ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: הצילו 536 צפיות

הצילו לפני 1 שנה, 5 חודשים #144406

שלום לכולם. 
לפני 25 ימים נרשמתי לראשונה לאתר המדהים הזה אחרי הרבה מאוד שנים של צפייה בפורנו ואוננות, זה קרה אחרי שהרגשתי שעוד רגע ואני חוצה את הגבול האחרון, מיד כשנרשמתי התחלתי את אתגר התשעים יום, וברוך השם מאז אני נקי, למרות שלא כתבתי כאן נעזרתי המון מלקרוא מאמרים ומה שאחרים כותבים על ההתמודדויות שלהם, בהתחלה זה עבד לא רע אבל עכשיו אני מרגיש שעוד רגע נופל, בראש כבר השלמתי עם הנפילה הבאה, כמפלט אחרון אני כותב כאן אולי זה יציל אותי ברגע האחרון, מי יכול לעזור? 

תגובה: הצילו לפני 1 שנה, 5 חודשים #144407

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם כל ברוכים הבאים והנמצאים
אני שמח מאד לשמוע
מאד מזדהה
ממליץ לך ליצור קשר עם קבוצות חיות
הפורום יכול לעזור, אבל לא לגמרי...
ממליץ לך, לשתף, לכתוב, להגיב ועוד ועוד
זה מרפא

תגובה: הצילו לפני 1 שנה, 5 חודשים #144412

• Trying11211
  • רצף ניקיון נוכחי: 196 ימים
  • דירוג כסף

אחי היקר
חבי כמעט רגע עד יעבור זעם, פעמים שאדם מרגיש שאינו יכול יותר, זה הרגשה נכונה, הוא באמת מרגיש ככה, אבל אם תמתין עוד מעט, תראה שהיה רק דמיון שאינך יכול, ובאמת תוכל לשמור עוד מעט, והתאווה תחלש ותישאר נקי.
אל תשלים לעולם עם הנפילה הבאה, רק עם נפילה שעברה.
תחזיק מעמד לעוד שעה שעתיים ותראה איך שאח”כ התאווה פשוט נפסק.
חזק ואמץ

תגובה: הצילו לפני 1 שנה, 5 חודשים #144419

תודה רבה, בזכותך היה לי עוד כמה שעות נקיות, ועדיין לא נפלתי ברוך השם, אבל התאווה לא חולפת ורק מתגברת, אני כל הזמן יושב ולוחם עם עצמי ולא מצליח להתרכז בעבודה למרות שיש לי המון מה לעשות, אני כבר אומר לעצמי יאאלה תיפול ותסיים עם זה כבר, מה עושים?
ואני חושב גם על ההמשך, האם זה יהיה יותר קל או שזה מה שנגזר עלי, אם כן אין לי סיכוי, מוותר מראש

תגובה: הצילו לפני 1 שנה, 5 חודשים #144420

• Trying11211
  • דירוג כסף

ראשון זה שאתה עדיין נקי זה מדהים, השם מתפאר בך, איך עומד בן אדם קרוץ מחומר עב, שעומד ומתמודד עם ניסיון הכי קשה בעולם.

ועכשיו עמוד לרגע, עצום עיניך ותחשוב, איך נראה בעולם העליון עכשיו, השם מראה לכולם איך יהודי מתמודד ולא נתפעל מהקושי, ובכל רגע הוא עומד בניסיון ליפול, ומתגבר עוה”פ, איזה נחת רוח אתה גורם למעלה.
והשם בא אליך מחבק אותך באהבה, ואז אתה מרים עיניך אליו ואומר לו בדמעות, אבא נכון שהתגברתי עד הנה, אבל קשה לי מאוד, נא תעזרינו שאוכל להתמודד בקל יותר, תרגיע מעלי המלחמה הקשה הזאת, כדי שלא אפול מזה.

אחי חזק חזק ונתחזק ביחד

תגובה: הצילו לפני 1 שנה, 5 חודשים #144423

נפלתי, אני מודה להשם על ה 25 ימים נקיים ומתחיל מחדש

תגובה: הצילו לפני 1 שנה, 5 חודשים #144424

• רוח חדשה
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • חבר ותיק

חזק ואמץ אח יקר! תראה כמה התקדמת! ממצב של אוננות על בסיס קבוע הצלחת להחזיק 25 יום! איזה שיפור מטורף. 
אסור לנו להתייאש, בסוף תצליח, אין שום ספק! והתאווה תמיד תישאר שם, אבל הרבה פחות רלוונטית, הרבה פחות לגיטימית.
ממליץ להשקיע הרבה בלמצוא מענים רגשיים חלופיים בבחינת "עשה טוב" ולא רק סור מרע. אני באמת מאמין שרוב הצורך הוא ריגשי.. אני לדוג משתדל לבטא ולספר לאשתי יותר איך אני מרגיש, התחלתי מפגשים עם מטפל שבהם כל תשומת הלב היא עלי וזה עושה לי מאוד טוב. פתאום הצורך פוחת בטירוף! גם אני כבר הייתי בייאוש אבל נפלאות דרכי האל וב"ה אני מתחיל לראות קרני אור מבעד למסך האפל הזה. מאמין בך אחי! מחכה לראות איזה שיא תשבור בפעם הבאה 

תגובה: הצילו לפני 1 שנה, 5 חודשים #144426

• Trying11211
  • דירוג כסף
kztz9919 כתב on 09 נוב' 2022 19:03:

נפלתי, אני מודה להשם על ה 25 ימים נקיים ומתחיל מחדש

אח שלי כשנופלים כואב לנו מאוד, ואני מרגיש הכאב שלך, אבל גם השמחה גדולה מאוד בכפלי כפליים, כי נפילה היינו שהולכים למעלה ונופלים, מי שלא הולך לא נופל, וכן אם נפלת אזי בוודאי אתה הולך, ואם הולכים לבסוף מגיעים, יקח זמן ויהיה כשלונות בדרך, אבל לבסוף תצליח.

אני משתומם מהגבורה שלך לבוא תכף על אתר ולהודות נפלתי, ותכף לקום מהנפילה, עם בגדים מלוכלכים, כשהלב סתום ואטום, וזכית להתרומם מכל זה ולומר, מה שהיה היה מכאן ולהבא חושבנא, זהו גבורה למעלה מכוחותינו,  זה רק סייעתא דשמיא שהשם עוזר לך.

אח שלי אני אוהב אותך מאוד, ומתפלל להצלחתך
תהיה נקי ובריא

תגובה: הצילו לפני 1 שנה, 4 חודשים #144849

• Trying11211
  • דירוג כסף

בוקר טוב דרך ארוכה וקצרה
מה נשמע ? איך הולך ?
האם אתה מתקדם ?

תגובה: הצילו לפני 1 שנה, 4 חודשים #144955

המצב לא טוב בכלל, אני נופל כל כמה ימים לצערי, עדיין אני נכנס כל יום לאתר כדי לעדכן, אבל אני קרוב מאוד לייאוש

תגובה: הצילו לפני 1 שנה, 4 חודשים #144956

• lani669
  • חבר חדש

אחי היקר והאהוב אני מבין אותך מאוד.
אך דע לך שהייאוש הוא הנפילה הכי גדולה 
שמזין ומאכיל את כל הנפילות אחריו.
הנפילות הפיזיות כואבות ומתסכלות 
אך הנפילה בראש שזוהי בעצם הייאוש היא הכואבת מכולן.
עצם העובדה שאתה לא מהסס לעדכן על מצבך יכולה לתת לך המון כח להמשך.
אני מאחל לך בהצלחה ומתפלל שנזכה כולנו להיות כמו השמן הטהור של נרות החנוכה אשר צף מעל המים הזידונים של רעל התאווה וההתמכרות אמן כי"ר.

תגובה: הצילו לפני 1 שנה, 4 חודשים #144958

• צמא לדברו
  • רצף ניקיון נוכחי: 59 ימים
  • דירוג כסף
דרך ארוכה וקצרה כתב on 21 דצמ' 2022 20:03:

" אבל אני קרוב מאוד לייאוש"

הצעד הראשון בתוכנית 12 הצעדים אומר: "היינו חסרי אונים מול התאווה ואבדה לנו השליטה על חיינו".
אתה כנראה קרוב לחוות טוב את הצעד הראשון.
חוסר אונים - חוסר כח מול התאווה, לא אמור להביא אותי לייאוש ולהפסקת הצעידה בצעדים.
להיפך, הצעד הראשון הוא הפתיח ל- 11 הצעדים הבאים אחריו.
אם יש משהו לא בסדר בהמשך הצעדים, יש בעיה ביסוד, ואם נהרס היסוד, נופל הבניין.
פניתה לעזרה כאן בפורום, זו פעולה שעושה אדם שהוא חסר אונים, הוא פונה לעזרה.
אם זה לא עוזר אז צריך לעשות פעולות אחרות.
לברוח מזה, לא יפתור את הבעיה.
תודה על התזכורת.
אוהב ומחבק.

תגובה: הצילו לפני 1 שנה, 4 חודשים #144969

• Trying11211
  • דירוג כסף
דרך ארוכה וקצרה כתב on 21 דצמ' 2022 20:03:

המצב לא טוב בכלל, אני נופל כל כמה ימים לצערי, עדיין אני נכנס כל יום לאתר כדי לעדכן, אבל אני קרוב מאוד לייאוש

אחי יקירי
בדיוק לזה אמרו חז”ל יצרו של אדם מתגבר עליו בכל יום, ולולי הקב”ה עזרו לא היה יכול לו, הבעיה הגדולה שיש לנו כשאדם מרגיש שיש לו הכוח והממשלה על הייצר הרע ויכול להילחם בו, ומהיום והלאה הוא ילחם בו ויישאר נקי, ואז הוא נופל עוד הפעם, כי כוחו של הייצר הרע הוא גדול יותר מכוח האנושי.
אבל כאדם מרגיש כי הוא עומד על סף היאוש אזי הוא קרוב יותר אל הצלחתו, כי בוודאי ברגע שתבין שאין לך הכוח ללחום בעצמו, אזי תוכל לעמוד להתפלל לה’ מעמקי הלב, אבא אני לא יכול, אי אפשר שאני בעצמי אתמודד עם כל זה, נא עמוד על ימיני וסמכנו, ואז האדם בא למצב שיבין שהשי”ת הוא  הבורא ומנהיג לכל הברואים, אני רק צריך ליכנס למונית שלו, ולומר לו איפוא אני צריך להגיע, והוא יקח אותי למקומי הנכון.
אל תיפול לעצבות ודיכאון בשביל שאתה רואה אתה נופל עוד הפעם ועוד הפעם, רק תכיר את המציאות, ותחפש דרך שתעבוד לשנות את הדעת שלך, שלא אתה מנהיג העולם, רק הם הוא מנהיגו של עולם, ולך למנהיג העולם ובקש ממנו הדרך הנכון לידאר נקי.
בהצלחה 
אוהבים אותך

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.75 שניות

Are you sure?

כן