ברוכים הבאים, אורח

כן, גם אני פה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כן, גם אני פה 1815 צפיות

כן, גם אני פה לפני 11 שנים, 11 חודשים #8546

• יאנג
  • חבר חדש
כן. גם אני משה הגדול יהודי צעיר ממרכז הארץ מצטרף אליכם, בחשש גדול ובלב מרוסק... מצטרף אליכם בתקוה לראות ולזכות לאמפתיה, מהסוג הזה שרק מי שנופל בבוץ יודע לתת. בשלב זה אפילו הכתיבה בפורום היא בשבילי נועזות ולכן לא אחשוף את הסיפור המלא בשלב זה, מה גם שאין כ''כ הרבה אופציות לסיפור. תדמיינו בחור חרדי הכי טוב שאתם מכירים בישיבה חרדית בין הטובות בירושלים... שמגלה את עצמו באחד מימי החופש של גיל 18 [קצת מאוחר] ומאז עובד קשה להשגת סיפוקו האומלל כשבתווך מצטרף אליו חבר רע,רע מאד. ומוסיף שמן גשמי למדורת הייסורים הרוחנית... כיום החבר ב''ה כבר נשוי כך שלפחות צרה אחת ירדה. אנא אמרו לי האם אני כפייתי ? [1 ביום\יומיים] האם יש לי סיכוי? [רוצה כ''כ חזק וכבר אין כוחות] האם אני בולט בנוף?[אני מישיבה ומחברה מצוינת]
אשמח לדברי עידוד לנשמתי העייפה, ומי יתן והרע הזה וכל יתר הנסיונות המרים כלענה יעלמו מן העולם, ונוכל לעבוד את ה' יתברך ביתר עוצמה
מחכה לכם ברוכים הנמצאים,משה

בעניין: כן, גם אני פה לפני 11 שנים, 11 חודשים #8548

• נעם ה'
שלום למשה וברוך הבא.
כפי שתוכל לקרוא בכל פינה בפורום הזה, נמצאים כאן הרבה אנשים שהתרסקו בצורה כזו או אחרת ורוצים בכל ליבם לעבור שינוי משמעותי. הכפיתיות במעשים היא תלויה בכל אדם ורק הוא יכול להעיד על עצמו, אבל בתוך דבריך אכן כתבת כי אתה חש שאיבדת את השליטה על חייך. אתה הרי לא מצליח להפסיק למרות שנשמתך עייפה ולמרות רצונך העז. כך או כך, התוכנית (12 הצעדים) והפורום הזה יכולים לעשות לך טוב. הקבוצה הטלפונית והחברים שאתה יכול לעמוד איתם בקשר אישי יוכלו לתמוך בך בשעות קשות.
עלה והצלח ידידי ויהי ה' עמך!
נעם

בעניין: כן, גם אני פה לפני 11 שנים, 11 חודשים #8564

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
וגם אני פה... בלי שתספר את הסיפור שלך, אני יכול לומר לך שבגדול הסיפור שלנו דומה. אולי אצלך זה התחיל בגיל 18 ואצלי בגיל 11, אבל הרעיון הוא אותו רעיון. כן, תמצא כאן הרבה חברים שהם "הבחור הכי טוב בישיבה הכי טובה", או "האברך הכי טוב בכולל הכי טוב", או "העובד המצטיין בחברה הכי טובה", וכן הלאה, אז מה שבטוח זה שאתה לא בולט בנוף.

אז כמו שנועם ענה לך, רק אתה תדע האם אתה כפייתי או לא. רק אתה יודע האם אתה יכול להפסיק או לא. אבל על השאלה השניה שלך יש לכולנו תשובה: יש סיכוי. זה לא בגלל שאני חזק או מוצלח אלא בגלל שה' מוכן לעזור לי אם אעשה כמה צעדים חשובים לקראתו.

תרשה לי רק להתייחס לתפילה שלך בסוף. ידידי, "את רוח הטומאה אעביר מן הארץ", זה יקרה רק בימות המשיח. עד אז - אנחנו כאן כדי לעבוד, ובנתיים ה' לא הולך להעביר את הנסיונות מהעולם. ה' לא רוצה שלא יהיו נסיונות אלא רוצה שנוכל לעמוד בהם. זה הבדל מהותי.

תהיה איתנו, תקרא, תכתוב ותשתתף ובעז"ה נצא כולנו להחלמה.

זלמן
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: כן, גם אני פה לפני 11 שנים, 11 חודשים #8624

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
ברוך הבא משה אשריך שיש לך כח ורצון להתחזק ולצאת מהתאווה הזאת
אל תתפלא על עצמך יש פה הרבה כמוך לא שזה אמור לנחם אותך
אבל מה שכן תדע שיש פה הרבה שהגיעו ממצבים קשים מאוד ובעזרת האתר והכלים היום הם נקיים לגמרי
בעזרת השם השם יתן לך כח וגם לי להיות נקי מכל התאווה

וכמובן כעצה ראשונה תתחיל לקרוא את המדריך באתר זה יתן לך הרבה כח וחיזוק

באהבה והצלחה ברית קודש
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.75 שניות

Are you sure?

כן