ברוכים הבאים, אורח

יבש בנפש יבש ברוח ..
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יבש בנפש יבש ברוח .. 1730 צפיות

יבש בנפש יבש ברוח .. לפני 6 שנים, 7 חודשים #107989

• אייכה
  • חבר חדש

יש איזו אימרה שאומרת שהמרחק הכי גדול הוא בין השכל לרגש.. אצלי המצב קצת יותר גרוע.. נתק מוחלט וטואלי... אני יודע שזה מזיק לי והורס אותי מכל בחינה שהיא אבל לא מצליח אפילו להגיע לרצון להפסיק מהמקום הנפשי (חוץ מהדקות שאחרי הנפילה..) היו לי כמה תקופות של הפסקה, ואפילו התעלויות רוחניות לתקופות של כמה חודשים אבל תמיד היא חיכתה שם מעבר לפינה מחכה לרגע הנכון לתקוף.. הפעם זה היה על רקע מצב כלכלי ועוד כמה פרובלמות.. ואז.. באמצע לילה חשוך בימי "הרחמים והסליחות"... היא תקפה כמו שרק היא יודעת.. ומאז אני שוב תקוע על אותם אתרים ואותם הרגלים ארורים.. הבעיה הגדולה היא שאין בי טיפת אנרגיה להתחיל מחדש.. יש למישהו דלקן או משו דומה? ברצינות.. רעיון למשהו שיתניע את הנפש שיביא אותה שוב למקום של הרצון של הטוב.

אותו זקן וכסיל, שולח בי חיצים אני הולך וכושל, הוא הולך ומעצים... השמחה נסתלקה ממני, גם אם לא הדעת...

תגובה: יבש בנפש יבש ברוח .. לפני 6 שנים, 7 חודשים #107992

• Moshesa
  • חבר חדש
מבין אותך לגמרי אחי היקר
תאמת שאין לי מילות חיזוק אלא להגיד לך שאתה לא לבד.גם אני לא מסוגל להרים את עצמי מהקרשים."תהיה חזק" הכי קל להגיד אבל שתינו יודעים שזה לא עוזר בכלום.אז תזכור שאתה לא לבד גמר חתימה טובה בעזרת השם.

תגובה: יבש בנפש יבש ברוח .. לפני 6 שנים, 7 חודשים #107993

כל כך מוכר וכל כך כואב, אתה מזכיר לי איך אני הייתי נראה לפני שנה וחצי, בדיוק במילים האלו דיברתי, לא הייתה לי טיפת תקווה וכוח, וביום אחד, בי"ח אדר תשע"ו מצאתי את האתר הזה, ומאז חיי השתנו, ניצלו, התהפכו, נהיו מלאי תוכן ומשמעות, הפכתי לאט לאט לאיש שמח, (יש לי ימים קשים, אל תדאג) ו...
לא יודע מה עוד לומר, אני בדיוק היום ביום מחובר ואני לא יודע איך להכיל את רוב הטובה שה' ברחמיו משפיע עלי,

איך זה קרה? מצאתי את התכנית, הגעתי לקבוצות, לקחתי ספונסר והתחלתי לעבוד צעדים, לא היה קל, עדיין לפעמים אני יורק דם, נפלתי פעמיים באמצע הדרך, אבל אני נקי היום, אני חווה ניצחון גובר והולך על התאווה, על פגמי האופי שלי...

אחשלי, חבל לסבול, חבל על כל יום שאתה מתבוסס בג'ורה ובקושי מעיז להוציא את האף כי אין לך כוח ליפול לשם שוב, אם אתה סובל מהתאווה תצטרף אלינו ויהיה לך רק טוב.

הבעיה היא לא הייאוש מלהפסיק ספציפית אלא משו עמוק לפני 6 שנים, 7 חודשים #107999

• אייכה
  • חבר חדש

יותר.. עצם הרצון והאמביציה פשוט לזוזזזז ולעשות משו עם עצמך למען השם (במובן העממי של הביטוי..) מין קהות חושים כללית שמשפיעה ממש פיזית על כל חלק בגוף... 

:pinch: אזהרה: ספוילר!
נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 7 חודשים על ידי אייכה. סיבה: הספוילר נלחץ לי בטעות

תגובה: הבעיה היא לא הייאוש מלהפסיק ספציפית אלא משו עמוק לפני 6 שנים, 7 חודשים #108003

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

יש לי דלקן ידידי 
כן מה זה דלקן דלק בחינם 
אבל אל תשכח שאם לא תגיע לתחנה אף דלקן לא יעזור 
אז אנחנו פה כאן בשבילך 
המייל שלי הוא needfriendelul@gmail.com
אשמח לדבר לשתף ולהשתתף
הכל בחינם ממש בלי אותיות קטנות
רק אל תשכח להגיע לתחנה (לשלוח מייל)

תגובה: הבעיה היא לא הייאוש מלהפסיק ספציפית אלא משו עמוק לפני 6 שנים, 7 חודשים #108011

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזדהה עם התחושות שלך,
מה הדלק שלך אני לא יכול להגיד,
אבל הדלק שלי, זה שוב פגישה עם חבר אחד על אחד, שוב קבוצה, יש ימים קשים אטרף, אבל עוד שיחה עם הספונסר, עוד קצת עבודת צעדים ומתקדמים בהחלמה,
האם זה קשה?
זה תהליך, טלפון אחד לקו החם והשאר יבוא,
אשמח לעזור לך להגיע לקבוצות ואולי אהיה שליח טוב,
חבר אוהב.
ב

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יבש בנפש יבש ברוח .. לפני 6 שנים, 7 חודשים #108012

• DeletedUser27575
  • רצף ניקיון נוכחי: 2502 ימים
  • חבר ותיק

היי לך חבר יקר, 
זה בהחלט מצב שבו גם אני הייתי.
הריקנות מלאה כל חלקה טובה והשאירה אותי במדבר הצחיח של הבדידות. וכמו שגם אתה אמרת היאוש היה נחלתי חוץ מרגעי הצער של אחרי שימוש. 
כן בשמור עינייך קיבלתי תקווה, לא עוד חוסר עשיה, לא עוד יאוש ועצבות, כאן מצאתי את החברותא שמזדהה עם הצער שלי ומוכן, אולי בפעם הראשונה בחיי, להיות כאן בשבילי, וגם בשבילו. ללא תשלום ללא בקשה בכל שעה. 

אז, אני מזמין אותך להתחיל ללכת  בצעדים אל חוויה עמוקה של רוחניות וגילוי. 
אשמח להיות לצידך בכל רגע, כי אני צריך אותך. 
אוהבים. 
Hashenhav@gmail.com

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 7 חודשים על ידי DeletedUser27575.

תגובה: יבש בנפש יבש ברוח .. לפני 6 שנים, 7 חודשים #108018

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

כל חבר חדש שמצטרף אלינו זה פשוט חוויה
זה כמו האנשים העומדים על ההריסות של רעידת אדמה ושמחים על כל אצבע שמציצה מבין ההריסות.
כמה מרגש לראות את אותם אנשים מיואשים כאשר האור זורח על פניהם לאחר תקופה של שיתופים והחלמה.
יתן ה' ותזכה אף אתה אל האושר.
קח לך איזה דלקן שאתה בורח ממבחר הדלקים שבאתר

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: יבש בנפש יבש ברוח .. לפני 6 שנים, 7 חודשים #108062

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום אייכה
כ"כ מזדהה עם התחושה הזאת "די אין לי כבר כח להילחם - תן לי ליפול וליפול ו......"
אז קודם כל, הפניה בפורום לעזרה היא חשובה מאוד, (זה כבר מראה על הקצת אנרגיות שכן נשארו בך), אך היא לא מספיק חשובה.
תמשיך להיות פה, תעשה את כל מה שהחברים שנמצאים כאן מציעים לך.
והאושר שביציאה לך אל החופש תגיע ג"כ אליך.
אם בא לך אז צור קשר בפרטי (אולי הדלק שלי מתאים בשבילך?) aw86625@gmail.com

אוהבים אותך מאוד

תגובה: יבש בנפש יבש ברוח .. לפני 6 שנים, 7 חודשים #108116

• מיכאלמ
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • חבר חדש

שלום.
אני חבר חדש באתר.
הגעתי ליאוש מוחלט מעצמי,אני מרגיש שאני חצוי לשניים.יש את האני הטוב שאני צדיק ולומד ויודע מה טוב בחיים.ויש את האני הרע שחוטא ונופל כל פעם שאני מגיע הביתה.האני הרע כל הזמן מעקצץ ודוקר את האני הטוב.הפיתרון היחיד שמצאתי הוא שמור עיניך.אני חייב עזרה.הבעיה היא שאני חייל. ואין לי המון זמן לטפל בבעיה.אבל כל פעם שאני יוצא הביתה היא פורצת מחדש.מה עושים?

תגובה: יבש בנפש יבש ברוח .. לפני 6 שנים, 6 חודשים #108127

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.
שלום לך מיכאל החבר החדש.
ראשית כל מגיע לך אשכול חדש משלך ואתה מוזמן לפתוח אותו.
ועכשיו ניגש ישר לענין
עצם זה להגעת ליאוש מוחלט זו היא כבר המדרגה הראשונה שלך בדרך אל ההחלמה.
כניסתך לכאן זו היא כבר המדרגה השניה
והנה הנה אתה צועד בדרך הנכונה
הידד הידד.
אלפי בני אדם כמוך התחילו ממש בצעדים האלו שאתה כבר עשית והיום הם בהחלמה מלאה כמה שנים רבות.
כל מה שנותר לנו הוא לגלות לך מה הן שאר המדרגות העומדות לפניך כדי להגיע אל האושר המלא ושלוות הנפש מכל תאווה.
יש כאן כמה חיילים שתוכל להתייעץ איתם איך הם עוברים את זה.
כן יש החלמה גם אצל חיילים, וזה לא מובן מאליו, אלקים אוהב כל אחד ומסייע לו באשר הוא שם.
לסיכום.
כאן תמצא תקוה! כאן תמצא את האושר!
ותגלה שהזמן הדרוש לך בשביל ההחלמה לוקח הרבה פחות מהזמן שהתבזבז על התאווה, באחריות.
ולגבי מה שכתבת שבכל פעם שאתה יוצא הביתה היא פורצת מחדש, יש לנו כלים איך להתמודד עם כל התפרצות של תאווה.
כנס למדריך שבאתר ותעבור עליו, תלמד את הכלים לשחרור מתאווה, קח לך מה שמתאים לך, וה' יהיה איתך.
והחשוב מכל הוא שמתשיך ותשאר איתנו, תשתף מה עובר עליך ואני נבשר לך אלו דברים עזרו לנו, וביחד נגיע אל האושר
מאחלים לך המון החלמה
אוהבים אותך מאוד
אריה
     "וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: יבש בנפש יבש ברוח .. לפני 6 שנים, 6 חודשים #108145

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני יקצר, אם אתה מרגיש שאתה שייך איתנו, יש קבוצות בשישי ובמוצ"ש, המון חיילים לוקחים את הזמן הקצר ומגיעים לקבוצות אז, כי הם יודעים שזה החיים שלנו, אם לא זה נמות,
תתחבר איתנו, המקום הזה מציל חיים, ורק ביחד זה עובד,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יבש בנפש יבש ברוח .. לפני 6 שנים, 6 חודשים #108155

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום מיכאל
הצעד הראשון שלנו היא להגיע לייאוש מוחלט לטפל בבעיית התאווה לבדנו
הצעד השני היא לפנות לעזרה.
רק להגיד לך שאוהבים אותך מאוד, הגעת למקום הנכון, אני אישית מכיר כמה חיילים שנמצאים בתכנית, סביר שהם הם יוכלו לעזור לך
אתה יכול ליצור קשר בפרטי aw86625@gmail.com

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן