ברוכים הבאים, אורח

אני בנוה שאנן, איך יוצאים מפה???
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני בנוה שאנן, איך יוצאים מפה??? 1645 צפיות

אני בנוה שאנן, איך יוצאים מפה??? לפני 6 שנים, 2 חודשים #111063

ברוך השם, העומק שבעומק יש בצעד 1, כל רגע שאני הוגה בו, מוצא בו איזה טעם חדש.... ומגלה את כוחה המתוק של הכניעה.... אני קורא את ספר "הכניעה" שהוציאו כאן החברים, ומתחבר מאד....
ורציתי לשתף ולשאול, הייתי היום בשאננות גדולה, כנראה מגאוה טיפשית שהנה שבוע מאחורי, ופשוט הכרחתי את עצמי, לקרוא ולכתוב כאן, בכדי להמשיך להתחבר, ולא לנוח, והייתי שמח מאד, למי יש עיצה חזקה, לשאננות הזו.... איך להחדיר למוח החולה הזו, שזו מלכודת???
מקווה ומתחנן לה', אבא תן לי כח, לזכור ולא לשכוח, להתחבר ולא להתרחק....אבא, השאננות, מכרסמת בי, עשה שאהיה חזק ממנה....
תודה על עוד יום נקי....
נ.ב הזכרתי היום בקבוצה, וקשור גם לכאן..... 
כתוב "ולא אותי קראת יעקב כי יגעת בי ישראל".
המגיד מדובנא, ביאר את הפסוק במשל, על משל זה, השרף מקוצק אמר שנאמר ברוח הקודש... 
משל, לסוחר שבא מחו"ל באוניה. כשירד לנמל ביקש מאחד הסבלים שעבדו שם, שיעלה לאוניה ויביא את חבילותיו לביתו. כאשר הגיע הסבל לבית הסוחר מזיע ומתנשף וביקש את שכרו, אמר לו הסוחר: "החבילות שהבאת אינן שלי". שאלו הסבל: "וכי מנין לך זאת, הרי לא ראית כלל את החבילות שהבאתי?" השיב לו הסוחר: "חבילותי הן חבילות קטנות של יהלומים. אילו הבאת אותן בודאי לא היית מזיע ומתנשף כל כך. מאחר שראיתי עד כמה התעייפת, הבנתי שבודאי לא את הסחורה שלי הבאת". 
כך אומר הקב"ה לעם ישראל: "ולא אותי קראת יעקב", "כי יגעת בי ישראל". עבודת ה' היא קלה, טעימה, נעימה... ללא יגיעה ועייפות....

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 2 חודשים על ידי ברוך שאמר.

תגובה: אני בנוה שאנן, איך יוצאים מפה??? לפני 6 שנים, 2 חודשים #111071

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים!
מה שעובד לי זה לעשות פעולות על אוטומט, ללא קשר איך אני בדיוק מרגיש עכשיו.
יש לי רשימה של פעולות שהספונסר שלי נתן לי לבצע כל יום, בלי קשר למצב שלי. אני אמור שלא יעבוד יום ללא הפעולות המינימליות.
לפעמים זה נראה שאנחנו בהילוך 'ניוטרל', אבל בסופו של דבר זה עובד.
תנסה גם.

תגובה: אני בנוה שאנן, איך יוצאים מפה??? לפני 6 שנים, 2 חודשים #111072

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים!
מה שעובד לי זה לעשות פעולות על אוטומט, ללא קשר איך אני בדיוק מרגיש עכשיו.
יש לי רשימה של פעולות שהספונסר שלי נתן לי לבצע כל יום, בלי קשר למצב שלי. אני אמור שלא יעבוד יום ללא הפעולות המינימליות.
לפעמים זה נראה שאנחנו בהילוך 'ניוטרל', אבל בסופו של דבר זה עובד.
תנסה גם.
יום שפוי ונקי

תגובה: אני בנוה שאנן, איך יוצאים מפה??? לפני 6 שנים, 2 חודשים #111083

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
תמשיך איתנו, זה הנקודה.
אוהבים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אני בנוה שאנן, איך יוצאים מפה??? לפני 6 שנים, 2 חודשים #111098

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אותי מפחידה יותר אצל חברים חדשים, היא התגובה אחרי נפילה ראשונה ( מאחל לך שלא תגיע לשם בכלל)
זה תמיד נראה שאחרי הנפילה הראשונה הרבה חברים מפסיקים לבוא לפה.
וזה חבל, כי החלמה היא לא זבנג וגמרנו. זו עבודה, שינוי של תובנות, ותפיסות, ותפוסי פעולה.
לפעמים לוקח ימים לקלות בכלל מה היה כאן עד עכשיו.

מחק אותך שתמשיך כאן, זה מחזק את כולנו

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן