ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש כאן 1927 צפיות

חדש כאן לפני 12 שנים #7530

• אסף1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר חדש
בס"ד
שלום לכולם,אני חדש כאן.
אני בן 17 לומד בישיבה תיכונית ובעצם נמצא בדבר הזה מאז גיל 12 למעשה זה התחיל בשוגג לא הייתי מודע לכך שזה עברה ומישהו חילוני דיבר איתי על זה וממש הסביר לי איך עושים את זה ואמר לי שזה בסדר-וכן אני חייב לאמר שהרגשתי סקרן לזה....מאז התחוור לי כי הדבר מתועב אבל זה לא ממש עזר ואני הייתי כבר עמוק בזה.היו לי עליות גדולות(הכי הרבה-חודשיים) ונפילות גדולות .נכנסתי לאתר אני קורא את המדריך ומתחיל להבין...רק דבר אחד לא מסתדר לי ואשמח לקבל עליו תשובה-אני מבין באמת איך העניין של המלחמה של"רק היום" פועלת זה הצליח לי למשך שלושה ימים אבל אני הרי רוצה להיגמל מזה לגמרי. נניח עברו התשעים יום בעזרת ה' יתברך-זה ממש קשה להישאר כל המן בתודעה שאתה מכור  אני הייתי שמח להיגמל לגמרי ולפתוח בדף חלק בעניין הזה אני לא רוצה להמשיך עד יומי האחרון כמכור לשעבר או משהו כזה אני רוצה שאותו אדם שאני יהיה שלם ולא חצוי...תודה מראש ואני שמח לקחת חלק בפורום הנהדר הזה :D

בעניין: חדש כאן לפני 12 שנים #7541

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אתה בחור צעיר אז יכול להיות שהדברים שלי לא נכונים לגביך, ולכן לא בהכרח שמה שאתה קורא כאן נכון ותקף גם לבחור בגילך. יש הבדל בין בחור צעיר שלא הספיק להתמכר כל כך לבין אדם מבוגר. לכן, לדעתי תשכח כעת מהשאלה המטרידה מה יהיה בגיל תשעים כי זה לא רלוונטי ותתמקד כעת בגמילה שלך מהתאווה. אחרי שתצליח, תצטרך כל הזמן להיות במודעות שאתה באזורי סכנה, אבל לא בהכרח שתהיה מכור או מכור לשעבר כל החיים. כך או כך, זה לא נוגע כעת, ואם בגלל זה אתה לא מנסה להיגמל - אתה רק תחמיר לעצמך את המצב.

בכלל, בנוגע לצעירים לא משתמשים במושג "מכור" אלא במושג "בעיה". זה נכון גם ברשות למלחמה בסמים שלא אומרים לצעירים שהם מכורים אלא שיש להם בעיה, כיון שצעירים יכולים יותר בקלות להפסיק את ההתנהגות הבעייתית שלהם ובלי הרבה תופעות לוואי לכל החיים.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: חדש כאן לפני 12 שנים #7617

• אסף1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר חדש
בס"ד
תגידו כדאי לי בכלל להשתתף בפורום הזה כי באמת קראתי קצת והוא נשמע כאילו הוא פחות מתאים לי באמת ויותר לאנשים מבוגרים יותר האם אני צודק?

בעניין: חדש כאן לפני 12 שנים #7618

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
צודק חלקית.
יש פה הרבה דברים שלא מתאימים לנו הצעירים.
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: חדש כאן לפני 12 שנים #7622

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
בגדול יש תוכנית להקים פורום נפרד לצעירים, אבל בנתיים אין אף אחד שפנוי לעשות את העבודה ולהיות מדריך ומורה דרך אז כולנו באותה סירה.

לדעתי עדיף לך לטפל בבעיה שלך כעת אפילו אם זה לא בדיוק הדברים שנכתבים ברמה שלך, מאשר שתתקע עם זה לכל החיים ואז כשתהיה מבוגר לא תהיה לך ברירה אלא לחזור לכאן.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן