ברוכים הבאים, אורח

אני רוצה להפסיק אבל לא מצליח
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני רוצה להפסיק אבל לא מצליח 1883 צפיות

אני רוצה להפסיק אבל לא מצליח לפני 7 שנים, 1 חודש #101031

• השמן
  • רצף ניקיון נוכחי: 125 ימים
  • חבר חדש

שלום לכולם אני בסך הכול נער [גיל 14] אני רוצה להפסיק מאוד אבל אני כל פעם מחדש נופל אני טובל במקווה מתפלל בוכה להק''בה אבל בכל זאת כל פעם מחדש אני נופל אני לומד בישיבה קטנה במקום מגוריי ישיבה בנונית אבל עם לימוד חזק אף אחד לא יודע שאני נפלתי לזה בין חבריי ומשפחתי אני רוצה להפסיק ולחזור וללמוד בשיא הכוח ולא ליפול אני רוצה לנפץ את טלפון אבל זה קשה מאוד בישיבה שלי כולם צוחקים עלי בגלל שאני שמן ומרביצים לי הורסים לי את הדברים שלי נוגעים לי בהם צוחקים עלי יורדים עלי ואז כשאני חוזר עצוב וכאוב מהלימודים אני ישר מתחיל לראות את זה כי זה כיביכול נותןלי מרגוע                                                                                                                            תודה למנהלי האתר שנותנים כלים להשתחרר מזה ותודה לוד הכניעה שנותן לי את הכלים להשתחרר מזה תודה לך על הכול

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 1 חודש על ידי השמן.

תגובה: אני רוצה להפסיק אבל לא מצליח לפני 7 שנים, 1 חודש #101033

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אח יקר לליבי, מאוד מזדהה עם הסבל שלך,
הייתי מציע לדבר עם רב או אבא, וללכת לטיפול מקצועי, זה לא בושה, בגיל שלך אפשר לעצור את ההידרדרות של התאווה, יש רק דבר אחד שאתה יכול לעשות,
להיות הכי כנה עם רב או אבא והמטפל, זה מביש לדבר על זה , אבל לחיות בשקר יותר קשה,
אוהבים אותך מאוד, ואל תוותר לחיים שלך, מגיע לך חיים טובים ומאושרים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אני רוצה להפסיק אבל לא מצליח לפני 7 שנים, 1 חודש #101039

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

מצטרף לאבי גולן. יש מטפלים שממש מומחים בדברים האלה ויכולים לעזור לך התאווה ובכל שאר ההתמודדויות שלך. 
שיהיה המון בהצלחה!!!

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: אני רוצה להפסיק אבל לא מצליח לפני 7 שנים, 1 חודש #101050

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

שלום לך חבר יקר,

אני מאוד מזדהה עם הדברים של החברים האחרים שכתבו כאן, וכמובן אשמח להמשיך לעזור לך (כפי שכתבתי לך באימייל אתמול).

יחד עם זה, אני לא חושב שכדאי לך להיות כעת בפורום הזה. יש כאן חברים שנמצאים במצב לא פשוט כבר הרבה שנים, וזה לא ישפיע עליך לטובה. אני מציע שתמשיך להיות איתי בקשר באימייל ונראה ביחד מה הדרך הכי טובה לעזור לך.

בהצלחה!

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: אני רוצה להפסיק אבל לא מצליח לפני 7 שנים, 1 חודש #101192

ילד טוב נשמה טובה. דבר ראשון תדע לך שה' אהב אותך. בלי סיבה. למה? כי אתה הבן שלו. 
דבר נוסף הייתי מציע לך שתנסה למצוא לך חבר צנוע ורגוע. והכי חשוב להתרחק ולהישמר לגמרי מכל החברים הללו וגם תנסה בכל הכוח להתגבר לשבור את המכשיר ולהתרחק ממנו, לעולם. אתה בגיל שאתה יכול המון. ולהגיע למקום גדול וחזק בחיים שלך.

תצליח נשמה טובה ומתוקה.

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.74 שניות

Are you sure?

כן