ברוכים הבאים, אורח

האם ניתן להפסיק?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: האם ניתן להפסיק? 4170 צפיות

האם ניתן להפסיק? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108286

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום
שלום,
אני משתמש חדש באתר, רציתי לדעת האם אתם חושבים שאפשר להפסיק לחלוטין? (גם אם מישהו רווק ושומר נגיעה)

תגובה: האם ניתן להפסיק? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108287

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לך יוסי91
אנחנו לא חושבים , אנחנו יודעים ורואים חלק מאיתנו חדשים וחלק ותיקים . וכן רואים תוצאות .
הכל תלוי ברצון שלך להיות חלק בתהליך החלמה מקסים ואוהב .
תתחיל לקרוא כאן באתר על 12 הצעדים .
כנס לקבוצה טלפונית פעם ביום תשמע חברים משתפים . ותבין שהגעת למקום האמיתי .
אך שוב הכל תלוי כמה אתה רוצה ומוכן להפסיק ולהתחיל בחיים חדשים .
שבי1
בהצלחה…

תגובה: האם ניתן להפסיק? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108288

• DeletedUser27575
  • רצף ניקיון נוכחי: 2502 ימים
  • חבר ותיק

יוסי היקר, 
ברוך הבא אל התקווה.
כאן תקבל את הכלים להפסיק את השיגעון. 
תתחיל לחיות חיים אמיתיים, חיים של שלווה. 
חיים של אושר ושמחה. 
תוכל בפעם הראשונה לקבל סיכוי להיות טוב יותר לעצמך ולסביבה, תוכל להפסיק לברוח ותתחיל להתמודד. 
מצבך המשפחתי איננו משנה, פה אתה חבר למשפחה של מחלימים,  כאן יותר לא תהיה לבד. 
יקבלו אותך כמו שאתה ותוכל גם אתה לקבל את עצמך.
הרבה שאלות יקבלו תשובה ותוכל להתחיל בדרך חדשה. 
אני כאן בשבילך. 
Hashenhav@gmail.com 
בכל שאלה. 

תגובה: האם ניתן להפסיק? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108293

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
זה עובד, תבוא לקבוצות ותראה המון רוווקים שנפלו יום ויום ונקויים עוד שנה ועוד שנה, התכנית עובדת כשעובדים אותה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: האם ניתן להפסיק? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108296

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

יש דיון מה עדיף בתוכנית רווק או נשוי
מה שבטוח זה תמיד המקום האחר ממנו אני נמצא
אבל אפשר להפסיק לי זה התחיל לעבוד אחרי גיל 40 אז נפגשתי עם רכבת ההחלמה
מאחל לך הצלחה ברציף ובנסיעה

תגובה: האם ניתן להפסיק? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108299

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני יכול לספר קצת מעצמי, אני עשיתי הפסקה ממשהו שהייתי מאד מחובר אליו (לא מתאווה), משהו שהיה נראה מאד לא מציאותי בהתחלה, אבל רק אחרי שהפסקתי הבנתי כמה הייתי מחובר וכמה לא היה לי סיכוי בלי להפסיק. לנסות להפסיק הייתה ההחלטה הכי טובה בינתיים, ורק אלוקים יודע איך הייתי מוכן לעשות את זה. בהצלחה.

תגובה: האם ניתן להפסיק? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108304

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

דבר ראשון תודה רבה על התגובות, זה משמח לראות שאנשים מנסים לעזור.

דבר שני אני לא מבין, איך זה יכול להיות יותר קשה שאתה נשוי? הרי יש לך למי ללכת בזמנים מסוימים..(סליחה אם אני פוגע במישהו שאני אומר את זה.. אני פשוט לא מצליח להבין את זה)

דבר שלישי רצון זה לא הבעיה, יש לי רצון מאוד חזק להפסיק.. הבעיה שאני פשוט לא מצליח..

ושוב תודה לכם

תגובה: האם ניתן להפסיק? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108309

• DeletedUser27575
  • רצף ניקיון נוכחי: 2502 ימים
  • חבר ותיק

במהלך השנים הפכנו ממכורים לנכים אהבה, אנחנו לא יודעים להרגיש, לכן אישה בשבילנו היא חפץ, כלי שימוש. 
אין שם קשר רגשות רק שימוש.
לכן זה לא משנה, לא עובר הרבה זמן עד השימוש הבא כי אנחנו עושים מין עם עצמנו, דבר שאף אחד אחר לא יכול לספק לנו. 
והדרישות מבת הזוג הופכות להיות קיצוניות יותר ויותר. 
לכן זה קשה יותר ולא פותר שום בעיה. 
דבר שני זה לא שייך לרצון זו מחלה, וצריך תרופה. 
התרופה היא 12 הצעדים. ואת התרופה הזו צריך לקחת כל החיים. 
בהצלחה

תגובה: האם ניתן להפסיק? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108311

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

הקושי לנשואים הוא על פי הנזכר בתלמוד (סוכה נב, ב) אמר רבי יוחנן אבר קטן יש לו לאדם מרעיבו שבע משביעו רעב.
ולגבי מה שאמרתם שיש רצון להפסיק ובכל זאת אתם לא מצליחים, זו תופעה מוכרת לכולנו.
ובכל אופן כאן באתר אתה תמצא את הדרך לצאת לחופשי באמת ולהשאר נקי מעל הטבע!!
המון הצלחה.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: האם ניתן להפסיק? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108317

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

שלום, אני גם רווק,
בהתחלה גם אני נברתי בשאלה הזאת, בטח להם יש פורקן....
אם הזמן הבנתי שזה שונה מאדם לאדם, 
ובעיקר הבנתי שהשאלה הזאת לא רלונטית לי... כאילו אם לנשואים יותר קל, אז אני ימשיך עד החתונה????
ממש לא

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: האם ניתן להפסיק? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108318

• ינון עמוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 404 ימים
  • דירוג זהב

אענה בקצרה ומנקודת המבט האישית שלי וניסיוני האישי בלבד
זה שיש לך למי ללכת לא אומר שלא תרצה ללכת למקומות אחרים. אני הגעתי לתוכנית רווק. חתונה  לא פתרה את הבעיה אצלי, אני ממשיך להיות חסר אונים.
גם כוח רצון לא פתר לי את הבעיה. ולראיה- לכאורה  היה בי רצון להפסיק במשך שנים והמשכתי להשתמש. אנחנו יודעים על סמך ניסיונם של אחרים כאן והקבוצה הטלפונית וקבוצות החיות שיש תוכנית שעובדת. כשהסתמכתי על כוח הרצון שלי וניסיתי למצוא היגיון בהכל - חזרתי להשתמש

כלום זה לא סתם

תגובה: האם ניתן להפסיק? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108319

שלום לך יוסי 91 היקר.
אענה ואבהיר פה כמה נקודות ברשותך.
לגבי השאלה שנשאלה בתחילת השרשור, אעיד על עצמי. כשהגעתי לכאן הייתה לי מטרה מאוד פשוטה, להגיע למצב שאני מחזיר את השפיות לחיי. מבחינתי זה היה להגיע למצב נורמלי, שבו מאוננים רק פעם אחת ביום לכל היותר שעה. (ככה חשבתי באותה התקופה, שזה הנורמלי..).
אם מישהו היה אומר לי באותו זמן שאני אהיה נקי לחלוטין מפורנו ומאוננות 3 ימים הייתי צוחק בזלזול.
פתאום הצלחתי להגיע למצב כזה, הייתי בהלם, הייתי בטוח שה' נקם בי, שהוא הרס לי את היכולת להתרבות ולהביא ילדים לעולם.
לאט לאט אחרי שדיברתי עם חברים ותיקים הבנתי שיש דבר כזה שאפשר להיות נקיים מתאווה, אפשר לא לחיות שם, ולא למות!.
יש לי אישית חברים רווקים שהיו פעם משתמשים מאוד כבדים! והיום הם נקיים למעלה מ300 יום! ויש כאלה שגם נקיים שנים.
זה בהחלט נורמלי ותקין, צריך לזכור שהיום בעידן המדיה, יש הרבה תעמולה פורנוגרפית ובכלל גישה של החפצת נשים. כשחיים במציאות כזאת, לא ניתן באמת להיות נקיים. אבל יש דרך אחרת, דרך נקיה מתאווה.
אני עדיין לומד בצעדים ראשונים כיצד ללכת בה.
אשמח לסייע לך באופן אישי אם תצטרך איזשהו עצה או משהו, פשוט שלח לי הודעה בפרטי ואמח לעזור במה שאוכל.
לגבי הקטע עם הנישואים, כפי שאולי התברר מדברי לעיל, אני אינני נשוי. אבל אשתדל להסביר לך על מה נסוב הויכוח, כשאתה משתמש (מאונן או מקיים יחסי מין) אתה בעצם נותן מקום לתאווה שכל כך ברחת ממנה.
בניגוד למצב שכרווק אתה יכול להמנע לגמרי משימוש, (אני אגב לא יודע מה יותר קשה), אבל זה ויכוח שלא ממש משנה להחלמה שלך. תתמקד במה שטוב לך ולא במה שקשה לאחרים.
בכל אופן-
צריך לדעת היטב היטב כיצד לעשות הבדל בין אהבה לתאווה, לי אישית מעולם לא היה הבדל לפני שהגעתי לתוכנית. כשאתה מקיים יחסים עם אשתך, אתה יכול לעשות את אותו אקט בדיוק, ופעם אחת לפעול על תאווה ופעם אחרת על אהבה. אני מעדיף שלא להרחיב כרגע פה בפורום יותר בנושא.
אם תרצה או שתפנה אלי בפרטי, או שתשאל חברים ותיקים, אני בטוח שהם ישמחו לסייע לך במה שתוכל.
אוהבים אותך, שיהיה לך בהצלחה בהמשך המסע שלך!

אוהב ה'

תגובה: האם ניתן להפסיק? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108326

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה על כל השיתופים, עזרתם לי מאוד, כנראה שאני אתחיל את תוכנית 12 הצעדים בזכותכם למרות כל הפחדים שלי..

תגובה: האם ניתן להפסיק? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108346

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

שמע אחי, 

העיקר בעיני, זה לא להיות סטטי,
נסה הכל, גם אם נכשלת אלפי פעמים אחרי שהצטרפת אלינו,
אל תתיאש, תמשיך ותמשיך ותמשיך,
ולהיות כל הזמן בתזוזה להחלמה, 

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: האם ניתן להפסיק? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108358

• wannaStop
  • דירוג כסף
אוהב השם כתב on 06 אוק' 2017 13:21:
שלום לך יוסי 91 היקר.
אענה ואבהיר פה כמה נקודות ברשותך.
לגבי השאלה שנשאלה בתחילת השרשור, אעיד על עצמי. כשהגעתי לכאן הייתה לי מטרה מאוד פשוטה, להגיע למצב שאני מחזיר את השפיות לחיי. מבחינתי זה היה להגיע למצב נורמלי, שבו מאוננים רק פעם אחת ביום לכל היותר שעה. (ככה חשבתי באותה התקופה, שזה הנורמלי..).
אם מישהו היה אומר לי באותו זמן שאני אהיה נקי לחלוטין מפורנו ומאוננות 3 ימים הייתי צוחק בזלזול.
פתאום הצלחתי להגיע למצב כזה, הייתי בהלם, הייתי בטוח שה' נקם בי, שהוא הרס לי את היכולת להתרבות ולהביא ילדים לעולם.
לאט לאט אחרי שדיברתי עם חברים ותיקים הבנתי שיש דבר כזה שאפשר להיות נקיים מתאווה, אפשר לא לחיות שם, ולא למות!.
יש לי אישית חברים רווקים שהיו פעם משתמשים מאוד כבדים! והיום הם נקיים למעלה מ300 יום! ויש כאלה שגם נקיים שנים.
זה בהחלט נורמלי ותקין, צריך לזכור שהיום בעידן המדיה, יש הרבה תעמולה פורנוגרפית ובכלל גישה של החפצת נשים. כשחיים במציאות כזאת, לא ניתן באמת להיות נקיים. אבל יש דרך אחרת, דרך נקיה מתאווה.
אני עדיין לומד בצעדים ראשונים כיצד ללכת בה.
אשמח לסייע לך באופן אישי אם תצטרך איזשהו עצה או משהו, פשוט שלח לי הודעה בפרטי ואמח לעזור במה שאוכל.
לגבי הקטע עם הנישואים, כפי שאולי התברר מדברי לעיל, אני אינני נשוי. אבל אשתדל להסביר לך על מה נסוב הויכוח, כשאתה משתמש (מאונן או מקיים יחסי מין) אתה בעצם נותן מקום לתאווה שכל כך ברחת ממנה.
בניגוד למצב שכרווק אתה יכול להמנע לגמרי משימוש, (אני אגב לא יודע מה יותר קשה), אבל זה ויכוח שלא ממש משנה להחלמה שלך. תתמקד במה שטוב לך ולא במה שקשה לאחרים.
בכל אופן-
צריך לדעת היטב היטב כיצד לעשות הבדל בין אהבה לתאווה, לי אישית מעולם לא היה הבדל לפני שהגעתי לתוכנית. כשאתה מקיים יחסים עם אשתך, אתה יכול לעשות את אותו אקט בדיוק, ופעם אחת לפעול על תאווה ופעם אחרת על אהבה. אני מעדיף שלא להרחיב כרגע פה בפורום יותר בנושא.
אם תרצה או שתפנה אלי בפרטי, או שתשאל חברים ותיקים, אני בטוח שהם ישמחו לסייע לך במה שתוכל.
אוהבים אותך, שיהיה לך בהצלחה בהמשך המסע שלך!

אוהב ה'

וואו. האמירה שלך שאחרי 3 ימים הרגשת ריק.. זה כ"כ נכון. זה אחד הדברים שממש מקשים על ההחלמה הזו.
התחלתי להיכנס למסלול כאן (לא לצעדים אלא להתחיל ללמוד על זה וכו') והצלחתי לשמור 4 ימים בפעם הראשונה (מאז כל הרצפים שלי הם גג יום אחד לצערי) ואחרי הימים ההם הייתה לי תחושה של ריקנות כזו..

(פריקה בעיקר.. סליחה)
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.69 שניות

Are you sure?

כן