ברוכים הבאים, אורח

האם אוננות מזיק
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: האם אוננות מזיק 2681 צפיות

האם אוננות מזיק לפני 8 שנים, 2 חודשים #84208

• rafi
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר חדש
שלום אני מגיל 12 כבר הייתי רואה בפורנו ותמיד אני מנסה להיגמל ולא מצליח הייתי פעם באתר הזה אבל זה לא עזר עדין הייתי צופה
אני רוצה לשאול אים הוצאת זרע לבטלה יכולה ליגרום לי שאני יתחתן מאוחר יותר?

תגובה: האם אוננות מזיק לפני 8 שנים, 2 חודשים #84218

הכל אפשרי, גם לצד החיובי, שתרצה למצוא זיווג בהקדם ולהקים משפחה תקינה עם דחפים נכוון. וזה הדבר הכי חשוב שאתה צריך לדעת.

איבוד של תאי זרע פירושו איבוד משמעותי של אנרגיה ושחרור הורמונים שגורמים להתמכרות ולחזור שוב ושוב על התעווה.
אצל גבר זה גורם לעייפות מנטלית, רגשית וחוסר חשק לזוגיות ולתפקוד שותף, כמו כן משחרר הורמון שעושה אותו רדום.
בנוסף להורמון שמקשר אותו להתמכרות יותר חזק בכל פעם ודורש יותר, בעוד שלאייבר עצמו ולאיברי הגוף זה קצת מעמסה כל עניין החשק... והגוף היה מסתפק או מצליח להתמודד עם כמות סבירה, מעבר לה זה בעייתי.

אין הגדרה קיצונית למה זה גורם, אבל רצוי להצמד לאורך חיים בריא, בלי הגזמה בשום דבר ולהקים משפחה תקינה ולא לחרוג מנה.

שבוע טוב

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: האם אוננות מזיק לפני 8 שנים, 2 חודשים #84383

שלום רפי
לא ידוע לי אם זה יכול ליגרום לך להיתחתן מאוחר.
אבל מומלץ להיגמל לפני חתונה, לנשוי זה פי כמה יותר קשה ומזיק.
מאחל לך בהצלחה, זה לא קל, אבל שווה !

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: האם אוננות מזיק לפני 8 שנים, 1 חודש #85167

• אוויר פסגות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1083 ימים
  • דירוג כסף
  • סקסהוליסט וטוב לי
רפי צדיק,

האוננות לא תשפיע על גיל החתונה שלך. לאלוקים יש תכנית עבורך מתי תתחתן אז תשאיר לו את זה. יש לאלוקים רצון שתהיה נקי ומחובר אליו, הפורנו והאוננות נותנים לנו הרגשה שאנחנו רחוקים מאלוקים ולכן כל כך קשה לנו. יש לך הזדמנות לעבוד על זה מגיל צעיר, זה נפלא! אני מתפלל שתצליח!

חיבוק גדול,
אוויר פסגות 
מי שנשם אבק דרכים יזכה לשאוף אויר פסגות

תגובה: האם אוננות מזיק לפני 3 שנים #135447

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזווית דתית - ודאי יש קשר בין שמירת הברית לחתונה

מובא בספר ליקוטי מוהר"ן (ח"ב סימן פ"ז) וזה לשונו: ולפעמים מחמת זה הפגם [פגם הברית] יוכל לאבד את זווגו, כי מאחר שנטה מזווגו, קשה לו למצא את זווגו. ואפילו אם ימצא את זווגו, תהיה לו מנגדת, ולא תהיה נוטה אחר רצונו, מחמת שנטה ממנה ולא האיר בה - מזה נתהוה שיש לה רצון אחר כנגדו, ואז: לא זכה - כנגדו. וכשמתקן זה [כלומר, שעושה תשובה על פגם הברית, ומתקן את הפגם], אז מוצא זווגו [כלומר; אם העיכוב היה מחמת חטאו, ימצא את זווגו מיד כשיתקן את חטאו], והיא אינה כנגדו - רק כרצונו. עכ"ל.                                                                    

וכפי דרגת קלקולו של הבעל בפגם הברית, כן יתקלקל השלום בביתו. ואם ח"ו יבגוד בה, יתכן שגם היא תבגוד בו, כמו שאמרו חז"ל (סוטה י' ע"א) כל המזנה - אשתו מזננת עליו. [ואם היא אשה צנועה, הרי שתרצה להתגרש ממנו, וכפי שהכרתי מעשה]. ובאופן כזה, עלולים בהחלט להגיע גם לגירושין.

תגובה: האם אוננות מזיק לפני 3 שנים #135448

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזווית רפואית ומדעית אולי אין קשר...
אבל זה פשוט סבל, מי שפועל על התאוה - מאונן, רואה פורנו הזוגיות שלו תהיה לוקה בחסר במצב הטוב, ותהיה דפוקה ומבולבלת עד כדי בעיות וגירושין במצב הפחות טוב 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן