ברוכים הבאים, אורח

הסיפור שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הסיפור שלי 1962 צפיות

הסיפור שלי לפני 11 שנים, 12 חודשים #8279

• eli
  • חבר קבוע
אני יספר לכם את הסיפור שלי (שרובו) גם הסיפור שלכם

אני בן 15  מוגדר דתי לאומי.
כבר מגיל 5 היה לי בערך משיכה לבנות  אני זוכר שהייתי  לוקח  אלבומים של המשפחה וגוזר את  הבנות ושם אותם בצד ופשוט בוהה בהם,
נראה לי בגיל בערך 8הייתי כבר חולם עליהם  ומפנטז בכל מיני פנטזיות,  שהיינו הולכים לחוף הים  הייתי  רק מסתכל  על  המין השני,
הייתי עובר 20 פעם ליד המכולת כדי לתפוס איזה תמונה מהמגזינים שמכרו שם וחולם עליהם.  עכשיו שאני מסתכל אחורה אני חושב שרציתי להיות שונה  או מיוחד  מכולם וכך בניתי לעצמי עולם עשיר משילי  ומתי שרציתי הסתגרתי בו.
בגיל 10 בערך הייתי במחשב וחיפשתי ביוטוב  סרטונים מצחיקים וכך נחשפתי  לסרטונים לא צנועים הייתי צופה בהם למשך שעות,
יום אחד ראיתי ששמו מסנן על המחשב וחושדים בי  אז לקחתי את המחשב נייד והייתי  פשוט יותר זהיר  שלא יתפסו אותי.  לאחר כשלש חודשים  רציתי ממש להפסיק אבל כבר לא יכולתי  הייתי  מבטיח שזה הפעם האחרונה ובוכה ואז אחרי כמה ימים  נופל שוב
וכך זה נמשך ל4 שנים בארך( ואני מספר ממש בקצרה)  בקיצור  בקושי היה לי ילדות. נפלתי ממש חזק וכואב באיזה יום והיה כבר נמעס  חשבתי לעצמי מה ככה זה יהיה כל החיים שלי    ואז מצאתי את האתר הזה  לפני בארך חודשיים זה שינה לי את החיים פתאום הבנתי מה המצב שלי וכן  אני מכור  לא חשבתי לפני זה שאני מכור או לפחות לא רציתי לחשוב ככה
היה לי עכשיו תקופה של 35 יום שהייתי נקי  הרגשתי ממש טוב אבל  אז נפלתי עכשיו אני נקי נדמה לי 3 ימים,  עובד על רק להיום ולא חושב על מחר.
כמאט כל מילה שאתם כותבים אני קורא וזה ממש עוזר לי אני מנסה לקחת את מה שאתם כותבים  ולהפוך אותם  למעשים  (את מה שאפשר)  תודה רבה לכם ועכשיו פרקתי מעלי את  הסיפור שלי שאף אחד לא ידע וזה משחרר
בהצלחה לכולם
אלי
אני מכור ובדרך לצאת מהבור אל האור
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 12 חודשים על ידי .

בעניין: הסיפור שלי לפני 11 שנים, 12 חודשים #8286

• אלקנה
  • חבר ותיק
בהצלחה אכי כול הכבוד
אתה תצליח שמע לי רק תאמין

בעניין: הסיפור שלי לפני 11 שנים, 12 חודשים #8291

• דובי
  • דירוג פלטיניום
ערב טוב לך אלי
  אמיץ מצידך לחשוף את הסיפור האישי
  מקווה בשבילך שתצליח בדרך למרות הקשיים
  לילה טוב ונקי

בעניין: הסיפור שלי לפני 11 שנים, 12 חודשים #8295

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
אלי היקר,

מבין אותך,

וכל הכבוד על האומץ!

אני שמח עם השחרור שלך!

תחזיק חזק הפעם!

מחכה לך עתיד זוהר!
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: הסיפור שלי לפני 11 שנים, 12 חודשים #8342

• eli
  • חבר קבוע
אלקנה, כובש,ודובי תודה רבה  על התגובות
חיזקתם אותי
בהצלחה
אלי
אני מכור ובדרך לצאת מהבור אל האור

בעניין: הסיפור שלי לפני 11 שנים, 12 חודשים #8345

• נעם ה'
אלי היקר,
תראה איזה נס ה' עשה לך. אתה כבר בדרך החוצה. נדרש ממך רק לעבוד חזק, להתמיד ולא להרפות ואתה יוצא מזה. הכויות של כל המבוגרים כאן, בע"ה, לא יהיו מנת חלקך.
נדמה לי שיהודה עמיחי כתב פעם: "אל תשליכנו לעת זיקנה! השליכנו כשאנחנו צעירים! והכל מאהבה".
בהצלחה!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן