ברוכים הבאים, אורח

אלה היו החיים שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אלה היו החיים שלי 2329 צפיות

אלה היו החיים שלי לפני 11 שנים, 12 חודשים #8093

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שלום לכל החברים הלוחמים

אני מכיר את האתר עוד מעט חודש ולא סיפרתי ממש את כל הסיפור שלי ולא בעמוד הנכון.  והחלטתי לשתף אתכם. קחו נשימה עמוקה זה סיפור ארוך

אני בגיל 34 נשוי 11 שנה ואב ל 4 שיהיו בריאים.  הסיפור שלי מתחיל מגיל 12 מתיבתא וישיבה קטנה          /                                    הייתי בחור מאוד רגיש. בכיתה שלי היה ילד שהיה "מלך הכיתה" איך שהוא הייתי מעדה אחת והוא היה מעדה אחרת . (זה היה סיבה למסיבה) הוא התלבש עלי והשפיל והתעלל בי וסחב איתו חלק גדול מהחברים וזה נמשך 3 שנים זה צלקת וטראומה שלא תירפא אצלי לעולם כנראה.
במקביל כנראה בגלל שרציתי לברוח מהכיתה שלי . הייתי יושב בחדרים בישיבה הגדולה .  ושם בחור אחד ניצל את החולשה שלי נפשית וכו'. הייתי ילד. וניצל אותי מינית.
משם נחשפתי לקטע המיני והתחלתי לחפש בערב עיתונים וכו' .  ביחד עם זה התחלתי להתאמן בצורה רצינית מתח . שכיבות שמיכה. וכו' אולי כדי להתנקם "במלך כיתה" שהתעלל בי
עזבתי את הישיבה כשכל הכיתה ברוגז איתי. ברחתי משם  (שנים אחרי זה היו לי דפיקות לב כהייתי עובר בעיר הזאת ... אולי עד היום למרות שאני בוגר וכו')
עברתי מישיבה לישיבה בקושי למדתי התאמנתי הרבה. ואוננתי עם עיתונים וכדו'
בישיבה גדולה פחדו ממני למרות שלא הרמתי יד על אף אחד .פשוט הייתי מאוד חזק . התאמנתי הגעתי לריצה של כמעט 40 קילומטר בלילה הייתי מטורף באימונים.
היום אני יודע שזה היתה בריחה מהרגשות וכו' והמחלה שלי גם היתה איתי עיתונים וקורע אותם ושוב וגם סרטים
סיימתי ישיבה ועד החתונה נפלתי בסרטים קונה וזורק . הוצאתי על זה הרבה כסף.
כשהגיע הזמן להתחתן חשבתי יופי עכשיו אמצא מישהי יפה וכו' ויותר אפסיק עם האוננות והטירוף הזה.
התחתנו בשעה טובה ואני זוכר שכבר חודשיים אח"כ אשתי תפסה אותי בטלפון בצ'טים .  בשלב מסוים נשברתי וסיפרתי לאשתי בבכי והיא בכתה( וגם בשבילי זה היה מכה  שלא עזרה החתונה אני עדין שם ואפי' עם פנטזיות חדשות להכיר ממש נשים)  החלטנו ללכת לטיפול הייתי אצל "פסיכולוג גדול" .כשהוא שמע מה שעברתי. הוא אמר שאין לי תקנה..  חיזק אותי הא?. אולי נתן לגיטימציה ליפול בכיף .
הייתי באמבולוטורי ברטורנו עליתי על ההר צעקתי(מי שמכיר את השיטה) . וכלום לא עזר ..  {אני חייב לומר שמהישיבה כבר לא התאמנתי כל כך במיוחד אחרי החתונה הפסקתי.יכול להיות שגם האימונים היו בריחה}
לקחתי מדריך יוצא רטורנו והוא ליווה אותי כמה שנים עלה לי המון כסף ובקושי עבדתי לפרנסתי. תוך כדי טיפול איתו שהיה סוג של לחץ עלי ומשטרה ומעקבים מצד אשתי . הם חסמו אותי לא היה לי טלפון להשתמש. ותקופה שגם הכסף לא היה עלי כשכבר מצאתי דרך להשתמש הריגוש היה כל כך חזק שחיללתי שבת ואפי' ראש השנה אחד אני זוכר . יותר מזה מצאתי דרך להתחבר לקו של השכנים אפי' בחג וגנבתי מהם שיחות כמה חודשים למרות הפחד שאתפס . זה היה חזק ממני הייתי רץ לדואר לקחת את המעטפה של בזק לשלם לפני שהם יראו את זה מטורף לגמרי .  אני יכול לספר שהרגשתי כל כך כבול עם המשטר שעשו לי שחשבתי שהלוואי שח"ו שאשתי שיקרה לה משהו(היום אני לא מאמין שהייתי שם)...        ואז אעשה מה שארצה  .בכל אופן עם המטפל הזה ודרכו "היחודית"  ניתקתי מגע ..והגעתי לרטורנו . שהיתי שם 3 חודשים אכלתי ישנתי וכו' אני זוכר שהייתי בורח בלילה להרים שם ומתפלל ולא מבין למה ד' הביא אותי לבעיה הזאת .. ברחתי מרטורנו באמצע הטיפול מכל מיני סיבות.. 
הייתי כמה חודשים בקבוצה בבית שמש . אבל הספונסר התערב לי במשפחה בזוגיות ונקט בצעדים שלא התאימו לי מה שכמעט הביא לגירושין ..(אח"כ הבנתי שזה שיטה שלו. ולא של s.a )
לקחתי משפיע (רב) והוא חלק על הדרך ואמר שאלמד וכו' ואסיח את הדעת .  . וזה יעבור . זה יצה"ר וכו'  הלכתי לסקסולוג שנתן לי טיפול בכדורים זה הרגיע (השבית) אותי לזמן מה .אבל המחלה התרגלה לתרופה וחזרה (היו לי גם תופאות לוואי קשות . לא ממליץ לנסות) הסקסולוג המליץ על אומנות לחימה והלכתי כמה חודשים היה כיף.אבל המחלה נשארה  ...
כל הזמן הזה נפלתי בסרטים צ'טים  פעמיים בגדתי ממש באשתי .                                                                                            ממש לאחרונה הכנסתי מחשב הביתה ואינטרנט רימון מצד אחד . בשביל להרגיע את אשתי.. ומהצד השני(אני לא פרייר) נתב אלחוטי גלשתי  ונפלתי וקמתי .אפי' ברימון אפשר ליפול באימיול וזה נפילות בלי סוף  . בדיוק עבדתי כמה חודשים בעבודה פיזית נורא קשה . ועדין היה לי כוח לשבת עם המחשב עד השעות המאוחרות וליפול  ..ולקום..                                                                                  עד שלי נמאס מעצמי ומהטירוף  הזה ולא בלחץ של אשתי וכו'..  שמעתי לפני כמעט חודש על האתר נכנסתי ונדלקתי ומאז אני פה איתכם מנסה לעשות דרך נקי היום שבועיים
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: אלה החיים שלי לפני 11 שנים, 12 חודשים #8101

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום דובי
הסיפור שלך נוגע בליבי, ודמעות עומדות בעיני, כל הסבל והכאב , מי יכול לומר שהוא מבין מה עובר עליך, רק מי שחווה את זה בעצמו, ואני לא כזה,
ואעפ"כ כל מי שנמצא כאן פגוע רגשית ברמה זו או אחרת כך שודאי שמשהו מן המשהו אנו כן יכולים לחוש, ואנו כואבים איתך את הכאב, ומקווים איתך את התקווה,
ומאחלים לך שתמצא מזור בתכנית 12 הצעדים,
אישית שמחתי לפגוש אותך בקבוצה ואני מקווה שנפגש שוב, וגם נשוחח בטלפון
בהצלחה יום טוב ונקי
מוטי
נ.ב. הספונסר שהמלצתי לך עליו הוא ג"כ יוצא רטורנו, לשיקול דעתך אם זה עדיין מתאים לך
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: אלה החיים שלי לפני 11 שנים, 12 חודשים #8107

• דובי
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה מוטי
על החיזוק וההזדהות
יום טוב ונקי

בעניין: אלה החיים שלי לפני 11 שנים, 12 חודשים #8114

"כל הזמן הזה נפלתי בסרטים צ'טים  פעמיים בגדתי ממש באשתי"
הכוונה שהלכת עם נשים אחרות וקיימת איתם יחסים? או שאתה מתכוון שבגדת ע"י שראית תמונות לא צנועות או דיברת בטלפון עם נשים וכו'...? יש הבדל.
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: אלה החיים שלי לפני 11 שנים, 12 חודשים #8120

• דובי
  • דירוג פלטיניום
משוש חיי צהרים טובים
  קיימתי יחסים ממש . צפיה בסרטים וצ'טים לא מוגדר לכולן בגידה(אולי יש נשים שזה גם בגידה . לא יודע) אשתי כיום אומרת שמה שהיה היה . אבל חד וחלק אם אני עוד פעם אחת הולך לאשה אחרת היא מעיפה אותי
  יום טוב

בעניין: אלה החיים שלי לפני 11 שנים, 12 חודשים #8126

ואתה חושב עמוק בלבך שקיימת אפשרות שתיפול שוב?
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: אלה החיים שלי לפני 11 שנים, 12 חודשים #8132

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
דובי שלום,

הסיפור שלך נוגע ללב, וכפי שכתבתי לך, אני לא יכול להזדהות עם חלק מהדברים, אבל כן יכול לכאוב אותם, וכמובן יכול להזדהות עם חלק אחר של הדברים.

גם אשתי אומרת שמה שהיה היה אבל אם אבגוד בה פעם נוספת היא תעיף אותי, ובתכל'ס אני יודע שני דברים:

א. שהיא צודקת וזה יגיע לי.

ב. שאין לי שום סיכוי לא לבגוד שוב.

ברור לי כשמש, שאם אני שוב עומד מול התקף תאווה - אני יעשה את אותו דבר בדיוק שעשיתי בפעמים הקודמות. נכון שיש ימים שאני מנסה לשקר את עצמי שעכשיו אני חזק ונקי וכל הקשקוש הרגיל הזה, אבל בתוך תוכי אני יודע את האמת שאני חלש והתאווה חזקה ממני פי אלף.

כאב לי מספיק ואין לי כח לסבול עוד. הכאב הזה הוא מה שמניע אותי להתמיד בעבודת הצעדים כל יום "רק להיום" גם כאשר קשה לי ואין לי חשק, כי אני יודע שרק ה' יכול לעזור לי במקום שאני נכשלתי ונכשל כישלון חרוץ.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אלה החיים שלי לפני 11 שנים, 12 חודשים #8133

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
שלום דובי

עם כל מה שעברת עדיין אתה מוצא כל פעם תעצומות נפש לאסוף את עצמך ולהתקדם למרות הכל.

מאחל לך המון הצלחה בהמשך הדרך. שלא תהיינה לך עוד נפילות ושתמצא את הנתיב שלך

בעניין: אלה החיים שלי לפני 11 שנים, 12 חודשים #8161

• סבבה
  • דירוג זהב
שרירים אחי?באמת מרגישים את החוזק שלך איך אתה עומד בזה ולא נופל
כל הכבוד אחי הרבה הצלחה
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

בעניין: אלה החיים שלי לפני 11 שנים, 12 חודשים #8177

• דובי
  • דירוג פלטיניום
ערב טוב חברים.                                                                                                                                                          זלמן .סבבה.אלי . ומשוש חיי
  תודה על כל החיזוקים וההזדהות זה מחמם את הלב.
לגבי השאלה שלך משוש חיי?  האמת שאני לא חושב ומתעסק באפשרות כזה בס"ד מקווה להתמיד בתוכנית וללכת צעד צעד ב 12 הצעדים
  ולהיות נקי .
נ.ב. לגבי הסיפור שלי אני מרגיש שזה עבר על מישהו אחר

ערב טוב

בעניין: אלה החיים שלי לפני 11 שנים, 12 חודשים #8189

• דובי
  • דירוג פלטיניום
לאדם יסודו
  תודה על העידוד והתמיכה .
        מאחל לך גם הצלחה בדרך העולה בית א-ל

בעניין: אלה היו החיים שלי לפני 10 שנים #59435

א ו ה ב י ם
מרגישים את הכאב שלך