ברוכים הבאים, אורח

תאווה בשבת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תאווה בשבת 1840 צפיות

תאווה בשבת לפני 6 שנים, 10 חודשים #105460

אני אמנם יום אחד נמצא בפורום זה אבל אני מבין את החשיבות בלשתף אחרים ולחלוק איתם את הקורות בחיי. דווקא משום כך יש לי בעיה מכיוון שבשבתות בצהריים, בזמן שהולכים לישון צהריים, יש לי רצון עז לחטוא ואני לא מדבר על ראיית תמונות וכדו' אלא הדימיון מתחיל להיות פורה ולחשוב מחשבות. בדרך כלל, זה נגמר בלא כלום כי אני פשוט עייף מדי מלדמיין אבל אני מפחד שזה יתקוף אותי ולא יהיה לי עם מי לשתף ואפול...

תגובה: תאווה בשבת לפני 6 שנים, 10 חודשים #105468

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
לא יודע מה להגיד לך, כי ניסתי המון שבתות להביא יום נקי ונכשלתי, בקושי קבוצות עזרו לי לעבור שבת נקויה ומפוכחת,
אבל היום אסירות תודה על ידי חיבור לחברים גם בשבת באופן פיזי, וקריאה בספרות בשבת אלוקים עוזר לי לעבור אותם נקי.
בכל מקרה תמשיך איתנו ובעז"ה נתקדם בהחלמה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: תאווה בשבת לפני 6 שנים, 10 חודשים #105469

• בן פורת
  • רצף ניקיון נוכחי: 1435 ימים
  • דירוג כסף

תנסה ליצור קשר עם המערכת, או דרך הקבוצות ולמצוא משיהו שגר באזורך [או שתמצא בתוכנית גוי של שבת :stuck_out_tongue_winking_eye: סתם בשביל המצב רוח]
אבל דבר אחד צריך תמיד לזכור שבלי עזרה של בורא עולם אף אחד לא יוכל לעזור לך, ויתכן שיהיה לך עוד אופציות שלא יהיה לך את מי לשתף, תזכור תמיד שאתה לא לבד ואלוקים אתך, ואותו וודאי שאתה יכול לשתף בכל רגע נתון
אוהבים

תגובה: תאווה בשבת לפני 6 שנים, 10 חודשים #105473

אולי לא הפיתרון האולטימטיבי, אבל תנסה למצוא לעצמך תעסוקה בזמן הזה מחוץ לבית. זה לוותר אולי קצת על השינה, אבל אם תהיה בשיעור/ מפגש עם חברים או דברים בסגנון, שימלאו לך את הזמן במקום התאווה, אולי תחזור יותר עייף ולא יהיה בך כח לחטוא. אני אישית הייתי יותא מהבית עד ששאר האנשים מתעוררים

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: תאווה בשבת לפני 6 שנים, 10 חודשים #105484

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
הי יונתן הקטן .
השבת בצהריים גם אני חוויתי את התאווה ,
בזמן שמשפחה הלכו לנוח בצהריים נישארתי לקרוא בסלון , ואז הרגשתי איך היא מחלחלת אח תוך גופי . כמעט ושיתפתי איתה פעולה , אך מייד דיברתי אם השם יתברך על כמה שאני חלש , ואז יצאתי לסיבוב בחוץ , חסדי ה' נירגענו. 
שבוע טוב ומבורך וחודש טוב 

תגובה: תאווה בשבת לפני 6 שנים, 10 חודשים #105551

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזדהה איתך מאוד. 
דבר ראשון אם תעבוד את התוכנית תוכל להיות נקי גם בשבת וגם בפורים. 
לי עוזר להגיד לאלוקים במילים הכי פשוטות, אין לי כח לבד ואני לא יכול ליצור קשר עם חברים בבקשה תעזור לי. והוא עוזר...
אוהבים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: תאווה בשבת לפני 2 שנים, 11 חודשים #135822

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני גם נזכר איך התאווה תקפה אותי בשבת...
גם בשבת האחרונה היה לי קשה אבל כמו פעם...
התוכנית משפיעה...
צריך לתדלק כל הזמן כדי שלא יגמר באמצע הדרך...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן