ברוכים הבאים, אורח

שבווע טובב ושמח חדש (:
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שבווע טובב ושמח חדש (: 1256 צפיות

שבווע טובב ושמח חדש (: לפני 5 שנים, 3 חודשים #116165

• מתחרד
  • חבר חדש

חדש עם נפילה הרגע..
תודה לה' שרק ראיתי ולא ראיתי +שמעתי..
בעיקרון אני צופה במוצע 30 דקות בשבוע זה מתחלק לפעמיים או 3 בשבוע
זה הנפילות בשנתיים האחרנות
השיא זה 10 חודש מלפני שנתיים 
אני לא יודע עם אני מכור אני פשוט נופל מחוסר מעש  וריקנות בלי מסגרת וכו..
אממ ברוך ה' אני עם פלאפון כשר פשוט אז ככה לא זמין לי הרבה אבל המחשב לצערי אני לא יכול לעבור לאינרנטת כשר נקי יש לי עוד אנשים בבית מגיל 8 אנחנו עם אינרנט אני חושב בכיתה ד' נחשפתי לזה לראשונה בית חילוני
זה הרבה זמן שאני חושב על זה זה יותר גרוע כיום אני 23 ואוו O: אני הרבה זמן עם התכנים האלו
חבל שאי אפשר לשלם כסף ואז כאילו יצאת מהרע הזה
אין לי כח לקרוא את השלבים וכו.. יש קיצורי דרך?
לגבי הניתוק האירנטת אני שיהיה לי בית הוא יהיה נקי ממכשירים אני לא יכול לכפות על בני הבית לעשות דברים אני מה שאני יכול לשנות לעצמי שיניתי עם זה הטלפון ועם זה הכל אפילו את האינרנט מהמחשב שלי ניתקתי אי אפשר לקלוט כלום אבל קנו עוד אחד חדש 
מקווה פעם בשבוע לפחות תודה לה' לפעמים פעמיים ב3 שבועות תלוי מתי זה זמין
כבר שנה שלמה כך ולא יוצא אומרים מקווה כאילו נולדת מחדש..אבל הראש נשאר אולי ברוך ה' אני לא שם לב 

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 3 חודשים על ידי מתחרד.

תגובה: שבווע טובב ושמח חדש (: לפני 5 שנים, 3 חודשים #116171

• חיים2000
  • רצף ניקיון נוכחי: 19 ימים
  • חבר חדש

תהיה חזק ואל תתיאש, הגעת למקום הנכון, יש פה הרבה אנשים במצב שלך ויש כאן גם הרבה אנשים שכבר עברו את זה ויכולים לתרום לך מנסיונם, אל תוותר ואל תעזוב את האתר שמור עיניך, הפיתרון נמצא באתר, תתייעץ עם בעלי הניסיון, הם יעזרו לך,
נ.ב כל הכבוד על האומץ לשתף, לא מובן מאליו!

תגובה: שבווע טובב ושמח חדש (: לפני 5 שנים, 3 חודשים #116174

• Mendi
  • רצף ניקיון נוכחי: 121 ימים
  • חבר קבוע

אוהבים אחי!
שלום וברכה!
תודה על השיתוף ועל האומץ! כל הכבוד אחי!

אני מאוד מזדהה איתך בקטע הזה שאי אפשר לשנות את הבית, כי גם אני נמצא במצב הזה שהבית זה המקום שהכי קשה לי להחזיק בו מעמד, פעם הייתי מגיע לבית פעם בחודשיים בערך, פעם ניסיתי לרמוז להורים שלי ולאחים שלי שיעשו חסימה בטלפון, אבל אף פעם לא חשבתי שהבעיה נמצאת בי, אני הבנתי שיש לי בעיה כלשהי שאני צריך לפתור, וביחד עם זאת לתקן את כולם כי ברגע שהם בלי חסימה אז אני נופל, אבל היום אני יודע שהם לא אשמים לבעיות שלי, ושאני נמצא בבית היום אני יודע שאני יש לי בעיה ואני מכור ובגלל זה אני בתוכנית, ושאני בבית אני מבקש עזרה מאלוקים שייתן לי כוח, ומשתף חברים שאני נמצא בבית ויש לי קשיים, והיום באסירות תודה מבלי לחסום את כל העולם אני נקי! ולמה אני נקי? כי הבנתי שהבעיה הזאתי שלי! והיום אבא נותן לי כוח לעוד יום נקי שזה לא מובן מאליו!!

ולגבי הנפילות מחוסר מעש וכו', אני זוכר שהיו לי איזה כמה פעמים של רצף נקיות לפני שהגעתי לתוכנית, ( נקי לפני התוכנית ונקי בתוך התוכנית זה הבדלים אחרים נושא ארוך אולי לפעם אחרת) וחשבתי לעצמי הנה זהו אני הצלחתי, אין לי שום בעיה מהיום והלאה התאווה כבר לא תציק לי ואני יהיה הבן שניצח אותה וכו' וכו' ואז היא שוב פעם הגיעה, והיה לי כל כך קשה לקבל את זה ברמות מטורפות שנשברתי כל פעם מחדש לרסיסים, וכשהגעתי לתוכנית לא הבנתי למה לי להודות בחוסר אונים הרי אני הרבה פעמים במהלך היום מרגיש נהדר ומאושר, והתשובה היא: יכול להיות שהכל טוב ויפה ואני אולי בן אדם חזק, עם עקרונות, עם שאיפות, בן אדם יציב על הקרקע והיום שלי נראה יחסית בסדר, אבל שהתאווה מגיעה אני בשניה אחת הופך להיות הבן אדם הכי מגעיל שלא האמנתי עד כמה מגעיל אני יכול להיות!!

היום ורק להיום אני יודע ומאמין שאני חולה ומכור לתאווה, ואבא היקר בחר בי להיות כזה, ובאסירות תודה שלא מובנת מאליו הוא גם בחר להיות בתוכנית הזאתי, וכל זה לא סותר את זה שאני בן אדם טוב ואני שמח בכל זה!!

אחשלי היקר כתבתי המון!
אני פשוט הזדהתי איתך מאוד חזק אתה מוזמן לדבר איתי בפרטי אשמח מאוד!!

מאחל לך בהצלחה והכי חשוב שתשאר איתנו אוהב❤❤❤

תגובה: שבווע טובב ושמח חדש (: לפני 5 שנים, 3 חודשים #116184

• Yk1
  • חבר קבוע

ברוך הבא אח יקר!
כל הכבוד על השיתוף ועל הרצון להיות טוב ונקי יותר.
כולנו כאן כמוך, הפרטים אולי משתנים אבל העיקרון זהה לכולם.

מאחל לך המון הצלחה בדרכך!

תגובה: שבווע טובב ושמח חדש (: לפני 5 שנים, 2 חודשים #116278

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
"אני לא יודע עם אני מכור אני פשוט נופל מחוסר מעש  וריקנות בלי מסגרת וכו."

קודם כל ברוכים הבאים.
מאחל לך את מה שאני מצאתי כאן. חופש מהתאווה וחיבור לכוח עליון. 

אני לא יודע אם אתה מכור. פשוט תנסה להפסיק. אם אתה מצליח סבבה. אם לא, שווה לבדוק את זה ברצינות. 

יום שפוי ונקי.

תגובה: שבווע טובב ושמח חדש (: לפני 5 שנים, 2 חודשים #116310

• מתחרד
  • חבר חדש
נתן 01 כתב on 29 ינו' 2019 20:38:
"אני לא יודע עם אני מכור אני פשוט נופל מחוסר מעש  וריקנות בלי מסגרת וכו."

קודם כל ברוכים הבאים.
מאחל לך את מה שאני מצאתי כאן. חופש מהתאווה וחיבור לכוח עליון. 

אני לא יודע אם אתה מכור. פשוט תנסה להפסיק. אם אתה מצליח סבבה. אם לא, שווה לבדוק את זה ברצינות. 

יום שפוי ונקי.

היה לי כרגע את הנפילה הכי חזקה שעה וחצי סרטים אני מרגיש כמו כלב שמקיא וחוזר לאכול את הקיה אני פשוט לא מבין אין מה לחדש לי שם כבר ואיך אני שוב שם..
תודה לה' יתברך שמקים אותי שוב ונותן לי עוד כוחות לקום עוד הזדמניות ודף לתשובה 

תגובה: שבווע טובב ושמח חדש (: לפני 5 שנים, 2 חודשים #116311

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך .
כל  כך מבין אותך וכם מוכר מאוד. 
תודה לאבא שנותן לך כח לשתף ולהמשיך בהחלמה. 

תגובה: שבווע טובב ושמח חדש (: לפני 5 שנים, 2 חודשים #116357

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני מאוד מזדהה עם הפיצול הזה.

אסירות תודה שיש פתרון. אסירות תודה שרק להיום אני נקי ולא צריך לקום מנפילה.

מאחל לך גם. 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן