ברוכים הבאים, אורח

משקפיים, שמירת העיניים ומה שביניהם...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: משקפיים, שמירת העיניים ומה שביניהם... 698 צפיות

משקפיים, שמירת העיניים ומה שביניהם... לפני 1 שנה, 6 חודשים #144010

• קיסם

בס"ד

שלום, חברים.

אני משתדל לשמור על העיניים בימים האחרונים, ואני מרכיב משקפיים כי אני סובל מקוצר ראייה מרחוק, וכשאני מוריד אותם כל מי שלא נמצא בארבע אמותיי מיטשטש, ומיותר לציין שזה מקל עליי מאד-מאד, אך אחותי אמרה לי שעקב כך המספר גדל והראייה עלולה להיפגם, ובין כה וכה מדי שנתיים אני צריך לעבור בדיקת-עיניים. 

אין לתאר את העונג הרוחני שאני חווה עת הורדתי המשקפיים בלכתי ברחוב, ומאידך אני לא רוצה חלילה להינזק בראייה שלי.

אשמח לעזרתכם על סמך הניסיון שלכם והתייעצות עם אנשי-מקצוע.

תודה.

תגובה: משקפיים, שמירת העיניים ומה שביניהם... לפני 1 שנה, 6 חודשים #144036

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

קצת קשה לענות על שאלה כזאת, במיוחד שאיננו אנשי מקצוע בתחום העיניים, ממליץ לך להתייעץ אכן עם איש מקצוע (אופטומטריסט) ירא שמים (אתה לא צריך לספר לו הכל, אלא להתייעץ שאתה רוצה לשמור העיניים וכו'), ואחרי שיהיה לך מידע מאיש מקצוע, תתייעץ עם רב או סמכות תורנית הקרוב ללבך.
אגב, היה לי תקופה שהזמנתי משקפיים נוספות ללא מספר, (אמרתי לאופטומטריסט שאני רוצה בדיוק אותה מסגרת עם זכוכית ללא מספר) בעיקר כי קצת התביישתי ללכת ללא משקפיים ברחוב, וגם לזוג' לא סיפרתי למה יש לי שתי זוגות משקפיים, אבל בהמשך נאבדה לי המשקף והפסקתי עם זה.
איתך בדרך
משה

תגובה: משקפיים, שמירת העיניים ומה שביניהם... לפני 1 שנה, 6 חודשים #144037

אני יותר מעשרים שנים לא הולך קבוע עם משקפיים והכל בסדר. בגיל 8 היה לי מספר של 1 ורבע היום בן 29 עם מספר 2 וחצי.

תגובה: משקפיים, שמירת העיניים ומה שביניהם... לפני 1 שנה, 6 חודשים #144038

• קיסם
השם אורי כתב on 04 אוק' 2022 12:28:

אני יותר מעשרים שנים לא הולך קבוע עם משקפיים והכל בסדר. בגיל 8 היה לי מספר של 1 ורבע היום בן 29 עם מספר 2 וחצי.

נחמתני!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן