ברוכים הבאים, אורח

היי כולם חדש באתר 15 יום ללא מחשבות אסורות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: היי כולם חדש באתר 15 יום ללא מחשבות אסורות 311 צפיות

היי כולם חדש באתר 15 יום ללא מחשבות אסורות לפני 3 שנים, 2 חודשים #133194

• Yoyo1
  • רצף ניקיון נוכחי: 51 ימים
  • חבר חדש

וכמובן ללא  שז"ל  ועם שמירה על העיניים 
כבחור שמנסה להתחתן ביקשתי לא לשלוח לי תמונות של בנות, אדבר קודם בטלפון ואחרי זה אם יהיה נחמד ניפגש 
הגעתי לפה אחרי הבנה מעמיקה שזה פוגע בי בכל הבחינות - והבנתי שכדי להשתנות אני צריך להחליט שאני מוכן לוותר על חיי בשביל להתגבר על ההתמכרות 
מאחל בדמעות בהצלחה לכולם להתגבר על זה ולחזור לחיים רגילים 
ומתפלל לה' שיתן כח להמשיך   עד 120

תגובה: היי כולם חדש באתר 15 יום ללא מחשבות אסורות לפני 3 שנים, 2 חודשים #133236

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
באהבה, אנחנו פה בפורום בשבילך, חזק ונתחזק.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: היי כולם חדש באתר 15 יום ללא מחשבות אסורות לפני 3 שנים, 2 חודשים #133242

יויו היקר,
מצטער שאני לא יכול להאריך, אני כאן כבר הרבה זמן, אבל כן חשוב לי להגיד לך נקודה אחת חשובה.
כתבת שאתה מוכן לוותר על החיים בשביל להישאר נקי, ואני רוצה לתקן אותך, אתה מוותר רק על התאווה כדי לקבל את החיים שלך במתנה.
החיים גדולים ואנחנו לא מוותרים עליהם. אנחנו מעצימים אותם על ידי הוויתור על התאווה השיקרית.
אני רוצה לאחל לך שתמצא נחת בתהליך הלא פשוט הזה, שתזכה למצוא את האחת שתחייה איתה ותאהב אותה ותבנו ביחד את החיים המשותפים.
אני מאחל לך עוד ימי נקיות ועליה מתמדת.
אני יכול רק לבקש ממך ולהמליץ לך- להמשיך לכתוב, להמשיך לשתף, לי זה מאוד עוזר.
אשמח שתספר קצת על עצמך (בלי דברים שמסגירים אותך) אבל לשמוע את על ההתמודדות שלך על הדרך שעברת, מה ניסית ואיך החיים שלך נראים כדי שנוכל להכיר אותך כמה שאפשר על מנת שנוכל להיות איתך בתהליך.
ועצה אחרונה שקיבלתי כאן בפורום ביום הראשון- גם אם חלילה קורה שנופלים אל תפסיק לכתוב ולשתף. הקושי הכי גדול של מחלים או מתמודד הוא הנפילה. והכי חשוב דווקא אחרי נפילה- מכל סוג שבעזרת ה' לא תיהיה (שמירת העיניים פגם הברית וכו') לחזור לכאן ולשתף, אנחנו כאן איתך וננסה לתמוך בך בכל התהליך הזה.
אמרתי קצר ויצא לי ארוך, אבל מגיע לך, אתה אלוף אמיתי שמתחיל את הדרך.
בהצלחה רבה 
המתגבר

נקי רק להיום

מה עם מחר? נדבר על זה מחר...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן