ברוכים הבאים, אורח

הסיפור שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הסיפור שלי 2003 צפיות

הסיפור שלי לפני 7 שנים, 5 חודשים #96187

• דניאל 1
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר חדש

אני דניאל בן 16

הסיפור שלי התחיל ממש מוקדם, באיזור כיתה א כשאחת מחברותיי מהגן לקחה אותי למקום נסתר ושיכנעה אותי שנראה אחד לשני את המקומות המוצנעים..הסכמתי כי זה משך גם אותי וכך היה מנהגנו מאז יום יום במשך כמה שנים- היינו הולכים לפינה נסתרת ביישוב ושם חושפים הכל אחד בפני השני.כבר אז ידעתי שזה לא טוב אבל הדחקתי.  באיזור כיתה ב זה התגבר על ידי אחד מחבריי שהיה מהמקובלים בכיתה ויום אחד אחרי הלימודים קרא לי להיכנס איתו לשירותים כי הוא רוצה להראות לי משהו מעניין. התרגשתי שהוא מתייחס אלי ובאתי. כשנכנסו לשירותים הוא הוריד את המכנסיים שלו מולי.לרגע הייתי בשוק..הוא שם לב והתחיל לעודד אותי לגעת ולהסתכל וכו..מאותו יום הרגשתי סוג של משיכה אליו...זה נמשך גם כמה שנים כשבהמשך הוא גרם גם לי להתפשט והיינו עושים יחד דברים נוראיים..בכיתה ו בערך הוא הזמין אותי לישון אצלו (הוריו לא היו בבית ) כשבאתי הוא אמר לי שהלילה הוא ילמד אותי  משהו חדש ואז הגעתי לאוננות בפעם הראשונה. הרגשה מופלאה יחד עם הבנה בתת מודע שזה לא טוב. זו הייתה תחילת ההידרדרות שלי. במשך כל הזמן הוא שלט לי בראש והכניס לשם  מה שהוא רוצה, ואני נכנעתי לו תמיד בגלל מעמדו בכיתה ואופיו החזק. זה נמשך ככה והתדרדר כל הזמן. באותו זמן היינו בכיתה ח בערך וכמעט בסוף כל יום היינו הולכים לשירותים ושם הייתי מתפשט בפניו והוא בפני.  אך עם זאת הייתי עמוק בפנים בשביל לצאת כ"כ מהר. בהמשך זה הגיע לדברים יותר חמורים שלא אפרט.

באחד הלילות קראתי באופן אקראי בשולחן ערוך על הוצאת זרע לבטלה והבנתי כמה זה חמור. התחלתי לבכות וביקשתי מהקב"ה שיעזור לי להילחם בזה. ברוך ה' הצלחתי להפסיק עם חלק מהדברים שלה אבל עם חבר שלי זה רק צובר תאוצה משום שאני מרגיש משיכה רבה אליו. כשאנו נפגשים אני מקפיד שלא להגיע לדברים ממש ממש חמורים, אבל על הרוב אני לא מצליח להתגבר.

ואני בוכה..תעזרי לצאת מזה!!!

(ההודעה נערכה כדי שלא לפגוע בחברים אחרים בתיאורים מפורשים. בתקווה להבנה).

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 5 חודשים על ידי סוד הכניעה.

תגובה: הסיפור שלי לפני 7 שנים, 5 חודשים #96189

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי דניאל .
ראשית הגעת למקום הנכון .
ממש הזדהיתי עם מה שכתבת כאן , ומבין את מה שאתה עובר.
לדעתי אתה צעיר מאוד ויכול להצליח ולנצח בקלות .
תלוי בך והרצונות שלך . 
מאחל לך הצלחה , אוהב את מה שעשית .
כולנו מחבקים אותך...

תגובה: הסיפור שלי לפני 7 שנים, 5 חודשים #96195

שלום דניאל
כל הכבוד על הכנות, ועל האומץ לישפוך את מה שעובר עליך, לא פשוט בכלל.
אני בוכה איתך, וחש את הכאב שלך.
אתה מגדיר סבל רב שאי אפשר לתאר, אני פשוט מרגיש את זה מהמועט שכתבת.
האתר כאן מתאים לכל סוגי המתמודדים עם מין. הוא מתאים לכאלה שרק התחילו לאונן, ולאנשים שמכורים לדברים הרבה יותר עמוקים.
המקום כאן מתאים לך, תמשיך לשתף.
חוץ מזה, אני חושב שאני שומע מתוך דבריך קצת על התעללות מינית, וזה דבר שלא ניראה לי קשור ישירות לאתר כאן. אני חושב שכדאי לך להוסיף טיפה אומץ לאומץ ששופע ממך, ולדבר עם בן אדם שמכיר אותך ושאתה סומך עליו על כל מה שעובר עליך. אתה חייב לדעתי עזרה מקצועית. אולי תוכל בלי לפרט לבקש סיוע של פסיכולוג, ותוכל לישפוך את הכל אצלו כשתרגיש שאתה יכול (אם תרגיש שאתה יכול) ולהיעזר.
התעללות מינית ברצון עדיין יכול להשפיע עליך.
אני מת לעזור יותר, אבל אין לי הכשרה או נסיון, אם אתה צריך אוזן שומעת, תישלח לי הודעה פרטית כאן באתר, ואשמח לעזור בכל אשר אוכל.
בהצלחה, וחזק ואמץ.

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: הסיפור שלי לפני 7 שנים, 5 חודשים #96204

• דניאל 1
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר חדש

חשוב לי להדגיש, שכל ההשפלות היו בצחוק ולא רציניות וגם הכל דו כיווני (הוא עושה לי ואני לו ) ולא זו הבעיה שהתייחסתי אליה אלא הבעיה שאני יודע שזה לא טוב ורוצה להפסיק אבל מצד שני אני מאוד נהנה מזה

תגובה: הסיפור שלי לפני 7 שנים, 5 חודשים #96219

אם ככה
הגעת למקום המתאים, ברוך הבא.
תיקרא כאן באתר, ותמשיך לשתף, ניסים קוראים.
בהצלחה

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: הסיפור שלי לפני 3 שנים #135832

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

ממש יכול להזדהות שבגיל צעיר מאד היה לי משהו עם חברים בתלמוד תורה, אני לא רוצה לפרט אבל נראה לי [או אני בטוח] שזה משפיע עלי...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן