ברוכים הבאים, אורח

איך עובדת ההתמכרות הזו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך עובדת ההתמכרות הזו 1794 צפיות

איך עובדת ההתמכרות הזו לפני 6 שנים, 9 חודשים #106054

• מל
  • חבר חדש

שנים רבות הייתי נקי, פתאום זה חזר. אני יודע שאני הולך ליפול ובכל זאת מכניס את עצמי לנסיון שאני לא עומד בו. חוסם ומוצא דרך לעקוף, פעם מימין פעם משמאל. כמו באלכוהוליסט, או מעשן, שאחרי שנים פתאום לקח איזה כוסית קטנה וכו' כמה שזה עצוב. אני יודע לקום בכל פעם שאני נופל, אני מכיר טוב את כל העצות של ההתחזקויות וכו', ובכל זאת...

כל כך הייתי רוצה לעזוב את המחשב וזהו, לחזור לימי קדם. אבל הכלי הזה משמש לכל כך הרבה טוב. אני כותב ספרים שבאמת עוזרים להרבה אנשים. אני מרגיש אחריות להמשיך לכתוב. חשבתי שאני יעמוד בפיתוי, כל כך כואב לי למצוא את עצמי בצד הזה של הנהר...

אז מה עושים? להתנתק אפשר, רק לחסום את כל האפשרויות...

אולי למישהו יש רעיון אחר? אשמח לשמוע.

אוהב אותכם, אחי ורעי,
אין לי ספק שהטוב ינצח, השאלה איפה אני יהיה כשזה יקרה (בקרוב אמן)

תגובה: איך עובדת ההתמכרות הזו לפני 6 שנים, 9 חודשים #106056

• bnrui
  • חבר חדש

שלום לך אחי
חושבני שהדרך היחידה לא ליפול שוב - להתנתק
יש בך יצר חזר מאוד (יותר חזק ממך) הוא מאש אתה בשר ודם, הוא מלאך אתה גוף ותולעה
הדרך שהוא מצליח להפיל אותך זה הסקרנות (כאילו אתה אומר לעצמך אני אעבור ולא אפול) אבל חז"ל כבר אמרו ההולך בדרך ויודע שיש איסור ויש דרך אחרת ומוסיף רש"י במקום שעוצם עיניו בכל זאת נקרא רשע - למה?כי הכניס את עצמו למקום סכנה

הבנתי שאתה עוסק בעשיה תורנית יתכן מאוד שזה עצמו עצת היצר והרי לאחר זמן משתיק לך את המצפון ראה איזה עשיה יש לי?

אולי רגע לפני שאתה מפסיד את 2 העולמות תעשה לך כלל שאתה לא גולש באינטרנט או בכל דרך אחרת שמצאת לפרוף אלא א"כ יש לידך מישהוא הרי אנו מתביישים לעשות עברה ליד כלב כשהוא מסתכל עלינו וכ"ש שתתביש לעשות את העברה מל חברך (אני מניח שלא מדובר בפרוצים) 

אתה צריך לדעת אחי שהאינטרנט זה אישה לכל דבר - אסור להתיחד איתה - כי תיפול / אסור לחטט בה - כי תיפול /  אסור להסתכן אני רק אראה ואפרוש מיד לפני שאתפס - משום שברגע שתראה תמונה אחת הרי בראת מלאך באותה הדמות שראית והמלאך הרב הזה מתחיל לגרות אותך ואין אתה יכול לו

תגובה: איך עובדת ההתמכרות הזו לפני 6 שנים, 9 חודשים #106075

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם כל ברוכים הבאים לשתי החברים המקסימים שהצטרפו אלינו, לראשון, הגעת למקום מצוין, זה נשמע שהנפילות שלך זה רק פעם ב.... ממליץ להתחבר לפורום ולחלוק, ובעז"ה ניתן לך כוח להתמודד מול התאווה,
ולשני, אוהבים אותך, כל מילה פנינה, אולי ספר לנו אייך הגעת לכאן, וממה אתה סובל.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן