ברוכים הבאים, אורח

פעם ראשונה בפורום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: פעם ראשונה בפורום 5431 צפיות

פעם ראשונה בפורום לפני 11 שנים, 10 חודשים #9729

• avrahamo
  • חבר חדש
  • אי יהבת לי ליבך ועינך אנא ידע דאת לי
שלום וברכה לכולם,
זאת היא פעם ראשונה בחיי שאני רושם משהו בפורום כלשהוא... מגיע לי איחולים  :D
רקע קצר - נשוי ואב ל 2ילדים מקסימים עם אשה מדהימה - דת"ל.
הגעתי לאתר דרך "הידברות".... אני אחד מיני רבים שמתמודדים בעוז על שמירת בריתם.
במשך תקופה של שנה וחצי!!! הצלחתי לשמור את בריתי אבל לא את עיניי...
לפני כמה חודשים חזרו הנפילות ומשם זה און אנד אוף...
כרגע אני מחזיק כבר 222 יום ללא הוצאת זרע לבטלה ( מלאה...), ומדוע אני רושם מלאה ...
יש תקופות שבהן אני מאונן אולם אני עוצר לפני הגמירה (ויוצא פחות מטיפה של נוזל שהוא כנראה הזרע...) מישהו יכול להגיד לי האם מדובר על שפיכה של זרע במלוא מובן המילה ???(חטא וכו..)
מלבד זאת קשה לי מאוד מאוד מאוד לשמור את עיני ( אני עובד בחברת הייטק בתל אביב...)

אני אוהב את בורא עולם ורוצה שהוא יהיה גאה בי ויראה בי כאחד מחיליו הנאמנים אך תאוות הזימה גדולה מאוד מאוד...
כרגע אני כבר 8 ימים ללא נגיעה באבר כלל... מקווה ומאמין שהאתר הזה ייתן לי דחיפה משמעותית בנושא.
המון הצלחה לכולם
נ.ב אשמח אם מישהו יענה לשאלתי בנוגע לאונוות ללא גמירה

בעניין: פעם ראשונה בפורום לפני 11 שנים, 10 חודשים #9731

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
אח יקר עד שיענו לך פה החברים היותר מנוסים
הכתוב לך תובנה אחת שפה הבנתי זה לא משנה באיזה צורה אתה פועל על התאווה הזאתי ואני לא נכנס למה יותר חמור או קל
מה שחשוב זה לדעת עד כמה אתה מנסה ורוצה להישמר ולמרות זאת עדין לא מצליח אז זה אומר שיש לך בעיה
אבל ברוך השם הגעתה למקום הנכון ברוך הבא תקרא פה עוד אתה תבין יותר
וכתור התחלה תקרא גם את המדריך : www.gye.org.il/images/stories/downloads/hebrew-handbook.pdf
ותירשם למייל  היומי
בהצלחה אח יקר 

בעניין: פעם ראשונה בפורום לפני 11 שנים, 10 חודשים #9743

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שלום לך אברהם
לפי מה שאתה מספר . שהצלחת לשמור שנה וחצי . זה נראה לי המון בשביל מכור . אני לא הגעתי לבד אפי' ל-10 אחוז מזה.
  אז השאלה האם אתה מכור באמת? 
לגבי השאלה השניה עד כמה שזכור לי . בהלכה אסור לגעת בו סתם . וזה אסור אפי' אם לא יצא ז"ל . ו"אין קישוי אלא לדעת"
  אני מכיר את משחק הזה שיחקתי בו .
מאחל לך בהצלחה .

בעניין: פעם ראשונה בפורום לפני 11 שנים, 10 חודשים #9810

• avrahamo
  • חבר חדש
שיש טלוויזיה בבית קשה מאוד למנוע מעצמך לזפזפ לכל מיני סרטים לא הכי צנועים ומשם היד נמשכת אוטומטית.... כשהאשה כמובן ישנה.
אני משתדל לנחם את עצמי בכך שאני לא מגיע לכדי גמירה אולם הטיפות המועטות שיוצאות כנראה נחשבות בגדר חטא וגם מותירות אותי לחוץ יותר ומתוסכל.
בכל אופן כבר 9 ימים ללא כל מגע.

לשאלתך דובי, כנראה שאני לא מכור עד כדי כך אבל אני מרגיש שאני יכול ליפול לתהום הזה של התמכרות -אוננות ללא הפסקה ( הייתי שם שנים רבות - בערך מגיל 13 עד אחרי צבא שהתחלתי להבין את חומרת החטא)...  אני רוצה לעשות הפסקה מוחלטת בחיי ומהמקום שאני נמצא בו זה מאוד לא קל לי...
כרגע אני משתמש באתר במייל היומי וטבלת ה90 יום...מקווה שבתור התחלה להגמלות מוחלטת זה יספיק.
דרך אגב- חלק מ9 הימים שאני נקי אני מייחס דווקא להתמכרות אחרת קצת פחות מזיקה והיא שידורי היורו 2012... 

בעניין: פעם ראשונה בפורום לפני 11 שנים, 10 חודשים #9855

• סבבה
  • דירוג זהב
avrahamo כתב on 12 יוני 2012 11:38:

דרך אגב- חלק מ9 הימים שאני נקי אני מייחס דווקא להתמכרות אחרת קצת פחות מזיקה והיא שידורי היורו 2012... 

חחח קרעת אותי אחי . .

אתה צריך לשמוח אתה על שאתה שומר כ"כ הרבה ובאמת שזה לא פשוט
מה הקטע אחי להתחיל ולהפסיק לפני שזה יוצא?ת'כלס אבל אני מבין אותך כי גמאני הייתי עושה ככה כל כך הרבה פעמים וחשבתי שככה אני לא מוציא אבל נהנה אבל עבדתי פה על עצמי ולא שמתי לב
אחי בזה שאתה מאונן אתה מראה שאתה באמת לא רוצה להתנתק מזה ואתה ממשיך
אתה צריך לעשות סווו'יצ קטן ולנסות לא לגעת בכלל ואני שמח שדווקא היורו עוזר לך
אז המון הצלחה אחי ואם תרצה להיות בקשר בפרטי אז בשמחה אחי
סבבה
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

בעניין: פעם ראשונה בפורום לפני 11 שנים, 10 חודשים #9861

• avrahamo
  • חבר חדש
אני חושב שיש הנאה עצומה מקישוי האבר שלאנשים מסוימים היא טובה כנראה כמעט כמו השפיכה עצמה...
במיוחד כאשר זה מלווה גם בסרט לא צנוע...

סיפרתי לפני כן על שנה וחצי שהייתי ללא פגם בכלל...בתקופה הזאת (וגם עכשיו) ניהלתי רישום יום-יומי של הימים הכשרים וכל פעם שעלה לי בראש החשק לעשות איזה משהו נזכרתי בהצטברות של הימים הנקיים והיה לי ממש חבל להתחיל את הכול מההתחלה...זה החזיק אותי חזק חזק...עד ש....טסתי מטעם העבודה לחו"ל והמראות שראיתי שם לא עזבו אותי עד שפגמתי.... בגלל גויות..!

סבבה סבבה ... אשמח להתחזק ולחזק כמה שאפשר ...איך אומרים... 81 יום למנייאק 

בעניין: פעם ראשונה בפורום לפני 11 שנים, 10 חודשים #9865

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
חזק ואמץ אברהם. ה' עמך גיבור החיל. רק אל יאוש. עם הצלחת לעבור כל כך הרבה ימים נקיים הרי שאתה הוא הצדיק הגמור. ובקשר לנפילה הרי שלידיעתך אתה כלול בשבע יפול צדיק וקם. העיקר זה לקום. לא להשאר בנפילה. אני יודע מעצמי שכאשר אני נופל אז היצה"ר כבר מצליח לשכנע אותי ש"אם כבר אז כבר" ו"בא להנות מזה קצת לפני שאתה חוזר לעצמך" הבל הבלים. טבול במקווה ותשכח ממה שהיה. תפתח דף חדש
בקשר ל"אוננות בלי גמירה" זה מה שאני עושה הרבה פעמים לצערי הרב ולידיעתך מניסיוני האישי מה שלא יצא בשפשוף יצא בשינה או בשרותים. אל תלך שולל (פעם הבאה תוכל לבדוק את התחתונים כשאתה מתעורר)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: פעם ראשונה בפורום לפני 11 שנים, 10 חודשים #9904

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
חברים,

ברשותכם אבקש מכולם להשתדל לכתוב בצורה שמתאימה לכולם כאן ולא תגרום לחברים אחרים אפשרות של הרגשה בלתי נעימה מסגנון הכתיבה, או גרוע מכך, הרגשה של התגרות מעצם הכתיבה.

המקום פתוח לכולם וזה המקום לכתוב כל מה שיש על הלב, אבל ניתן בקלות לוותר על תיאורים פלסטיים שלא מוסיפים דבר לאף אחד.

תודה לכולם.

זלמן
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: פעם ראשונה בפורום לפני 11 שנים, 10 חודשים #9945

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
מחזק את דברי זלמן גם לי זה היה על הלב

בעניין: פעם ראשונה בפורום לפני 11 שנים, 10 חודשים #9999

• נעם ה'
לאברהם היקר שלום,
אנו קוראים לזה באתר "לפעול על התאווה" כלומר - לעשות מעשים מתוך תאווה. זו הנקודה. אם אתה עושה את הדברים מתוך תאווה הרי הם קשורים להתמכרות וממילא קשה לספור יום כזה כנקי. אם לא נתת בשום מקום בליבך מקום לתאווה - הרי שנשארת באמת נקי.
ההגעה לנקודה זו היא קשה אך היא מלאכתנו ואין אנו רשאים להיבטל ממנה. התרופה היחידה שאנו מכירים כאן הולכת שלב שלב דרך 12 הצעדים המתחילים בהבנה כי אנו לא שולטים בכך ואנו לא מצליחים לעצור את עצמינו לבד ומתוך כך מגיעה הכרה כי אנו מכורים לתאווה.
צר לי אם הדברים פוגעים לך בתחושת הנקיות  הארוכה. אצלי תקופת הנקיות הגדולה נגמרה בנפילה גדולה בגלל חוסר ההבנה של דרכי ההתמודדדות ובמיוחד חוסר ההבנה כי אני נמצא באיבוד שליטה. אני רוצה להציע לך לשכלל את ההתמודדות כדי שלא תתרסק חלילה בדרך.
יכול להיות שדברי אינם מתאימים לך ואינם מקובלים אליך. עשה בהם כרצונך.
בהצלחה!

בעניין: פעם ראשונה בפורום לפני 11 שנים, 10 חודשים #10009

• avrahamo
  • חבר חדש
אני חשבתי שאוכל להימנע מ12 הצעדים וכי הטבלה והחיזוק היומי יספיקו לי
גם נאמר בתקנון הטבלה כי האיסור הינו חיפוש במכוון של אתרים לא צנועים ואוננות...
זה לא מה שאני עושה!
אומנם נכון שאני "נכנע" לתאווה של הרחוב אבל האם מצופה ממני להרמטיות מוחלטת גם בתחום זה ???!
מי יכול לשמור שנה על עיניו באופן מוחלט ? אני אשמח לקבל תגובה מאדם כזה

בעניין: פעם ראשונה בפורום לפני 11 שנים, 10 חודשים #10020

• אדם
  • חבר חדש
קודם כל כדי לראות אם אתה באמת רציני- מה ההימור שלך על הולנד- גרמניה היום?
אני מאחל להולנד ניצחון 3-0 אבל כנראה שזה לא הולך לקרות לצערי..

דבר שני לשאלתך:
מבחינה פזיולוגית זה לא אוננות (מבלי להיכנס לפרטים).
לא יודע מה זה אומר מבחינה הלכתית ולעניות דעתי זה גם לא כ"כ משנה כי עיקר העבודה היא איך מתקדמים אל ה' בשמחה ולא המעשה שנעשה או מה הייתה חומרתו

תהיה חזק!
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: פעם ראשונה בפורום לפני 11 שנים, 10 חודשים #10024

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
avrahamo כתב on 13 יוני 2012 13:36:

אומנם נכון שאני "נכנע" לתאווה של הרחוב אבל האם מצופה ממני להרמטיות מוחלטת גם בתחום זה ???!

לא הבנתי כנראה משהו. בהודעה הראשונה למעלה אתה כותב שאתה די פועל על התאווה ולא רק ברחוב אלא שאתה עוצר רגע לפני ההתרסקות. האם לא הבנתי נכון ובעצם אתה בחור רגיל לגמרי שפשוט מסתכל על נשים ברחוב? כי אם כן - אין לך מה לחפש פה...
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: פעם ראשונה בפורום לפני 11 שנים, 10 חודשים #10027

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שלום לך אברהם היקר
אני מאחל לך הצלחה בדרך .  ושתהיה חזק . 
    לגבי שמירת עניים . כבר דיברו על זה ברבה באתר , דבר אחד אני יכול לומר , שמעתי על חבר sa שהגיעה לחזק בקבוצות בארץ.
הבן אדם הגוי הזה נקי מתאווה (אם אני זוכר נכון) מעל 20 שנה ,והוא אומר שצריך לעבוד חזק על שמירת עיניים כי הנפילות מתחילים משם
את זה מספר "הגוי".

נ.ב. אני מציע לך, ולצדיק גמור בס"ד. למתן קצת את סגנון הכתיבה . האתר מורכב ברובו מאנשים חרדים. וזה קצת צורם
        סליחה עם פגעתי , אבל זה לא נעים
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: פעם ראשונה בפורום לפני 11 שנים, 10 חודשים #10035

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
כנראה שנסחפתי קצת עם סיגנון הכתיבה  :-[ וסליחה מכולם. :'(

תודה לך זלמן שהערת והארת את עיני. אשתדל למתן להבא בל"נ 
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן