ברוכים הבאים, אורח

שלום לכם, חבר חדש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכם, חבר חדש 1839 צפיות

שלום לכם, חבר חדש לפני 12 שנים #7788

• azoz
  • חבר חדש
אני מתמודד בעיקר בעניין שמירת הברית שנה שלישית, הצלחתי להפסיק כמעט לחלוטין בעזרת טיפול פסיכולוגי כמעט חצי שנה באמצע, אבל כשזה חזר לי לאט לאט זה ערער לי את כל השמירת תורה ומצוות: תפילין, שבת כשרות. שכבתי במיטה ימים שלמים, ראיתי סרטים והשז"ל. הייתה תקופה שהייתי גונב כסף כדי להסתובב וליהנות. לבינתים חזרתי לטיפול ואני מנסה לחפש את הדרך חזרה.

בעניין: שלום לכם, חבר חדש לפני 12 שנים #7796

• גד
  • דירוג זהב
ברוך הבא חבר יקר!

כל הכבוד על האומץ להחשף כאן ולספר על עצמך. תהליך הריפוי שלך מתחיל בזה!

אתה מוזמן לבקר כאן בקביעות ולספר על ההתמודדיות שלך, זהו כלי אדיר!!

אגב, הפסיכולוג לא המליץ לך על קבוצת שנים עשר הצעדים?
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: שלום לכם, חבר חדש לפני 12 שנים #7799

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
וואו אחי ! תשמע זה באמת מעורר וכל הכבוד לך על הרצון להשתנות,תשמע אני מארגן היום בערב שיעור פגם הברית ושינוי לצעירים וגם למבוגרים אם תרצה היום בע''ה בשעה 20:45 בתוכנה סקייפ משהו וירטואלי ונחמד.אנחנו נעבוד על תוכנית ה12 צעדים,כל אחד יספר איך הוא התחיל איך הוא התמכר ואיך הוא חושב שזה ייגמר וכל אחד ייתן את הטיפים והעצות שלו איך להיגמל ויחד נבין שייאוש זה לא המקום ! מה שהכי מיוחד בקבוצה הזאת שזה לא רשמי שאין פה מדריך זה פשוט קבוצת אנשים שנלחמים ביצר אם אתה מעוניין ואתה רוצה לראות מה זה אתה מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית לפרטים נוספים
יש עתיד

בעניין: שלום לכם, חבר חדש לפני 12 שנים #7817

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ברוך הבא חבר יקר,

אני מצטרף לדברים של גד ומקווה שתהיה איתנו כאן הרבה בדרך להחלמה.

גם אני הולך לפסיכולוג, אבל אצלי הדרך חזרה באמת - התבטאה דווקא בעבודה עם חברים מכורים כמוני. הפסיכולוג יש לו מעלות גדולות, אבל בתכל'ס הוא לא מכור... לכן בקבוצת התמיכה קיבלתי מה שלא יכולתי לקבל בשום מקום אחר.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: שלום לכם, חבר חדש לפני 12 שנים #7863

• azoz
  • חבר חדש
תודה לכולכם! לבינתיים אשאר רק אצל הפסיכולוג וכאן ווירטואלי, נראה מה תהיה ההתקדמות.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן