ברוכים הבאים, אורח

הייייייייייי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הייייייייייי 1834 צפיות

הייייייייייי לפני 11 שנים, 11 חודשים #8868

ב"ה

היי

טוב גם אני עם אותם צרות.. בן 20, גדלתי במשפחה חילונית.. חזרתי בתשובה (בערך ???) .

אני רוצה לשתף אותכם במשהו ששמעתי מאיזה רב, אני לא מדייק בדברים שלי אבל זה היה משהו כזה. מישהו שאל אותו מה לעשות ושיש לו אינטרנט לא כשר בעבודה והוא כל הזמן נכשל באינטרנט בעבודה והוא לא יכול להתפטר מהעבודה.. הרב ענה לו משהו כזה, שאם הוא היה מחשיב את הדברים האלה כאילו הוא בועל אישה מול היכל בית הכנסת וספרים פתוחים הוא לא היה עושה את זה. הרי תכלס תחשבו על זה, זה הכל ברצון ובשליטה שלנו. אם היו מציעים לנו מליון דולר מזומןן עכשיו על כל פעם שבאנו לעשות ולא עשינו, היינו עושים או לוקחים תמליון דולר??

אני חושב שההתקנות פילטרים שעשיתי זה רק בשביל להשקיט את המצפון שלי, הרי תכלס בשניה אני מעיף פה הכל ונכנס לאן שבא לי.. או להבדיל לוקח את האיפוד או את הפלאפון ונכנס משם, או מוצא איזהשהיא דרך אחרת, הרי אין לזה סוף..  לדעתי קודם כל צרכים ממש להחליט שאנחנו באמת באמת באמת באמת לא רוצים את זה, ולא חצי חצי כזה..

אבל כל הכבוד לנו (ולי) על ההחלטה להתמודד נגד הזבל!  זה כבר משהו :D

מישהו מזדהה איתי?

שבוע טוב! ;D

בעניין: הייייייייייי לפני 11 שנים, 11 חודשים #8874

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום חבר חדש
לצערי ולשמחתי אתה טועה בענק,
לצערי, כי שום כח רצון עצמי לא יועיל לי מול התאווה, אני חסר אונים.
לשמחתי, כי אבי האוהב הושיט לי יד, והביא אותי לכאן ללמוד איך לתת לו לשחרר אותי מהתאווה,

אם לא הבנת את השפה , תסתובב כאן עוד קצת ותלמד שאין זה ענין של רצון,
ואם אצלך זה ענין של רצון, אז אל תסתובב כאן , ותודה לה' שאתה לא מכור,
בברכה
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: הייייייייייי לפני 11 שנים, 11 חודשים #8876

• דובי
  • דירוג פלטיניום
ערב טוב חבר
לדעתי גם בלי התוכנית . גם מי שהוא לא מכור צריך לזכור . שאנו יהודים מאמינים ומתפללים בברכות השחר בבוקר ."ואל תביאנו לא לידי חטא ולא לידי עברה ועון ולא לידי נסיון.  וכ"ש וק"ו אנשים מכורים שמכירים את עצמם שבטח ובטח חייבים לסגור ולשים מחסום באיטרנט. ( אצלי למשל הקוד של האיטרנט רימון אצל אשתי . זה סגרנו בינינו)
וכל ההרצאות היפות של הרבנים החשובים לא עומדים במבחן המציאות. לא לי ולא למכורים כמותי. 
דובי

נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: הייייייייייי לפני 11 שנים, 11 חודשים #9009

• סבבה
  • דירוג זהב
דוווקא אחי אני מזדהה איתך לגמרי
בתור מישו שמנסה להפסיק ובאמת תאמין לי שאם תרצה את זה ממש אתה תצליח ואתה תעמוד ולא תיפול
הרבה הצלחה אחי בהמשך
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן