ברוכים הבאים, אורח

מי ומהו מר גדליהו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מי ומהו מר גדליהו 1874 צפיות

מי ומהו מר גדליהו לפני 6 שנים, 11 חודשים #103890

• onexoholic.in.a.million
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • חבר חדש
  • עכשיו! כי אח"כ מאוחר מידי

שלום לכולם

כבר הייתי באתר בעבר, ונתתי לו להשתלט עליי יותר מידי, כך שהשימוש שלי באתר גרם לי למחשבות אל מין כל היום, וזה בתורו גרם לגלישה לפורנו ולאוננות.
אחרי תקופה ארוכה שלא הייתי פה החלטתי לחזור לאתר ולעשות בו שימוש (לא שימוש כזה....) בכדי שיעזור לי ולא יזין לי את האובססיה לקשר עם אנשים נחמדים שבטח יבינו אותי כי אנחנו בותה הסירה וכו'

הסיפור שלי בקיצור נמרץ: ילד שגדל בסביבה חילונית, באיזשהו שלב אמא שלי מספקת לי את חומרי הארוטיקה הראשונים בדמות עלונים כדי ש"אלמד" מה שכל מתבגר צריך לדעת, דרך השאלת סרטים מספריית הפורנו של ההורים כשהם לא נמצאים.
חברויות שונות עם נשים, באיזה שלב עם גברים (תקופה קצרה).
באיזה שלב הרוחניות, ומודעות רוחנית גורמים לי להבין באינטואיציה שלמרות כל המחקרים שזה בריא לאונן מידי פעם אצלי זה יצא מפרופורציה, מנסה להפסיק, מרגיש עלוב כשלא מצליח.
נגלגל קדימה היום חוזר בתשובה (לפחות מנסה למרות שבאופן פרדוקסלי התהליך גרם לי להתנתק מהרוחניות והשלווה שהייתי בה), נשוי עם אישה + ילדים, עובד בהייטק מול מחשב מחובר אינטרנט ללא סינון 10 שעות ביום.

מקווה לא להיות באתר יותר מידי, התחלתי את תוכנית 90 הימים שוב למרות שיש סיכוי יותר מסביר שאני יאונן גם היום (כמו כל יום בשבוע האחרון) אבל נראה.
מידי פעם כשבא לי להכנס לראות פורנו אני אכנס קודם לאתר  ונראה מה חדש, מקווה שזה יהיה כמו דלי מים קרים על אש התאווה.
מה שמוזר לי זה שלא משנה אם אני עם אשתי או לא אני תמיד מאונן בסוף.

שיהיה לכולנו בהצלחה

תגובה: מי ומהו מר גדליהו לפני 6 שנים, 11 חודשים #103891

• הלוואי5
  • רצף ניקיון נוכחי: 83 ימים
  • חבר קבוע
שלום לך חבר יקר!!
דבר ראשון אוהבים אותך מאד
שהגעת לפה זה המקום שהציל ומציל אותי ועוד המון אנשים וזה פשוט עובד
אז כדאי לך להשאר פה איתנו לדבוק במטרה ולהגיע רחוק
מה שעזר לי .... זה שלא מספיק להיות בפורום
מומלץ מאד לעלות לקבוצה הטלפונית של סוד הכניעה כל יום בשעה 13:30 בצהריים אתה תמצא שם המון החלמה ושם תוכל לקבל הסבר כי ד ניתן לעלות על דרך כי ע״י הפורום לבד למגיעים לשום מקום
בכל מקרה תשאר אותנו אוהבים אותך מאד מאד

תגובה: מי ומהו מר גדליהו לפני 6 שנים, 11 חודשים #103892

• איש ישראלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה!

הדרך שבה בחסדי ה' הגעתי ל90 יום נקיים בפעם הראשונה בעזרת השיתוף והתמיכה מחברי הפורום. על כל המאבקים הלא נתפסים, הנפילות המזעזעות, ההצלחות, התהיות והתובנות שבדרך:
https://gye.org.il/forum/51-%D7%91%D7%93%D7%A8%D7%9A-%D7%9C-90-%D7%99%D7%95%D7%9D/92642-%D7%90%D7%99%D7%A9-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%91%D7%9E%D7%A1%D7%A2

המסע המתמשך שלי לעבר יום נקי בעזרת ה':
https://gye.org.il/forum/2-%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A1%D7%A2/97919-%D7%9E%D7%A1%D7%A2-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99

תגובה: מי ומהו מר גדליהו לפני 6 שנים, 11 חודשים #103903

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
ברוך הבא

כל הכבוד על הניסיון מחדש. מה שחשוב זה לא להתייאש.

מציע ברגע שרק מתחילה מחשבת תאווה, עוד לבני שזה בוער בך, כבר תיכנס לאתר. תכתוב פוסט או תגובה. גם הקבוצה הטלפונית האנונימית בצהריים מאוד מומלצת.

מה שחשוב זה להשאר איתנו ולהמשיך לשתף

תגובה: מי ומהו מר גדליהו לפני 6 שנים, 11 חודשים #103911

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לך חבר

מהניסיון הקטן שלי אני יכול לעזור לך (אולי) קצת

יש לכולנו את הדרך שבה צעדנו לאורך שנים עם התאווה
וכמובן שזה לא הוביל אותנו לשום מקום

בשמור עיניך אנחנו מבצעים את השינוי מה שלא עשינו בעצם אף פעם
תוכל להיעזר בפורום, בקבוצות הטלפניות ובקבוצות החיות
והעיקר הוא לא להתמודד לבד

אני גם כן בתחילת הדרך (יחסית), אבל לפחות משהו אחד אני יודע, שאני הולך בדרך נכונה

בהצלחה בהמשך ההחלמה ובשיתופים

תגובה: מי ומהו מר גדליהו לפני 6 שנים, 11 חודשים #103916

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר וברוך הבא למועדון... 
כולנו כמוך, בסופו של יום מה שלא יקרה נרצה לאונן...
תכלעס תישאר איתנו ותוכל לעלות על דרך. 
ממליץ גם אני בחום על הקבוצה הטלפונית בצהרים אותי אישית זה העלה על הרכבת של ההחלמה. 
אם יש לך שאלה שיתוף או כל דבר אשמח להיות בקשר במייל -  
weedabest16@gmail.com
אוהבים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: מי ומהו מר גדליהו לפני 6 שנים, 11 חודשים #103941

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא, ובהצלחה, 
בין השורות התלבטתי נורא, האם יש שם שדר שלא חוסר אמון? או שמא חוסר רצון?
אני יוצא מנקודת הנחה שזאת דרכך לבטא את כאב הייאוש, 
אשתף אותך,
באיך אני ראיתי את הדברים בתחילת דרכי, 

הגעתי לאתר, בהתחלה הייתי פה בהתלהבות, אם הזמן ההתלהבות פגה נעלמה, והנפילות חזרו, וחזרו וחזרו,
הרגשתי שכלום לא השתנה... ואולי משהו כ'קליפת השום, אבל אני התרגלתי שצריך לפתור בעיות מהר, וסירבתי להתחיל עבודה שהיא תהליך, אבל ברוך ה' היה לי ברור דבר אחד, אני ימשיך לבקר כאן, לפחות פעמיים בשבוע, בין נפילה לנפילה, לפעמים שנייה אחרי נפילה, לפעמים יום או יומים אחרי נפילות רבות. אבל היה לי ברור שהמקום הזה הוא פתח להחלמה, גם אם אני לא עושה כלום, העדפתי לשמור על הפתח הזה, 
נמשיל את זה, כאילו קיבלתי מרשם לתרופה, וואלה לא בא לי לקחת את התרופה, כי לקחת אותה זה להגביל לי דברים כפיים שלי בחיים, אבל את המרשם, לא זרקתי, כי ידעתי שבתכלס יבוא יום ואני יצטרך תתרופה, אז אולי בחרתי לדחות את הנטילה שלה, אבל היה לי ברור שמתישהו אני אצטרך את המרשם, 
האתר הוא המרשם, גם אם אין לי כוח ואני חסר אמון כרגע, ואפילו לא בא לי בכלל להפסיק אם הדבר הזה.
האתר הוא המרשם, הוא הפתח שלי ליום שבו אני כן יירצה... 
ועדיף לשמור על קשר,,, כי זה יכול לעורר את היום. זה יכול לגרום ליום לבוא.... 
בתוך תוכי תמיד ידעתי שאני רוצה להפסיק, גם בימים שצפיתי בסרטים האלה כי לא האמנתי שאני לא יצליח להחזיק יומים, אז הדלקתי את עצמי לראות, כי מה זה משנה היום או מחר, אבל היה לי ברור שאני רוצה להפסיק, ויבוא יום... וברוך ה' היום הזה הגיע והתחזק, לאט לאט יותר ויותר... עד שהתחלתי לקחת את התרופה. לקח לי זמן לעצור, ולהגיד יאלה, נתחיל לקחת את התרופה, 
תשאר איתנו, גם אם לא בא לך לעבוד, גם אם אתה לא מאמין בכלל שיש סכוי להחזיק שעה... 
אל תזרוק את המירשם... 

בכל מקרה אני מאחל בהצלחה!!! 

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: מי ומהו מר גדליהו לפני 6 שנים, 11 חודשים #103944

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך, 
מאחל לך בצלחה… 
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות