ברוכים הבאים, אורח

שלום לכל הגולשים היקרים! אני חדש בפורום..
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכל הגולשים היקרים! אני חדש בפורום.. 2052 צפיות

שלום לכל הגולשים היקרים! אני חדש בפורום.. לפני 11 שנים, 11 חודשים #9881

• by1
  • חבר חדש
שלום לכולם.
הייתי רוצה קצת לספר על עצמי, אבל קודם כל רציתי להגיד שלא סתם כתבתי 'גולשים יקרים', אני מאמין ובטוח שכל מי שנמצא כאן - כמוני, סובל מבעייה מסויימת, אבל עצם זה שהוא מעלה את הבעייה ואיכפת לו ממנה והוא מודע בכלל לזה שבמעשיו יש בעייה, בין הלכתית ובין אחרת אז כבר מצבו טוב..
אז בקצרה..(נשתדל לפחות..) אני בן 22+, לא נשוי, בחור דתי מבית. למדתי בישיבה תיכונית, לאחר מכן המשכתי לישיבה גבוהה מוכרת ורצינית, בשלב מסויים גם התגייסתי ולאחר מכן חזרתי שוב לישיבה.
סך הכל הכל רגיל - כמו הרבה מאוד בחורים בגילי.
אלא שכל התקופה הזאת - מאז שהתחלתי ללמוד בישיבה הגבוהה והלאה לוותה בנפילות חוזרות וקשות בחטא הברית.
במקום לרדת לבית המדרש וללמוד, הייתי נשאר במיטה וחוטא, נכנס לדיכאון ועצבות גדולים ואיך שהוא מנסה לנחם את עצמי, וכך זה קורה שוב ושוב. חשבתי לעצמי שאולי אני לא מספיק 'עסוק' בישיבה(והייתי שם לא מעט זמן..) - בין מרצון ובין שלא מרצון, והבטלה- מביאה לידי חטא, ולכן החלטתי להתגייס. בצבא ודאי אני יהיה עסוק הרבה יותר. וזה מה שעשיתי. אלא שגם בצבא - בתקופת הטירונות עסוקים יותר אבל ביציאות הביתה ואח"כ בשיגרה המבצעית הייתי מוצא את עצמי נופל שוב ושוב. חשוב לי לציין שגם בעניין האינטרנט, הנפילות התחזקו בדירוג. בהתחלה לא הייתי מרשה לעצמי בשום אופן לצפות בתוכן פורנוגרפי, אלא רק בתמונות או סרטונים לא כ"כ צנועים(שגם הם מספיקים), אלא שכך היא דרכו של היצר, היום אומר לך עשה כך ומחר אומר לך עשה כך - ואני מוצא את עצמי גולש בתוכן פורנוגרפי לחלוטין- בין מהטלפון הסלולרי ובין מהמחשב וכו'. כמובן שבין כל נפילה יש לפעמים גם אוויר ומצליחים לפעמים להוציא את הראש מחוץ למים - אלא שזה תמיד לתקופה קצרה ולאחר מכן שוב נפילה.
ואז אני מוצא את עצמי מגיע גם לדברים חמורים יותר..על להסתכל על נשים ברחוב\אוטובוס\רכבת כבר לא צריך לספר.. אבל פתאום אני - הבחור הצדיק והביישן (ככה כולם חושבים..) הולך לחופי ים מעורבים - על מנת לראות נשים בפריצות, ולא צריך לספר מה זה גורם לבחור ישיבה שלעולם לא היה רגיל לדברים כאלה.
אני יודע שהסיפור הוא 'פשוט' יחסית, קראתי תוכן שאנשים העלו פה לאתר ואני מבין שיש אנשים שהגיעו יותר רחוק ממני, אבל לא זה העניין. גם אני מנסה לנחם את עצמי שאני יתגבר,  ושבעז"ה כשאחליט להתחתן הדבר ייקל ויעזור בהתמודדות.
אבל לאחר שקראתי פה סיפורים של אנשים - הורים למס' ילדים שיש להם כבר אישה וכו' - שהם דוקא התדרדרו עוד יותר, והתחילו לבגוד וללכת לכל מיני חטאים ה' ישמור, אני שואל את עצמי: האם יש סיכוי בכלל שזה ייגמר מתי שהוא? חטא שמלווה אותי אולי כבר 8 שנים ייעצר בבת אחת כשאני אהיה עם בת זוג? האם בכלל מותר לי לגשת לחתונה כשאני מסתכל על אשתי בתור אחת שאמורה לספק לי את צרכיי המיניים? האם שם האישה מתחילה ונגמרת? אין בניין בית? ערכים? קצת שקט מהיצר הבוער?  האם נזכה פעם ללמוד תורה מתוך טהרה אמיתית? או שהראש אף פעם לא יתנקה..? הוא הכניס וצרב המון המון חומר..שלא תבינו..גם תוך כתיבת שורות אלה הוא בוער בפנים..מציק..משגע..לא נותן מנוחה לרגע..אז יגידו לי שכנראה זה התיקון שלי בעולם..זה עוזר לי להתמודד?? אני מכיר את כל מה שכתוב ואת כל השיעורים כבר שמעתי.. בינתיים היצר עוד עובד, לפעמים הוא מרשה לעצמו גם הפסקה קצרה..אבל תמיד תמיד הוא חוזר..
אשמח לשמוע מכם.
תודה רבה!!

בעניין: שלום לכל הגולשים היקרים! אני חדש בפורום.. לפני 11 שנים, 11 חודשים #9897

ברוך הבא לפורום!
אני מאחל לך שתמצא את הפתרון, ושתגיע לנישואין בשל לחיי נישואין בריאים.

בעניין: שלום לכל הגולשים היקרים! אני חדש בפורום.. לפני 11 שנים, 11 חודשים #9905

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ברוך הבא,

כמו שאתה כותב, כולנו באותה סירה, ונשמח מאוד שתצטרף אלינו בדרך להחלמה.

בנתיים ברשותך שלוש נקודות קטנות:

א. יש דרך החוצה. הדרך לא קלה אבל היא אפשרית ויעידו על כך אלו שנמצאים כאן והולכים בדרך הזאת.

ב. החתונה לא מצילה אף אחד. מי שמכור - החתונה לא עוזרת לו אלא בעיקר מחמירה את המצב.

ג. מה שאתה מתאר נקרא "סבילות". הוי אומר שאנחנו מתרגלים לכמות ואיכות הסם שאנחנו צורכים (פורנו במקרה שלנו) ולכן צריכים כל הזמן יותר ויותר כדי לשחזר את ההרגשה הראשונית.

בהצלחה חבר!
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: שלום לכל הגולשים היקרים! אני חדש בפורום.. לפני 11 שנים, 11 חודשים #9915

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא חבר יקר, המסלול שלך זהה כמעט לחלוטין למסלול, למעט העובדה שאני בן 26, נשוי+1 ושנשארתי בתחום האינטרנט.
אני מקווה בכל ליבי שתמצא כאן את מבוקשך.
אם אתה מעוניין, אשמח לדבר אתך 'בפרטי' (יש כזו אפשרות כאן בפורום) או 'במייל', בתור אברך בישיבת הסדר נראה לי שיש לנו הרבה מהמשותף גם במרחב הזה.
בינתיים אני רוצה לשאול רק על נקודה אחת קטנה:
בתור מישהו שלומד בישיבה, איך הקשר שלך לקב"ה מושפע מהנפילות החוזרות האלה?

בוקר טוב ונקי
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: שלום לכל הגולשים היקרים! אני חדש בפורום.. לפני 11 שנים, 11 חודשים #10029

• by1
  • חבר חדש
שלום נתן.
בקשר לשאלתך על ההשפעה לקשר עם הקב"ה..
החיים שלי ממשיכים כמו שתמיד הייתי וכך גדלתי..כלפי חוץ אנשים (גם הקרובים ביותר..) לא שמו לב לאיזשהו שינוי שקרה לי. לפחות אף אחד לא העלה את זה בפניי.
אבל מהצד האישי..אני תמיד משתדל לא לקשר בין הנפילה לשאר הדברים. יש מן הרגשה אחרי החטא שהקב"ה לא מעוניין לשמוע אותך ולא רוצה במעשיך. אבל כתוב:"רשעים מלאים חרטה"..אומנם אני לא רושם על עצמי רשע..כי בכל זאת תמיד המגמה שלי היא לחזור בתשובה..גם אם אני ממש עכשיו בדרך לחטוא..אבל בכל מקרה תמיד אני יודע שגם אם המעשה שעשיתי הוא רע ונורא..זה לא אומר שבגלל זה אני לא אומר ק"ש על המיטה למשל..וכו' וכו'..(למרות שלפעמים ממש קשה לי לחשוב איך גם חוטאים וגם אומרים ק"ש עם אותה היד..שיא הקדושה ושיא הטומאה..)
אני יודע גם שבישיבה יכול ליהיות לי יותר קל מאשר כשאני בבית..(וזה מסתמך על עובדות..) אבל גם בישיבה יש נפילות עם הפלאפון וכו' ודוקא שם אתה מרגיש שאין מקום לברוח וחייב לפתור את הבעייה.. זה ממש על קצה המזלג..אבל באמת אשמח לשוחח איתך (למרות שאני עוד לא כ"כ מכיר את כל האפשרויות פה באתר..אולי תכתוב לי מתי אתה רוצה שניהיה שנינו מחוברים או אפשרות אחרת שנראית לך..) תודה נתן.

בעניין: שלום לכל הגולשים היקרים! אני חדש בפורום.. לפני 11 שנים, 11 חודשים #10062

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלחתי לך את המייל שלי בפרטי (הכפתור שכתוב עליו MY MESSAGES), אשמח לפרט במייל כמה נקודות שנראות לי קריטיות בתחילת ההתמודדות...
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: שלום לכל הגולשים היקרים! אני חדש בפורום.. לפני 11 שנים, 11 חודשים #10065

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 289 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום לך אחי היקר
כשאני קורא את הסיפור שלך אני ממש רואה את עצמי!
גדלתי בבית דתי מסורתי, בינתיים גם אנוכי רווק.. גם אני למדתי בישיבה טובה כמה שנים לא מועטות, גם אני הלכתי שבי אחרי התאווה במשך שנים, ואף יותר ממך (אני בן 28..) גם אני נאכלתי מבפנים שאין מנוס לתאווה, יש אופציה או להמשיך בנפילות האין סופיות, או להתחתן ואז אולי יהיה קצת מרגוע לכל הסבל הנורא הזה!!
לפני כשלשה חודשים זכיתי להכיר את האתר, ומאז צורת ההסתכלות שלי על כל התמודדות השתנתה פלאים
אני יכול לומר שב"ה אני כבר 15 ימים נקי מכל מה שקשור לתאווה!! בעיני זה לא יאומן, אבל זה פשוט קורה!!

גם אני הקטן ממליץ לך להצטרף לתהליך ההחלמה ואין לי ספק שעוד בימי רווקותך תראה ימים טובים ושפויים!
ברוך בואך 
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן