפילה ? או עריות, בין אדם לחבירו, מחשבות אובדניות, יאוש, ומימילא אני לא אעיז להתפלל ?
לא יכולתי לעשות את הצעד לכיוון נקיות, עד שלא סבלתי מספיק מההתמכרות שלי.
אני מקווה שלא יקח לך מידי הרבה זמן, כדי לסדר סדר עדיפויות מתאים לך (לאו דווקא קבוצה, אבל משהו שיעבוד).
אוהב

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: איך מרפים? ממה שלא מרפה? לפני 7 שנים, 7 חודשים #94928

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב

מחלה ערמומית.. בתחילת הדרך באמת לא הבנתי איך יהיה לי זמן לקבוצות והיום אני הולך ל2-3 קבוצות בשבוע וזה מסתדר לי יופי בלו"ז.

אני מאחל לך שאלוהים יעזור לך עם הסדרי עדיפויות כי כשנקיים ועושים דרך פתאום מתפנה הרבה זמן, ואם לא בכמות בדווקא אז באיכות בטוח.

תגובה: איך מרפים? ממה שלא מרפה? לפני 7 שנים, 6 חודשים #94951

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

החבר לוחם הגיב ממש יפה,
כשאני עם חברים יש לי דרך אייך להתמודד מול התאווה, מזדהה המון עם התחושה שאנו לא ישנים בלילה בגלל רצון להשתמש בגלל זה יש כלים של התכנית ועוד יום ועוד יום והגל עובר,
ממליץ מאוד להיות יותר מחובר לפורום ולשתף אותנו, והכי חשוב להתחבר לחברים ומשם אלוקים יכוון אותך הלאה לדרך החלמתך.
מוזמן תמיד לפנות אלי בהודעה פרטית נשמח לעמוד לעזר.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: איך מרפים? ממה שלא מרפה? לפני 7 שנים, 6 חודשים #94964

• וטהר
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • חבר חדש

תודה.
מחמם את הלב לראות שאני מעניין משהו!!

אשתי לא יודעת ולא רוצה שתדע. לפי מה שאני מבין ממה שאני קורא אני לא ברמות הגבוהות.
צפיתי בפורנו מפורש שלוש פעמים בחיי.

כשאישתי אסורה זמנים ארוכים, לפעמים חודשיים שלושה.(הנושא מטופל רופאים)
אני נופל בתמונות לא צנועות ואוננות.
רק שהפעם כשהרגשתי שזה לא מספק וצפיתי בפורנו. ואז שוב.
הבנתי שאני מתחיל תהליך שאם אעצור עכשיו זה מאבק.

אם אחכה חודש זה מלחמת עולם.

אז אני מוכן לקחת אחריות ולעשות! רק מה נכון?

הבעיה שאני לא רוצה שאשתי תדע. מה טוב יצא מזה?
אשתי יודעת שאני נאבק לא לאונן. היא מבינה ותומכת ומוכנה שאלך לטיפול.

לדמיין אותה מגיבה לזה שראיתי דבר מזעזע שכזה?
צילמתי את עצמי בשביל להתעורר במצלמה ופשוט הזדעדתי!!!! אני ממש דתי באמת ולא שקרן
אני לא מתפדח ללכת לקבוצה, והייתי מאוד שמח לגיבוי שלה.
אני מבין שאם זה לא ייעצר אז יש חשש גדול להגיע עד פי התהום מהצד הרע שלו.

הבעיה שאני לא מוצא נקודת מרגוע לחשיבה. לישון לילה כמה שעות ברצף. נקודת אחיזה של שפיות.
אני נאבק עד כדי כך שהגעתי לרופא מתשישות.

מחד אני לא נכנע שזה מדרבן.
מאידך כמה זמן אחזיק ככה??
ואי אפשר לצנזר את היכולת לאונן! חייבים ללמוד להתגבר באמת 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן