ברוכים הבאים, אורח

אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי מדוע עיקר בעיית התאווה וההתמכרות הינה אצל הגברים ו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי מדוע עיקר בעיית התאווה וההתמכרות הינה אצל הגברים ו 1630 צפיות

אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי מדוע עיקר בעיית התאווה וההתמכרות הינה אצל הגברים ו לפני 9 שנים, 1 חודש #71771

• מתקרב
  • חבר חדש
לא מבין מדוע אני מתאווה כאילו אני מן הגרועים שבבני האדם ואשתי שבאמת לעניות דעתי במקום מסוים נמוך ממני אך אינה מכורה ורואה בי "חיה רעה". איזה חומר כימי מקפיץ לנו את התאווה ואצלהן לא קורה כלום? 

בעניין: אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי מדוע עיקר בעיית התאווה וההתמכרות הינה אצל הגברים ו לפני 9 שנים, 1 חודש #71776

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר,

אתה מחפש הסבר פסיכולוגי או פיתרון לבעיה שלך?

אם אתה מחפש הסבר פסיכולוגי, נראה שכל פסיכולוג יתן לך הסבר אחר לפי השיטה שבה הוא דוגל. למשל:

הפסיכולגיה האבולציונית תסביר שזה קשור לכך שאצל האדם הקדמון הגבר היה זה שצריך לדאוג לתהליך הרביה, ולכן התפתחו אצלו דחפים מוגברים יותר.

הפסיכולוגיה הביולוגית תסביר שאזורים מסויימים במוח האדם שבהם מתרחשים התהליכים של הצפת החומר הכימי דופמין, מפותחים יותר אצל הגבר מאשר אצל האישה.

הפסיכולגיה החברתית תטען שזה לא בהכרח כך, וישנם שבטים נידחים שבהם דוקא האישה דומיננטית יותר.

הפסיכולוגיה ההתנהגותית תסביר שזה מכיון שהגברים נחשפים ליותר גירויים.

הפסיכולוגיה הקונגטיבית תסביר שזה מכיון שהמסרים שאנחנו מקבלים בנושא הזה משפיעים על פיתוח התודעה שלנו בצורה שונה מאשר אצל הנשים.

הפסיכולוגיה הפסיכודינאמית תטען שהקונפליקט בין הדחפים החייתיים שלנו לבין הצורך להתנהגות נורמלית מבחינה חברתית, גבוהים אצל הגברים מאשר אצל הנשים, ולכן יש לנו צורך גדול יותר להגיע לנקודות בהן אנחנו נדרשים לשחרר את המתח.

הפסיכולוגיה ההומניסטית תסביר שבמהות כולנו אנשים טובים, אבל אצל הגברים יש יותר דברים שמשתבשים בדרך למימוש העצמי, וגורמים לנו לעשות את ההיפך ממה שרצינו.

אז הנה, שבע אסכולות בפסיכולוגיה יכולות לתת לנו הסברים שונים לתאר את ההתנהגות שלנו, בל מה שברור, הוא שכל הידע הזה לא עזר לי כלום. הוא יכול לעזור לפסיכולוגים כדי להבין ולפתח שיטות לעזור למי שסובל, אבל עבורי הידע הזה הוא חסר ערך. יתירה מכך, הידע הזה יכול להפריע לי כי הוא יכול להוות תירוץ למה אני צריך להמשיך להרוס לעצמי את החיים.

אז במקום לחפש ידע ותירוצים והסברים למה אני בסדר והעולם לא, אני מחפש כח. ומכיון שלי אין כח מול התאווה - אני פונה לאלוקים שיתן לי את הכח הזה. למה שהוא יעזור לי? זה כבר ענין אחר. אבל העובדה היא שיש דרך לעשות שזה יקרה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי מדוע עיקר בעיית התאווה וההתמכרות הינה אצל הגברים ו לפני 9 שנים, 1 חודש #71967

סיפר לי רב מאד מוכר על מחקר בנושא.
הרב הוא זה ששלח את החוקר לבדוק...
לשאלה : האם הקלדת/ה אי פעם מילות חיפוש לסקס באינטרנט ?
ענו בחיוב 95% מהבנים וכ- 35% מהבנות.
אותו רב אמר שהנתון שהדהים אותו היה זה של הבנות.
...
אבל באמת כדאי להתמקד בעבודה שלי,
ולא בשאלות למה ומדוע....
זה מסקרן אותי אבל לא כ''כ מקדם.
בהצלחה חבר יקר.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי מדוע עיקר בעיית התאווה וההתמכר לפני 9 שנים, 1 חודש #71976

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
מזדהה לחלוטין עם דבריו של סוד הכניעה.
בשולי הדברים, רק כי אני לא מתאפק, מחקרים אודות התנהגות מינית מאפיינים כי גברים נמשכים לוויזואלי, ונשים להקשרי-רגשי-רומנטי. תמיד מדהים איך מחקרים מצליחים להוכיח את המובן מאליו, אבל יש דברים בגו, ואכמל.
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי מדוע עיקר בעיית התאווה וההתמכרות הינה אצל הגברים ו לפני 9 שנים, 1 חודש #72346

אני חושב שאנחנו הגברים צריכים לומר תודה על האתגר הזה, כי תהליך ההתנקות וההתנתקות מדחפים אלו עושה אותנו גבריים, מוצלחים וחסינים פי כמה.
אולי זה נשמע פתטי אבל אני מש חושב ומרגיש כך.
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

תגובה: בעניין: אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי מדוע עיקר בעיית התאווה וההתמכרות הינה אצל הגברים ו לפני 3 שנים #135449

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

בשולי הדברים, רק כי אני לא מתאפק, מחקרים אודות התנהגות מינית מאפיינים כי גברים נמשכים לוויזואלי, ונשים להקשרי-רגשי-רומנטי. תמיד מדהים איך מחקרים מצליחים להוכיח את המובן מאליו, אבל יש דברים בגו, ואכמל.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן