ברוכים הבאים, אורח

התחלתי לכתוב - הוספתי צעד ראשון
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: התחלתי לכתוב - הוספתי צעד ראשון 3168 צפיות

התחלתי לכתוב - הוספתי צעד ראשון לפני 10 שנים, 12 חודשים #34147

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
הסיפור שלי הוא כמו כל הסיפורים פה, בכל אחד ששיתף את העבר שלו הרגשתי שהוא כותב מה שאני עובר,
אני רוצה לעבוד על הצעדים, ואני בדרך לחפש ספונסר כי בלי זה אני לא יצליח לעבור צעד אפס, האמת שיש לי קבוצה חברים שאנחנו נפגשים עם מטפל שעשה 12 צעדים, אבל אחרי שנה של פגישות לא הצלחנו לפתוח את עצמנו לכדי מעשה, ואנחנו מחפשים מנחה חדש לקבוצה (ואם לא נמצא אני יבקש את עזרכתכם בלמצוא ספסונסר בשבילי)

מה שאני רציתי לשאול לאלו שכבר הגיעו לשלב ה9 בצעדים
אני לא מאמין שאני יצליח לעבור את צעד 7 היות ונכון להיום אני חייב המון כסף לאנשים והרבה מהם לא יודעים אפי' שאני חייב להם ומדובר במאות אלפי שקלים, ואני מפחד להתחיל את הצעדים רק בגלל הצעד הזה שזה רק יתסכל אותי ואני לא יצליח לנכות את עצמי ואז אבדנו לגמרי, אני יודע שהמצב הנוכחי אני לא יכול להמשיך כי כל החובות שיש לי הם קשורים לזה שאני מאונן והמצב נהיה יותר גרוע וגרוע, אבל באם לא הצליח לנכות את עצמי זה יגרום רק לנפילה יותר גדול מהמצב שאני נמצא עכשיו,

האם להתחיל את הצעדים ???????

נכון להיום אני מתליח לשמור על עצמי מקס' שבועיים ונופל וחוזר חלילה

מחכה לעזרתכם וסליחה על האירוך
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 4 חודשים על ידי .

בעניין: התחלתי לכתוב לפני 10 שנים, 12 חודשים #34149

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר וברוך הבא,

כאשר קראתי את 12 הצעדים בפעם הראשונה, ראיתי את צעד 9 ואמרתי: אוקיי, הכל אני מוכן חוץ מזה. היו לי שני מקרים שלא היה סיכוי בעולם שאכפר עליהם. אחד הוא ענין מסובך ביותר שיכל לגרום לי בעיות אמיתיות בחיים והשני פשוט סיפור מלא כואב של שנים.

בפועל, כאשר הגעתי לצעד הזה קיבלתי את הכח מאלוקים לעשות את הדבר הנכון. אל תשאל אותי איך, אבל כנראה שאחרי שעושים את כל הצעדים לפני כן - מקבלים את העזרה הדרושה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: התחלתי לכתוב לפני 10 שנים, 12 חודשים #34150

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך וברוך הבא, הבעיה שלי שלא הצלחתי להשאר בהפסקה, תוכנית 12 הצעדים אחפשרו לי להשאר בהפסקה, לא שבועיים הרבה מעבר.  שבע שנים שמונה חודשים ועשרים ושמונה ימים. בנס.

איך? לימדו אותי שהדרך הכי נכונה להשאר בהפסקה היא לחיות חיים רוחניים. מה זה אומר? אי אפשר להסביר על רגל אחת, זה דורש תרגול ארוך ורצוף. בלי ספונסר זה הרבה יותר מסובך.

מכאן לתשובתי, מצא ספונסר. חבל על הזמן היקר שלך.

וביחס לצעד התשיעי, אני מכיר אנשים שנשארו חייבים כספים רבים גם אחרי שנים של מפוכחות והחלמה. איננו נדרשים להמציא יש מאין, אנו כן לוקחים אחריות, בצעד התשיעי אקבל אחריות על מעשי ואנסה למצוא את הדרך - בהתייעצות - להשיב למי שאני חייב.

הספונסר שלי סיפר לי על צעד 9 שהוא לא היה מסוגל לעשות במשך יותר מעשר שנים.. הוא המשיך לבקש נכונות לנכונות. בשנה האחת עשרה הוא עשה אותו...

מקווה שהועלתי.
בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: התחלתי לכתוב לפני 10 שנים, 12 חודשים #34154

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
אסירות היקר -
כמה???
פספסתי את זה
אני בהלם !!!!

ואתה פה?
תשמע זה גובל במסירות נפש

בעניין: התחלתי לכתוב לפני 10 שנים, 12 חודשים #34164

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
דורן המקסים בוא לא נסיט את הפוסט של אבי, רק אכתוב לך שחייכתי ושמחתי. שמחתי שיש כאן מישהו שנמצא פה יותר מחצי שנה ולא יודע כמה זמן אני נקי, זה סימן של החלמה גדול. עבורי ועבור הפורום הזה.

עקרונות ולא..
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: התחלתי לכתוב לפני 10 שנים, 12 חודשים #34168

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
חייב להוסיף עוד משהו קטן
ולא סתם מישהו
אלא
Your number one fan

בעניין: התחלתי לכתוב לפני 10 שנים, 12 חודשים #34219

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
אני יושב עכשיו עם דמעות מאושר, שאני מרגיש שיש לי פה משפחה אוהבת, רק מהתגובות אני מקבל כוח להמשך, ואני כבר מדמיין אייך אני עושה צעד 9, כי אני הרבה חושב אייך אני יכול להוציא ממני ולהתוודות לאנשים שפגעתי בכסף שלהם,
ורציתי לספר קצת יותר על עצמי:
אני כבר יותר מחמש שנים מגלגל יותר ממליון שקל (קשה להאמין אבל זה אמת) ואני מרגיש כל הזמן שכשאני יהיה נקי באמת בורא עולם יוציא אותי מהבוץ הכלכלי, )ואפי' אם לא יהיה יותר כוח להחזיק ולא ליפול, צעד 3) מתי שאוננתי וכו' לא יכולתי לישון בלילה מלחץ וכו', ובתקופות שתפסתי את עצמי לא הרגשתי בכלל את החובות בס"ד, אני מתפלל שאצליח להתחיל להרגיש את החוסר אונים אפי' שאני יודע שאני בחוסר אונים ולהתחיל את הצעד א' כדי לנקות את עצמי לגמרי, 
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: התחלתי לכתוב לפני 10 שנים, 12 חודשים #34224

• מנחם
  • דירוג כסף
שלום אבי
גם אני הגעתי לפה כדי לפתור בעיה אחרת שלכאורה לא קשורה כלל לתאווה.
אני יכול לומר לך שבזמן הקצר שאני בתכנית, קיבלתי מתנה בדמות יכולת שלא
דמיינתי שיכולה להיות, להשלים עם בעיות וחסרונות ברמה מסוימת, כך שהיום
אני יכול לומר שגם אם התכנית לא תפתור לי את הבעיה לשמה הגעתי, בכל זאת
יצאתי נשכר כי קיבלתי מידה מסוימת של כוח נפשי שלא היה לי קודם להתמודד עם
המצב.
אני מרגיש קצת חסר התחשבות כשאני מנסה להשוות את עצמי לאדם שחייב מיליון
שקל, אבל בכל זאת אני מרגיש שסוג של כוח נפשי כמו שאני קיבלתי יכול לסייע
במידה מסוימת גם לבעיות קשות יותר כמו שלך.
השם ישמור אותך.

בעניין: התחלתי לכתוב לפני 10 שנים, 11 חודשים #34701

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אבי יקירי. שלום וברוך הבא.

כשעברתי על הצעדים נרתעתי מאוד מצעד 9. סיפרתי לעצמי שלעולם לא אעשה זאת. אך לא עכבתי בשל כך את הצעדים שקודמים לכך. התחלתי עם הצעד הראשון. למען הכנות עדיין לא השלמתי אותו אך זה לא קשור לצעד המרתיע.

לאחרונה קיבלתי תעצומות-נפש, לגמרי לא מובן מאליו, והתחלתי לאט ובעדינות (עם ייעוץ צמוד, כמובן) לעשות את הפעולה ה"נוראית" של צעד 9. והנה הפלא ופלא! השואה (האישית) לא פרצה! יתכן שזה נס פרטי שלי ואין למדין מן הכללות אך בכל מקרה בוודאי שאין להשאר בתחנה המרכזית רק בגלל שהאוטובוס (הבין-עירוני) לא מגיע עד הבית. הוא "רק" מוריד אותך בכניסה לעיר.

ואם כבר חובות, אנחנו באותה סירה. לי בנוסף להכל אין רישום מדוייק של כל האנשים שאני חייב להם והסכומים המדוברים אך עדיין אני פה. בטוחני שכשיגיע העת העניין יפתר מעצמו. איך? לא יודע ואין זה ענייני! יש לי רק "לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם" בקשר לזה ו"לשנות את אשר ביכולתי" בקשר לצעדים.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: התחלתי לכתוב לפני 10 שנים, 11 חודשים #34744

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
תודה

בעניין: התחלתי לכתוב - הוספתי צעד ראשון לפני 10 שנים, 4 חודשים #50994

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
צעד ראשון שלי, ניסתי יותר לשתף רגשות וחסרי אונים,

בתור ילד בגיל 8 נפגעתי מיני ממורה בתלמוד תורה, ומאז חיפשתי כל הזמן מגע, הייתי עם חברים שלי, בתור בחור צעיר הסתובבתי ברחוב יפו בירושלים ופשוט חיפשתי אייך להידחף בין אנשים ולהרגיש מגע,
בישיבה היה לי קשר מיני עם המון בחורים, הגם שהייתי מהבחורים החשובים בישיבה, וככה הגעתי לחתונה,
אחרי החתונה המשכתי עם בחור אחד קשר, ולאט ולאט נחשפתי לטלפונים ארוטיים שרפתי המון שעות שמה, ובהמשך היה לי גישה למחשב בלי אינטרנט אז השכרתי סרטים ממכונות להשכרת סרטים, ובהמשך הגעתי לפורונו באינטרנט, והכול מלווה עם אוננות כפייתית לפעמים עד 3 פעמים ביום,
עם אשתי כלפי חוץ משפחה וחברים היינו זוג מאושר וכו', אבל תכלית לא היה לנו כמעט קשר לא היה לנו על מה לדבר, לא יכולתי לשתף אותה עם החוויות שאני עובר במשך היום ובלשון מקצועית "אני חסום רגשי" לא הצלחתי להגיד "לילה טוב" ניסתי ללכת למטפל רגשי אבל לא התקדם כלום,
מהחתונה הייתי בשלושה מצבים בהתחלה רציתי להפסיק בגלל שזה חטא ונסעתי למירון לכותל כל הזמן ובכיתי והבטחתי די אני לא יותר מאונן  וכו' נולד לי ילד שהיה צריך לעבור ניתחון קטן והבנתי שזה עונש או סימן מהשמים להתנהגות שלי וכמובן החלטתי שזהו זה, בהמשך נכנסתי לסחרור  של חובות במאות אלפי שקלים ומתי שנפלתי ידעתי שעוד מעט אני יקבל טלפון ממישהו שאני חייב לו כסף שהוא רוצה את הכסף, ולפעמים השתמשתי בלילה עם הרגשה שבבוקר זה יעלה בגילגול של עשרות אלפי שקלים בתור איתות מהשמים אבל כמובן לא יכולתי להפסיק להשתמש ובמקביל הזוגיות שלי בבית ירד מיום ליום בקושי דיברתי עם אשתי אבל לא ידעתי שזה קשור לבעיה שלי, הייתי  מנותק מעצמי,
ואז גליתי .........
את אתר "שמור עייניך" למדתי את כל החומר כתבתי עם חברים פחדתי להיחשף ולדבר טלפוני,
דבר ראשון נפל לי אסימון שכל הבעיות שלי בבית וכל הבעיות רגשיות שיש  לי קשור לזה שאני מכור וקשור לתאווה ועד שאני לא יטפל בזה אין לי סיכוי לחיות כמו כל אנשים הנורמליים,
דבר שני מה שיבלתי מאתר "שאלוקים לא ברמה שלי" ומתי שאני משתמש הוא מעניש אותי בגלגולי כספים "אלוקים אוהב בכל מצב" התווכחתי קצת עם חברים שאני רואה אחרת ובמציאות מתי שאני משתמש הוא מעניש אותי, ואמרו לי שזה ראש החולה שלי,
לאט לאט הופמנתי  את זה, וראיתי שאלוקים הפסיק "להעניש" אותי אייך זה אני לא יודע "אבל זה הרגשה שקיבלתי"
ניסתי כל הזמן להפסיק לבד בלי חברים והבטחתי שבפעם הבאה שאני יפול אני יתקשר לSA  וכמובן נפלתי והבטחתי שזהו זה פעם אחרונה ולא התקשרתי ונפלתי שוב וחוזר ומבטיח.....
ככה הייתי שנתיים עד שהתרסקתי ראיתי שאני ממש לא שפוי והזוגיות שלי עלה על עוד שרטון והתקשרתי לSA התחלתי ללכת לקבוצות (מפגשים חיים) לקחתי ספונסר (שנקי 3 שנים וצעיר ממני כמעט שנתיים) נפלתי עוד כמה פעמים בדרך ובהמשך גם שיתפתי כמעט הכול את אשתי בהוראת הספונסר, אחרי כל נפילה הספונסר נתן לי כמה פעולות לעשות בהתחלה הסתכלתי על זה "כעונש" אחרי זה הבנתי שבלי זה אין החלמה, כרגע אני חייב לעשות יותר מ 5 טלפונים לחברים ביום לשתף אותם מה שעובר עלי, אני נוסע ל 4 קבוצות בשבוע אפי' שאני עובד ואין לי זמן, זה או החלמה או נפילה אין אמצע.
כרגע קיבלתי מתנה מאלוקים "רוגע ושלווה" אפי' שלא השתנה כלום בחיים שלי החובות נשארו, הזוגיות עוד לא 100 %.
עוד מתנה שקיבלתי 57 יום נקויים ובעיקר "מפוכחת מינית" אני יכול בסוף היום לשחזר כמה פעמים ביום הייתי עם אובססיות פנטזיות,
ומתנה הכי גדולה שאני לאט לאט מכניס את אלוקים לחיים שלי שהוא מחליט מה שטוב בשבילי ומה שקורה בחיים שלי אני יודע שזה הכי טוב בשבילי ואני לא צריך להבין אייך, (זה עוד הרבה עבודה שאני ירגיש ב 100 אחוז כמו שאני כותב אבל זה שאני כותב ככה זה גם מתנה מאלוקים).
יש עוד הרבה לכתוב על עבר ועל היום ואני יגמור במשפט אחד, שאני מתפלל כל יום "רק להיום שישמור אותי נקי" אין לי את אלטרנטיבה לבקש יומיים (הייתי לפני שבוע בכותל אחרי זה שיתפתי חבר שזה פעם ראשונה שאני לא מבטיח לאלוקים שזהו זה אני כבר לא נופל יותר, אני יכול אולי לבקש שיתן לי עוד יום אחד נקי).
סליחה על האורך אני כותב את זה לעצמי לזכור מאיפוה הגעתי ולאן הייתי יכול להגיע.
תודה.

בעניין: התחלתי לכתוב - הוספתי צעד ראשון לפני 10 שנים, 4 חודשים #50995

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אני קורא שוב את אשר כתבתי לפני תקופה כה ארוכה (שכחתי, לא הבנתי למה הפוסט שהוקפץ הועלה אצלי. אז עברתי וראיתי את תגובתי. ברוך מזכיר נשכחות)

אבי יקירי. שלום וברוך הבא.

כשעברתי על הצעדים נרתעתי מאוד מצעד 9. סיפרתי לעצמי שלעולם לא אעשה זאת. אך לא עכבתי בשל כך את הצעדים שקודמים לכך. התחלתי עם הצעד הראשון. למען הכנות עדיין לא השלמתי אותו אך זה לא קשור לצעד המרתיע.

לאחרונה קיבלתי תעצומות-נפש, לגמרי לא מובן מאליו, והתחלתי לאט ובעדינות (עם ייעוץ צמוד, כמובן) לעשות את הפעולה ה"נוראית" של צעד 9. והנה הפלא ופלא! השואה (האישית) לא פרצה! יתכן שזה נס פרטי שלי ואין למדין מן הכללות אך בכל מקרה בוודאי שאין להשאר בתחנה המרכזית רק בגלל שהאוטובוס (הבין-עירוני) לא מגיע עד הבית. הוא "רק" מוריד אותך בכניסה לעיר.

ואם כבר חובות, אנחנו באותה סירה. לי בנוסף להכל אין רישום מדוייק של כל האנשים שאני חייב להם והסכומים המדוברים אך עדיין אני פה. בטוחני שכשיגיע העת העניין יפתר מעצמו. איך? לא יודע ואין זה ענייני! יש לי רק "לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם" בקשר לזה ו"לשנות את אשר ביכולתי" בקשר לצעדים.
אז קודם כל - לא נראה לי שעשיתי את צעד 9... הן אפילו את צעד 4 טרם עשיתי... גם היום, חודשים ארוכים לאחר כתיבת התגובה אני לפני צעד ארבע... בס"ה "דיווחתי" לאשתי על מצבי.

ומצבינו? אפשר בהחלט לברך את הבורא שהובילנו עד הלום.

ובקשר לחובות? אני לא מוטרד... עוד חזון למועד. נתקרב לאיזור השמיני ונתחיל לבדוק.  ;D
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: התחלתי לכתוב - הוספתי צעד ראשון לפני 10 שנים, 4 חודשים #51004

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
ל"מתנת" היקר,
אם דיברת מחובות אני ישתף קצת על עצמי,
שבוע שעבר אמרתי לספונסר שבא לי להשתמש, הוא אמר לי שאני חייב לעשות משהו בקשר למצב הכלכלי שלי, אי אפשר להישאר נקי בכזה מצב,
הספונסר אמר לי שלגבי המצב הכלכלי אסור לי להגיד שיש אלוקים אני חייב לעשות פעולות להתייעץ עם אנשים חכמים, אי אפשר להישאר נקי עם כאלה גולגלוי כספים, אני אמרתי לו שאם אלוקים רוצה שאני יפסיק לגלגל שלא יעזור לי ואז אני יכריז על "פשיטת רגל" ואם אני מצליח ואלוקים עוזר לי יום יום בסכומים אסטרונומים שאני צריך, אז למה להפסיק? ונשארתי בתיקו!
ואני הייתי ממש מנוהל מכל השיחה הזאת, והייתי ממש לפני נפילה, לא נפלתי בגלל שלא רציתי שהספונסר יגיד לי שנפלתי בגלל הלחצים הכספיים והייתי מאוד מתוסכל מה "רצון אלוקים ואיפוה האמונה באלוקים וכו'"

בחסד אלוקים הגעתי להבנה שהספונסר נגע לי בנקודה הרגישה שלי, ובגלל זה מנהל אותי, דבר שני שכמו שבן אדם שנעבעך עושה כל היום עבירות ואומר אם אלוקים רוצה שיקח אותי מעולם, וכל זמן שזה לא קורה סימן שמותר לו להמשיך בדרך שלו, והתשובה היא: שבן אדם צריך להגיד כל יום תודה שאלוקים נותן לו עוד יום לחיות כדי לחזור בתשובה, ואלוקים מחכה לו "עד יום מותו"
אותו דבר בשבילי, זה שאלוקים עוזר לא אומר שאני פועל נכון, אלוקים עוזר לי כל יום כי הוא אבא אוהב ואני צריך להגיד לו תודה, אבל מחכה כל יום מתי אני יעשה את הפעולות הנכונות לגבי המצב הכלכלי שלי ואני צריך לנצל את היום שאלוקים נתן לי לעשות את זה בכוח שלי.

בעניין: התחלתי לכתוב - הוספתי צעד ראשון לפני 10 שנים, 4 חודשים #51016

• העברי
  • דירוג פלטיניום
מאוד מחזק לקרוא את הצעד הראשון שלך
תודה

בעניין: התחלתי לכתוב - הוספתי צעד ראשון לפני 10 שנים, 4 חודשים #51035

באופן אישי אני משתדל שלא לחשוב על הצעדים הבאים. עכשיו אני בארבע וזהו. לחשוב על האחרים זורק אותי. בדיוק כמו שאני יחשוב על הרבה ימי נקיות בעתיד. רק להיום. רק הצעד הזה. כשהייתי באחד לא האמנתי שאגיע לארבע, שאעסוק בו, והנה.

וקיפאון

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.90 שניות

Are you sure?

כן